Jump to content



"Хабиби" донесе на Азис 23 000 долара от YouTube


Препоръчани коментари

Да, керванът си върви и нещо онова.... "ще види тя, какво е без Пайнер".... се оказа буря в чаша вода. Не мога да не отбележа обаче, че подложките на Пайнер, са разбити и морално и психологически от провалите в последните години. От липсата на концерти, турнета и всякакви концертни изяви, а You Tube са го превърнали не в спасителна сламка, а направо в железобетоннна конструкция, за поддържане на фасадата на Пайнер. :roll1: И са се озлобили на света, все едно той им е виновен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кажи го на света бе човек?

 

Света си прави концерти и турнета и се пукат по шевовете всякакви зали и стадиони и му дреме на т/бубата - кажи го на Пайнер бе човек! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гледания, малко лайкове! Съотношението по стандартите на Тубата е зле за почти всяка чалга песен, която уж е с голям трафик!

Азис е една смешка, която ме кара да се срамувам, че съм от БГ за пред света! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

27 МИЛИОНА

 

Само някой да е казал нещо срещу чалгата.........

 

52 к бона само от тая песничка и евтин клип! Дали интернета не е новото "продадени албуми"!

 

Това е огромен успех!

 

 

Азис отбеляза 7 месеца от излизането на песента "Хабиби", която се превърна в безспорен музикален лидер у нас. Досега хитът е натрупал 27 милиона гледания.

 

"Точно преди 7 месеца на тази дата пуснах новата си рожба. Никога не съм очаквал, че ще се превърне в най-гледаната и слушана песен в историята на България! 27 милиона посещения за 7 месеца!" - похвали се във фейсбук профила си звездата.

 

Припомняме, че "Хабиби" се появи в любопитна класация на "Ню Йорк Таймс". Тя е на 25-то място в "25 песни, които ни казват накъде отива музиката".

Читателите на Signal.bg пък удостоиха песента с приза "Попофолк хит на 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Това са истински успехи....И то го казвам аз, който не понася Азис и циганските му номера!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И накрая 2 участия на месец! А мерси, от такива "успехи на книга". :whistling:

 

Ем кво... да дадеш 5к и да получиш 50к... за какво да си дава зор човекът?

 

Едни ходят по участия, други взимат пари от гледания. Дано някога се събудят пайнерците и да си поискат дяла на Митьо... щото той си събира в касичката, а те нищо не разбират ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ем кво... да дадеш 5к и да получиш 50к... за какво да си дава зор човекът?

 

Едни ходят по участия, други взимат пари от гледания. Дано някога се събудят пайнерците и да си поискат дяла на Митьо... щото той си събира в касичката, а те нищо не разбират ...

 

И Азис не взима всичко. Песента му е в канала на Касъмовите. Не им знаем отношенията, но се досещаме, че не му стоят клиповете там, само за разкош.

 

И не знаем колко е "инвестирал", за да генерира цефри. В крайна сметка, всеки си избира сам как да прави бизнес. Неговият не е ней-препоръчителният.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Азис не взима всичко. Песента му е в канала на Касъмовите. Не им знаем отношенията, но се досещаме, че не му стоят клиповете там, само за разкош.

 

И не знаем колко е "инвестирал", за да генерира цефри. В крайна сметка, всеки си избира сам как да прави бизнес. Неговият не е ней-препоръчителният.

 

Не се ли чувстваш смешен в опитите си да кажеш на черното бяло и то на всеки един от ТОП и имената.. :roll1: :shit: Хората правят пари, бизнес и си мълчат. Само по това може да познаеш, че някой успява, ония мрънкащите, не правят нищо. :whistling: Голям комплекс са ти успелите.

 

Азис е самопродуциращ се от мнооого време, има подкрепата на Касъмови и Пайнера и успя да задържи интереса към него толкова много години. Преслава и Азис са рекордьори в тоя жанр и са учебник по чалга кариера.

 

Прибра си 50 бона като нищо, без да си мръдне пръста.

 

Едни правят 100 000, други 27 милиона, извода е за тебе.. :1000:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прибира Азис на некому дедовия. Наринал е в трафик, в клипове и нема възвращаемост от участия. Просто върти едни пари и до там. Не на мен, са ми запорирали НАП апартамента в "Малинова долина", а неговия, който се скъса да хвали, че бил половин милион. В крайна сметка, за 2015-та е само половин милион назад от Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прибира Азис на некому дедовия. Наринал е в трафик, в клипове и нема възвращаемост от участия. Просто върти едни пари и до там. Не на мен, са ми запорирали НАП апартамента в "Малинова долина", а неговия, който се скъса да хвали, че бил половин милион. В крайна сметка, за 2015-та е само половин милион назад от Кама.

 

Много ти разбира на тебе главата от доходите на Азис.. :roll1: Ровиш за информация от жълти сайтчета, ноо гредааа..!

 

ПП Някой БЕЗ ФОКСИ ЕСТ. да каже колко е хонорара на Азис? Бях чувал около 10 бона?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ти разбира на тебе главата от доходите на Азис.. :roll1: Ровиш за информация от жълти сайтчета, ноо гредааа..!

 

ПП Някой БЕЗ ФОКСИ ЕСТ. да каже колко е хонорара на Азис? Бях чувал около 10 бона?

 

 

Хонорарът на Азис е точно 6000 лева. При нас на панаира идва 2 пъти в предните години и като се направи на отворен, да му платят хонорара, ДДС, пътя и хотела кеш, Иво Петров го отряза на секундата. След 2 дни той сам се обади и поиска, само хонорара, без нищо друго. Така, че 6000 с ДДС, което прави 5000 без ДДС. Колкото Преслава миналото лято. Вервайте на каквото искате, позволявайте да ви лъжат както си искат, но опре ли се до бизнес, това е тавана....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...