Jump to content



Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Брей, ама то било много лошо да излизаш на сцената с балет, пирамиди и да се стараеш да си РАЗЛИЧЕН всеки път на сцената.

Някой ако е ходил на турне на Джей Ло, която залага на страшно мащабно шоу , щеше да замисли дали разхождането по сцената е нещо "велико". А тя дори не се прави, че пее на плейбека. Явно някои хора нямат високи критерии и затова се радват на малко. Аз все си мислех, че е за похвала, когато някой се постарае да направи мащабно представяне и да предложи нещо различно от балната рокля и обикаляне по сцената. Чак не ми го побира главата как някои обяват за лошо това да направиш мащабно представяне на сцената. Сбъркана работа!

А "граченето" на Галена си го харесваме. Колкото и да се опитвате да я изкарате слаба певица - не става. Тя е доказан изпълнител с невероятен глас. Само който не е бил на нейно участие ,не знае каква е фурия на сцената и как през цялото време хората са с насочени погледени към нея, а не забили в телефоните, както се случва при другите. При нея участие с участие не си приличат.

Джина Стоева го беше казала много добре това за клубовете и изпълнителите. Галена никога няма да омръзне на хората. Точно ащото е различна.

Хонорарът й няма логика да е по-нисък от на Преслава. Но сега без пайнерските награди няма как да се помпа интерсът към Преслава и нещата се промениха доста.

На Мара защо е толкова висок хонорара? :hahaha:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не смятам, че нещата са до даване на шанс, а до изграждане на име, до упорит труд, до усилия, до адаптивност към новите условия на жанра. Защото 5 "голи" според теб имена са много по-калени, много по-адаптивни от една Нелина например, тя никога не е била топ име, никога не е имала стотици участия по задимени дискотеки, никога не е пътувала 2/3 от годината. Че има глас като за трима няма спор, но за мен, тя не е за този тип музикална дейност - на нея повече ще й лежи концертният тип, какъвто сега Глория практикува из българските зали. За Преслава и ДесиСлава се отнася същото. Галена е другият тип, тя е подходяща за дискотеките, както и Анелия, Камелия. Това са два различни начина на забавление за хората, две различни емоции. Проблема за Глория, Нелина, Ивана не идва от дискотеките, а от предрасъдъците на обществото, вменени основно от жълтите медии. Това, че г-н Димитров не разбира от продуцентство е съвсем друг въпрос, и все пак колкото и да е недъг в тази област създаде 4 вечни звезди - Преслава, Глория, Ивана и Камелия и една, която се опита да "убие", но тя оцеля сама - ДесиСлава. Всичко друго в тази фирма е на периоди, но факт е, че Галена, макар и опашки да има за нея, никой не я слага до великите ГИК, същото се отнася и за Анелия.

Нелина знаеш ли колко зали е обикаляла и какви хитове е имала - "Пожар в сърцето", "Пирогов", "Лястовица", "Сляпата неделя", "Гръм", "Скандално голи". По-късно през годините също имаше хитове като "Твоите изгарящи очи, "Добре, че вали". "Силните печелят в любовта" пък се прие много добре на един от последните сборни концерти в НДК, бях там. Да не говорим пък за последната й балада. Колко й дадоха шанс, колко я завъртяха, за да разберат повече хора за нея? Какво още да направи жената? Нелина е обиколила цялата държава редица пъти и е имала свой си пик, така че не я подценявай. Такива като Преслава нито са хванали онзи период, нито някога ще изживеят такава слава - тя се появи малко преди известните у нас да станат прекалено достъпни. Имаше си и тя апогей, но в едно друго време - не толкова наивно, еуфорично и естествено като емоции, реклама и всичко останало. Такива като Нелина са проправили пътя за такива като Преса, която си спомни добре в началото как изглеждаше и какво пееше. Чак с "Тази нощ безумна" се открои. Онази Преслава вече липсва. И не знам на какво отгоре са тези луди пари хонорар - с какво ги е заслужила на тъпите си участия, с едното си име? И с кое се е калила пред Глория, Нелина, Райна - с изцепките по кенефи и изтрезвителни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какви са били участията на чалгарките в дискотеките през 2005-2008? Нека някой, който е ходил и преди, да направи някаква съпоставка, има ли разлика в сравнение със сега?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина знаеш ли колко зали е обикаляла и какви хитове е имала - "Пожар в сърцето", "Пирогов", "Лястовица", "Сляпата неделя", "Гръм", "Скандално голи". По-късно през годините също имаше хитове като "Твоите изгарящи очи, "Добре, че вали". "Силните печелят в любовта" пък се прие много добре на един от последните сборни концерти в НДК, бях там. Да не говорим пък за последната й балада. Колко й дадоха шанс, колко я завъртяха, за да разберат повече хора за нея? Какво още да направи жената? Нелина е обиколила цялата държава редица пъти и е имала свой си пик, така че не я подценявай. Такива като Преслава нито са хванали онзи период, нито някога ще изживеят такава слава - тя се появи малко преди известните у нас да станат прекалено достъпни. Имаше си и тя апогей, но в едно друго време - не толкова наивно, еуфорично и естествено като емоции, реклама и всичко останало. Такива като Нелина са проправили пътя за такива като Преса, която си спомни добре в началото как изглеждаше и какво пееше. Чак с "Тази нощ безумна" се открои. Онази Преслава вече липсва. И не знам на какво отгоре са тези луди пари хонорар - с какво ги е заслужила на тъпите си участия, с едното си име? И с кое се е калила пред Глория, Нелина, Райна - с изцепките по кенефи и изтрезвителни?

Не знам, не съм запознат, но Нелина не е била едноличен лидер, какъвто е била Преслава. Нито цялата държава е говорила за Нелина, нито всички медии са ляли жлъч по нея. "Твоите изгарящи очи, "Добре, че вали" ги знам, имаше и една "Най-добрият" май се казваше и тя беше хитова и една "Щом се сетя за теб, плаче ми се", обожавам последната песен на Нелина. Но тя никога не е била и няма да бъде изпълнител от ранга на Преслава. Виж, ние имаме различни разбира ния за Преслава - да, колкото и сега да се орезили, каквито и простотии да направи, тя няма да затрие името, което си е изписала със златни букви в историята на фолка. Дори и да пропадне, никой няма да промени тези години, в които властва и мачка наред конкуренцията, нито някой ще й вземе прекрасните песни и балади. Нелина нито е имала стадионите, нито е имала истерията, може да е била в онези години, но никога на нивото на Азис, Глория, а точно след тях двамата е Преслава по успехи, заслуги и хитове. "Тази нощ безумна" не е ли първата песен на Преси? Ама тя и след нея има шитни - "Първа шпага", "Мили мой" и тем подобни, въобще в първият си албум има реално 5-6 хубави парчета, те толкова са и в златният. И онази Глория я няма, но ти още си й фен, нали? Макар да знаеш, че Глория изпълняваща "Праволинеен мъж" никога няма да се върне. И Глория има изцепки, за Райна пък да не говорим, всяка си има свой пик, който повече никога няма да се върне, въпросът е след него как ще се задържиш - е Нелина и Райна не успяха и тук оправданието не е, че не са се плъзнали по комерса, просто не успяха, не са адаптивни, не си развиха добре кариерите, не могат да се оправят сами без продуцент, защото Митака е всичко друго, но не и продуцент. А това за изтрезвителните и тоалетните е вярно, колкото ребрата на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина знаеш ли колко зали е обикаляла и какви хитове е имала - "Пожар в сърцето", "Пирогов", "Лястовица", "Сляпата неделя", "Гръм", "Скандално голи". По-късно през годините също имаше хитове като "Твоите изгарящи очи, "Добре, че вали". "Силните печелят в любовта" пък се прие много добре на един от последните сборни концерти в НДК, бях там. Да не говорим пък за последната й балада. Колко й дадоха шанс, колко я завъртяха, за да разберат повече хора за нея? Какво още да направи жената? Нелина е обиколила цялата държава редица пъти и е имала свой си пик, така че не я подценявай. Такива като Преслава нито са хванали онзи период, нито някога ще изживеят такава слава - тя се появи малко преди известните у нас да станат прекалено достъпни. Имаше си и тя апогей, но в едно друго време - не толкова наивно, еуфорично и естествено като емоции, реклама и всичко останало. Такива като Нелина са проправили пътя за такива като Преса, която си спомни добре в началото как изглеждаше и какво пееше. Чак с "Тази нощ безумна" се открои. Онази Преслава вече липсва. И не знам на какво отгоре са тези луди пари хонорар - с какво ги е заслужила на тъпите си участия, с едното си име? И с кое се е калила пред Глория, Нелина, Райна - с изцепките по кенефи и изтрезвителни?

Малко преувеличаваш. Нелина има 2 големи хита от преди 15 години, и след това в била винаги средна работа, дори много често е и под средната работа. Участия е имала, когато нямаше много конкуренция, след това въобше не е била кой знае колко ангажирана. Тя след 2000 година не знам дали е влизала и в топ20, замисли колко вървежни имена имаше в онези години, и със сигурност Нелина не е била сред тях.

Има глас, но голяма звезда не е била, както и от към хитове е е зле. Бял Мерцедес, от там насетне всичко и е познати песни, но големи хитове - в никакъв случай. Преслава е в пъти по-голяма звезда, по-успяла и пяла пред много повече публика от Нелина - това е на 100%. Просто е безумно да ги съпоставяш успехите на двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко преувеличаваш. Нелина има 2 големи хита от преди 15 години, и след това в била винаги средна работа, дори много често е и под средната работа. Участия е имала, когато нямаше много конкуренция, след това въобше не е била кой знае колко ангажирана. Тя след 2000 година не знам дали е влизала и в топ20, замисли колко вървежни имена имаше в онези години, и със сигурност Нелина не е била сред тях.

Има глас, но голяма звезда не е била, както и от към хитове е е зле. Бял Мерцедес, от там насетне всичко и е познати песни, но големи хитове - в никакъв случай. Преслава е в пъти по-голяма звезда, по-успяла и пяла пред много повече публика от Нелина - това е на 100%. Просто е безумно да ги съпоставяш успехите на двете.

 

Той има някакъв огромен сантимент към гласищата от старата генерация, освен това е бил на участия на Преслава, където е била неадекватна от дрогиране и седене в скута на дебели чичковци и затова така говори. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той има някакъв огромен сантимент към гласищата от старата генерация, освен това е бил на участия на Преслава, където е била неадекватна от дрогиране и седене в скута на дебели чичковци и затова така говори. ;)

Оф искам и аз :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

:roll1:

Преси е скандална, но последните години се пооправи, участията й са по-добри, пее на живо, има контакт с публиката, визията й е безупречна. Само песни и клипове куцат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той има някакъв огромен сантимент към гласищата от старата генерация, освен това е бил на участия на Преслава, където е била неадекватна от дрогиране и седене в скута на дебели чичковци и затова така говори. ;)

Да, има някакъв афинитет към нафталинени певици.

Но истината е друга. Примерно Нелина никога не е имала висок хонорср, дори и преди години, пак с високите хонорари бяха Камелия, Деса, Азис , Ивана, Глория, Рени, Кати, Петра и коя ли не те бяха с по-високите хонорари.

Просто само с глас не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф искам и аз :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

:roll1:

Преси е скандална, но последните години се пооправи, участията й са по-добри, пее на живо, има контакт с публиката, визията й е безупречна. Само песни и клипове куцат!

"само" вика - то това щом куца, каква певица е :mf_surrender: Едно време носеше дрехи от пазара, беше 80 кг. и не си качваше на ден по 5 снимки във Фейсбук и Инстаграм, но мачкаше, за разлика от сега.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"само" вика - то това щом куца, каква певица е :mf_surrender: Едно време носеше дрехи от пазара, беше 80 кг. и не си качваше на ден по 5 снимки във Фейсбук и Инстаграм, но мачкаше, за разлика от сега.

Е, сварва хит на 1 от 5, но още положението не е безнадежно, а и това е Преси - фениксът на поп-фолка, след провал винаги се възражда с хит. Всъщност тя си изпълнява основната функция на певица - пее на живо по концерти и участия. Тя и Цеца 5 години не издаде нищо, но сега мачка Балканите, така и наша Преси - българският еквивалент на Цеца. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, сварва хит на 1 от 5, но още положението не е безнадежно, а и това е Преси - фениксът на поп-фолка, след провал винаги се възражда с хит. Всъщност тя си изпълнява основната функция на певица - пее на живо по концерти и участия. Тя и Цеца 5 години не издаде нищо, но сега мачка Балканите, така и наша Преси - българският еквивалент на Цеца. :Vishenka_05:

Пее на живо по участия? :scratch:

Българският еквивалент на Цеца? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее на живо по участия? :scratch:

Българският еквивалент на Цеца? :scratch:

Пее, не цялата програма, но пее доста повече от преди 2-3 години например, когато тотално го беше ударила през просото. Ами коя друга в България 13 години е била на върха и е известна в чужбина, има купища награди, фенове и хитове, освен Преси разбира се? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее, не цялата програма, но пее доста повече от преди 2-3 години например, когато тотално го беше ударила през просото. Ами коя друга в България 13 години е била на върха и е известна в чужбина, има купища награди, фенове и хитове, освен Преси разбира се? :3fdb8960598fa63e:

Нищо не пее на живо, просто си прави 30-секундни лайв записи за Инстаграм и залъгва хората.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее, не цялата програма, но пее доста повече от преди 2-3 години например, когато тотално го беше ударила през просото. Ами коя друга в България 13 години е била на върха и е известна в чужбина, има купища награди, фенове и хитове, освен Преси разбира се? :3fdb8960598fa63e:

Пее 3 песни на живо от цялата програма. Не е спирала да го кара през просото.

Минала е покрай българския еквивалент на Цеца.

 

Нищо не пее на живо, просто си прави 30-секундни лайв записи за Инстаграм и залъгва хората.

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"само" вика - то това щом куца, каква певица е :mf_surrender: Едно време носеше дрехи от пазара, беше 80 кг. и не си качваше на ден по 5 снимки във Фейсбук и Инстаграм, но мачкаше, за разлика от сега.

 

 

Нищо не пее на живо, просто си прави 30-секундни лайв записи за Инстаграм и залъгва хората.

 

Ау, Кали, колко разочарование долавям в думите ти. За първи път ли, откакто си й фен, е така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, Кали, колко разочарование долавям в думите ти. За първи път ли, откакто си й фен, е така?

Не, не ми се е променило отношението към нея, просто да си говорим истината.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом има балъци, които вярват, че е възможно кръчма в България да плати над 5000 лева и да има сметка от това, няма да му преча да вярва в Дядо Коледа. Това, в най-добрия случай, са хонорари за банкети, но в никакъв случай не може да става дума, за участия. Старият хонорар, за банкети на Преса бе 8000. При липсата, на Галена и Джена може да са го вдигнали малко на книга, но е абсурд това, да са хонорари за участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, ама то било много лошо да излизаш на сцената с балет, пирамиди и да се стараеш да си РАЗЛИЧЕН всеки път на сцената.

Някой ако е ходил на турне на Джей Ло, която залага на страшно мащабно шоу , щеше да замисли дали разхождането по сцената е нещо "велико". А тя дори не се прави, че пее на плейбека. Явно някои хора нямат високи критерии и затова се радват на малко. Аз все си мислех, че е за похвала, когато някой се постарае да направи мащабно представяне и да предложи нещо различно от балната рокля и обикаляне по сцената. Чак не ми го побира главата как някои обяват за лошо това да направиш мащабно представяне на сцената. Сбъркана работа!

А "граченето" на Галена си го харесваме. Колкото и да се опитвате да я изкарате слаба певица - не става. Тя е доказан изпълнител с невероятен глас. Само който не е бил на нейно участие ,не знае каква е фурия на сцената и как през цялото време хората са с насочени погледени към нея, а не забили в телефоните, както се случва при другите. При нея участие с участие не си приличат.

Джина Стоева го беше казала много добре това за клубовете и изпълнителите. Галена никога няма да омръзне на хората. Точно ащото е различна.

Хонорарът й няма логика да е по-нисък от на Преслава. Но сега без пайнерските награди няма как да се помпа интерсът към Преслава и нещата се промениха доста.

На Мара защо е толкова висок хонорара? :hahaha:

Ама нека си ги има хореографиите и пирамидите.Аз отбелязвам , че тя самата тежест на сцената няма както имат големите имена като Глория и Ивана.

И как знаеш при кого били забили по телефоните?Това пък е адски смешно.Как го установи това много ми е интересно.Ти да не би да посещаваш всички участия на други изпълнители , че да стигнеш до това заключение?Всяка певица си има своята публика и фенове,а в повечето случаи са хора,които искат да се забавляват и всяка си има песните и харизмата да им предостави това забавление.Още един твърдеше , че само Галена ставала по участия.То ако е така нали се сещаш,че на другите ще им секнат участията ако не предизвикват интерес в публиката?Като почнете с такива смешни твърдения счупвате тъпометъра.Всеки си има своите предпочитания , но да си ме видяла някъде да налагам своето,както вие го правите?Аз предпочитам като ходя на участие да слушам готина музика , а не да гледам сеир и да слушам надвикване от части над плейбека.Предпочитам да слушам прекрасните песни на ДесиСлава,която има много златни хитове,както и актуални такива,но никъде не съм тръгнала да си налагам мнението и да казвам , че тя е номер 1 и никой друг не става,нали? :mf_surrender: Спрете се вече с тази Галена,че почна да омръзва! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам да слушам прекрасните песни на ДесиСлава,която има много златни хитове,както и актуални такива,но никъде не съм тръгнала да си налагам мнението и да казвам , че тя е номер 1 и никой друг не става,нали? :mf_surrender: Спрете се вече с тази Галена,че почна да омръзва! :feminist_en:

 

Правилно, не си налагай мнението, защото от този пост всички тук разбират, че нито си стъпвала на участие на Галена, нито на Деса. Когато го направиш, първо ще търсиш пистолет да застреляш идиота, който ти е казал, че Деса пее нещо на участия, камо ли хубаво. Второто, което ще се запиташ е как може някой да дава толкова пари за позьорки? А третото, защо по дяволите купона на Галена не струва 3 пъти по-скъпо от десовата скука? Не пиша тези редове, за да се заяждам. Само искам да ти помогна, за да си готова за шока, в който ще изпаднеш, когато видиш и двете на живо по участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, нямам афинитет към никакви нафталинени певици, а към добри такива. Нафталини са там разни отдавна бити карти, които нито тогава съм слушал, нито сега. Преди години Нелина не ми е правила толкова впечатление - знаех й песните, гласа и т.н., но с течение на времето, като сравниш на какво си бил свидетел преди с това сега, просто оценяваш повече предходното в случая. После прослушах и абсолютно цялата й дискография, в която има супер бисери - много по-музикантски и качествени парчета от композитори като Митко Митев и т.н., отколкото Велислав е писал за Преслава. Само с глас не става, ама какво й липсва на Нелина - изглежда зле за възрастта си ли, държи се зле с почитатели или? Какво й е на последните песни? А и знам как минават участията й. Точно заради това заслужава поне малко по-висок хонорар. Не ти говоря висок хонорар да получават всички от онова време, след като повечето са бити карти. Преслава дори не дефилира в дискотеките, тя е тотално неадекватна и отбива номера. Да не говорим, че имаше изпълнители, които ги разкъсваха само заради малък гаф, а на Преслава всичко й се прощава и й е позволено.

Що не съм казал лоша дума за Галена, Емилия примерно?

Също и не забравяй, че такива като Нелина са признати от всички видове музиканти. Нелина без участия няма да остане, където и да са те. Заради такива като нея и Глория все още има някакво уважение към поп-фолка, не заради Преса и Фики. Колкото и продуцентите да толерират само вторите. Личи си кой е школован, кой пее за пари и кой щото го иска и може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, нямам афинитет към никакви нафталинени певици, а към добри такива. Нафталини са там разни отдавна бити карти, които нито тогава съм слушал, нито сега. Преди години Нелина не ми е правила толкова впечатление - знаех й песните, гласа и т.н., но с течение на времето, като сравниш на какво си бил свидетел преди с това сега, просто оценяваш повече предходното в случая. После прослушах и абсолютно цялата й дискография, в която има супер бисери - много по-музикантски и качествени парчета от композитори като Митко Митев и т.н., отколкото Велислав е писал за Преслава. Само с глас не става, ама какво й липсва на Нелина - изглежда зле за възрастта си ли, държи се зле с почитатели или? Какво й е на последните песни? А и знам как минават участията й. Точно заради това заслужава поне малко по-висок хонорар. Не ти говоря висок хонорар да получават всички от онова време, след като повечето са бити карти. Преслава дори не дефилира в дискотеките, тя е тотално неадекватна и отбива номера. Да не говорим, че имаше изпълнители, които ги разкъсваха само заради малък гаф, а на Преслава всичко й се прощава и й е позволено.

Що не съм казал лоша дума за Галена, Емилия примерно?

Също и не забравяй, че такива като Нелина са признати от всички видове музиканти. Нелина без участия няма да остане, където и да са те. Заради такива като нея и Глория все още има някакво уважение към поп-фолка, не заради Преса и Фики. Колкото и продуцентите да толерират само вторите. Личи си кой е школован, кой пее за пари и кой щото го иска и може.

Стеф, не мога да се съглася с много неща в този пост. За мен сравнението Преслава - Нелина е все още неусместно, те са много различен тип и като кариера, и като репертоар. Не мога да коментирам началото на кариерата на Нелина, но мога да коментирам от 2004-та насам и бих ти казал, че за този период от време Нелина нито беше поканена на турне, нито имаше награди за поп-фолк проектите си, нито е пръскала с участия, медийна популярност или е имало истерия по нея. Неща, които и до днес Преслава видно ги умее. Ако Нелина е била ощетявана, вината не е в Преслава, че да нападаме нея, а в господин Димитров.

Всяка певица има шитни в дискографията, но една "Бял мерцедес" има стойност колкото "Първа шпага" и там другите на Преслава, които не харесвам. Да, първата може да е била голям хит, да е тресяла дискотеките, но стойността й далеч не се равнява на феноменалната балада на Нелина от последните месеци.

Не от всяко дърво става свирка. И Нелина е големият пример за това, феноменална певица е, но никога не е била голяма звезда, никога не е имала харизмата, излъчването, което е толкова необяснимо при Преслава. Нелина не може да владее масата, нито през 2004-та го е умеела, нито днес го умее.

Относно участията - има далеч по-неадекватни като храчещата се Анелия, която също е топ, но ми е интересно защо само Преслава и Фики биват намесвани и изкарвани като някакви недоразумения, заради които едвали не жанрът потъва. Предполагам изцепката с порното на Галена е въздигнала жанра?! И наркотиците, и Издислав, и порното са вид реклама, която очевидно действа, щом Галена се изстреля в нови висини, Преслава удържа фронта и се радва на колосален брой участия, а Фики беше в емисия новини няколко поредни дни и цялата държава обсъждаше "Издислав". А и имам един въпрос към всички, които плюят Преслава за плейбека - Вие, ако имахте 10 години по 200+ участия - на живо ли щяхте да пеете или на плейбек?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора спрете да завиждате на хонорара на Преслава. Жалко е.

 

Не Деса, не Галош, а именно Азис и Преса са изпълнителите, които могат да се похвалят с подобен хонорар и разбира се, че им плащат тази цена, без значение заслужава ли си или не. Това е друга тема. Но да омаловажавате подобни факти само защото са постигнати от Преслава, ви прави по малки и ниски от тревата.

 

Преслава мкар и с по малко участия пак е в топа по приходи за нея и за фирмата. Звъннете и побвайте да я смъкнете заа некво измислено ново заведение да видите кво ши ва прай Женя. Има приложения, които записват разговори. После ще ви се смеем :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина аз я определям като "бутикова" певица. Тя си има изграден стил и не се отклонява твърде много. Гласът й е уникален наистина, но и не е за всякакъв тип песни и не се харесва на всички. Тя си има своя ниша и аз също съм убеден, че още 20 години (да е жива и здрава) ще си има участия. Даже да не пуска нови песни. Същото не мога да кажа за Преслава.

Този огромен неподплатен с нищо хонорар, на който се е пуснала сега, ще издържи още няколко месеца и дотам. Сигурно си има някаква причина за него, явно не й се обикаля вече всяка вечер по знайни и незнайни дупки, наречени дискотеки. От кой месец е на 10 бона всъщност тя? От януари ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина аз я определям като "бутикова" певица. Тя си има изграден стил и не се отклонява твърде много. Гласът й е уникален наистина, но и не е за всякакъв тип песни и не се харесва на всички. Тя си има своя ниша и аз също съм убеден, че още 20 години (да е жива и здрава) ще си има участия. Даже да не пуска нови песни. Същото не мога да кажа за Преслава.

Този огромен неподплатен с нищо хонорар, на който се е пуснала сега, ще издържи още няколко месеца и дотам. Сигурно си има някаква причина за него, явно не й се обикаля вече всяка вечер по знайни и незнайни дупки, наречени дискотеки. От кой месец е на 10 бона всъщност тя? От януари ли?

От началото на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, нямам афинитет към никакви нафталинени певици, а към добри такива. Нафталини са там разни отдавна бити карти, които нито тогава съм слушал, нито сега. Преди години Нелина не ми е правила толкова впечатление - знаех й песните, гласа и т.н., но с течение на времето, като сравниш на какво си бил свидетел преди с това сега, просто оценяваш повече предходното в случая. После прослушах и абсолютно цялата й дискография, в която има супер бисери - много по-музикантски и качествени парчета от композитори като Митко Митев и т.н., отколкото Велислав е писал за Преслава. Само с глас не става, ама какво й липсва на Нелина - изглежда зле за възрастта си ли, държи се зле с почитатели или? Какво й е на последните песни? А и знам как минават участията й. Точно заради това заслужава поне малко по-висок хонорар. Не ти говоря висок хонорар да получават всички от онова време, след като повечето са бити карти. Преслава дори не дефилира в дискотеките, тя е тотално неадекватна и отбива номера. Да не говорим, че имаше изпълнители, които ги разкъсваха само заради малък гаф, а на Преслава всичко й се прощава и й е позволено.

Що не съм казал лоша дума за Галена, Емилия примерно?

Също и не забравяй, че такива като Нелина са признати от всички видове музиканти. Нелина без участия няма да остане, където и да са те. Заради такива като нея и Глория все още има някакво уважение към поп-фолка, не заради Преса и Фики. Колкото и продуцентите да толерират само вторите. Личи си кой е школован, кой пее за пари и кой щото го иска и може.

Тя Нелина освен с глас с друго не впечатлява. Нито има кой знае каква визия, нито е вадила клипове на ниво. А от към песни е тотал щета. Последната година се стегна, но като цяло с песни, като Силните печелят в любовта, няма как да стане. И доста други шитни е пускала през годините, като цяло дискографията и е доста слаба. За 20 години, да има 10 песни, които да стават, останалото пълнежи и буламачи.

И доброто име на жанра не го е изградила тя, а такива като Глория, Цветелина,Камелия,Деса, Софи Маринова и други, които са вадили тоталните хитове и заради, които хората прослушаха жанра. Нелина не е фактор в тоя жанр, сори знам че си падаш по нея, ама си е баш нафталинена певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...