Jump to content



Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Певицата на народа Ивана и един от най-оборотните изпълнители на Балканите – Азис, се котират най-скъпо в програмите за Новогодишната нощ. За да осигурят саундтрака на празничната вечер на гостите си с хитове като „Кралете” и „Ще ти взема всичките пари”, собствениците на заведения трябва да броят не по-малко от 15 000 лв, показа проверка на „Монитор”.

 

Копирано от https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5967312

© www.24chasa.bg

Извенете, ама какъв хит е "Кралете"? Тази песен едвали и популярна е? :mf_surrender: Същото се отнася и за "Ще ти взема всичките пари"? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извенете, ама какъв хит е "Кралете"? Тази песен едвали и популярна е? :mf_surrender: Същото се отнася и за "Ще ти взема всичките пари"? :mf_surrender:

Ще ти взема всичките пари е по-популярна от Кралете 100 на 100 ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, на Балканите. Само дето на Балканите преди Ивана има едно 15-20 ТОП имена от съседните държави.

От съседните държава са само 15-20, а в България има поне 10 по-успели.

Като почнат с платените статии са ми много жалки. Напротив, даже заведенията трябва да и удържат от хонорара за щетите, които нанася с телесното си тегло на сцената и плочките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност в статията не пише за Ивана, че е "една от най-успелите на Балканите", а - "певицата на народа Ивана".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятат, смятат. Феновете на Петя, Ивана и Азис са загубили връзка с българската реалност. Я те да си отворят клуб и да направят нещо такова - веднага ще фалират! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам, но във Варна както входа при изпълнители е 10 лв и имат капацитет 1000-2000 човека, то само от вход могат да си избият тия пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам, но във Варна както входа при изпълнители е 10 лв и имат капацитет 1000-2000 човека, то само от вход могат да си избият тия пари.

Това да не ти е някоя спортна зала или стадион 1000 2000 места? А и всички дискотеки имат вход свободен за дами и студенти така че....твърдо не...за това да живее Цар Киро и неговите последователи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви дискотеки с 1000 - 2000 места? :mf_surrender: някой пак бълнува нещо. Да не говорим за свободните входове за студенти и жени, просто това, което твърдиш, е невъзможно. Живееш на паралелна планета май. Варна не е Лас Вегас, колкото и да ти се иска. По дискотеките ходят точно гимназисти и студенти, сериозните фенове на попфолка са вече 30 - 40 годишни и работят, имат деца, работа, семейства, ангажименти и нямат време за дискотеки и ресторанти, ходят там рядко. Не всички млади българи заемат шефски места и се разхождат с лимузини.

 

Тук май пишат фенове от по - богати семейства, които явно си нямат представа от истинския живот. Съветвам ви по - добре да не пишете на финансова тематика, че здраво се излагате и ставате за смях. Казвам ви го съвсем сериозно. Скъпарските заведения в България са едва десетина за цялата страна, а богаташите в България са малко. Ако карат на богата клиентела само, ще фалират. Затова пускат входове от 5, 10 и 15 лв, или безплатни входове за студенти и жени по празниците. Един обикновен студент може само да си плати входа и едно питие, това е. Аз не ходя по дискотеки и не пия алкохол, но, след посещението ми в "Приказките", разбрах какви са свързаните с пайнерските изпълнители заведения - ами скъпарски, всичко там е много скъпо и несъобразено с българската реалност. Ето защо в "Приказките" рядко идват хора. Едва ли и места като клуб "Мегами" в хотел "Маринела" и подобни могат да се похвалят с много клиенти. :whistling: Просто парите за покани на скъпи изпълнители от тези скъпи заведения идват от другаде, не от касата на въпросния ресторант/клуб/бар,дискотека, мисля, че тези пари идват от незаконни дейности.

 

 

Много подозрително заглъхна всичко около "Плаза". Аз това заведение бих го затворила а Коцьо бих го хвърлила в затвора, без значение какъв е. Явно попфолкът върви ръка за ръка с престъпленията.1000%20(23).gif Иначе не си обяснявам какво търси реклама на на еротичен телефон по "Планета".

 

Явно совите не са това, което са. 1000%20(23).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига глупости. "Луксозни" заведения има колкото щеш, в големите градове са съсредоточени естествено, но винаги са пълни и се консумира яко. Това с вход и едно питие май се е родило в твоята глава.

 

Нищо ненормално не виждам в това най-вървежните изпълните да вземат 6, 8, че и 10 хиляди за участие. Какво ги сравняваш с американските звезди - те получават по 100-200 хиляди за такива изяви, но и там в клубовете, за да си ВИП, се плаща повече от 200 лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Студентите не са богати като Крез, че да харчат огромни суми пари за пиене. Не слушай какви ги приказва телевизора, хората в България са БЕДНИ! Студентите не могат да си позволят повече от едно - две питиета! Те учат и работят, нито имат време за непрекъснати купони, нито си мислят, че парите падат от небето. Внимават как ги харчат.

 

Мисля, че препълнените дискотеки са мит. Освен може би по празници. 1000%20(23).gif Яко се лъже за положението в дискотеките. Говори се за пълни заведения с цел реклама. Ама истината е друга. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви дискотеки с 1000 - 2000 места? :mf_surrender: някой пак бълнува нещо. Да не говорим за свободните входове за студенти и жени, просто това, което твърдиш, е невъзможно. Живееш на паралелна планета май. Варна не е Лас Вегас, колкото и да ти се иска. По дискотеките ходят точно гимназисти и студенти, сериозните фенове на попфолка са вече 30 - 40 годишни и работят, имат деца, работа, семейства, ангажименти и нямат време за дискотеки и ресторанти, ходят там рядко. Не всички млади българи заемат шефски места и се разхождат с лимузини.

 

Тук май пишат фенове от по - богати семейства, които явно си нямат представа от истинския живот. Съветвам ви по - добре да не пишете на финансова тематика, че здраво се излагате и ставате за смях. Казвам ви го съвсем сериозно. Скъпарските заведения в България са едва десетина за цялата страна, а богаташите в България са малко. Ако карат на богата клиентела само, ще фалират. Затова пускат входове от 5, 10 и 15 лв, или безплатни входове за студенти и жени по празниците. Един обикновен студент може само да си плати входа и едно питие, това е. Аз не ходя по дискотеки и не пия алкохол, но, след посещението ми в "Приказките", разбрах какви са свързаните с пайнерските изпълнители заведения - ами скъпарски, всичко там е много скъпо и несъобразено с българската реалност. Ето защо в "Приказките" рядко идват хора. Едва ли и места като клуб "Мегами" в хотел "Маринела" и подобни могат да се похвалят с много клиенти. :whistling: Просто парите за покани на скъпи изпълнители от тези скъпи заведения идват от другаде, не от касата на въпросния ресторант/клуб/бар,дискотека, мисля, че тези пари идват от незаконни дейности.

Много подозрително заглъхна всичко около "Плаза". Аз това заведение бих го затворила а Коцьо бих го хвърлила в затвора, без значение какъв е. Явно попфолкът върви ръка за ръка с престъпленията.1000%20(23).gif Иначе не си обяснявам какво търси реклама на на еротичен телефон по "Планета".

 

Явно совите не са това, което са. 1000%20(23).gif

А не ти ли хрумва, че вече сме достатъчно големи сами да изкарваме парите си и няма значение дали родителите ни са "богати" или не? Отвори Фейсбук страницата на Мегами и виж дали е празно. :whistling: В България, особено в София, има достатъчно много заможни хора, а и българите за пиене и чалга пари винаги намират...

 

Студентите не са богати като Крез, че да харчат огромни суми пари за пиене. Не слушай какви ги приказва телевизора, хората в България са БЕДНИ! Студентите не могат да си позволят повече от едно - две питиета! Те учат и работят, нито имат време за непрекъснати купони, нито си мислят, че парите падат от небето. Внимават как ги харчат.

 

Мисля, че препълнените дискотеки са мит. Освен може би по празници. 1000%20(23).gif Яко се лъже за положението в дискотеките. Говори се за пълни заведения с цел реклама. Ама истината е друга. ;)

:roll1: :roll1: :roll1:

Ако беше така... :1000 (33): Разходи се някой път до Студентски град и преброй колко книжарници има и колко дискотеки... :1000 (29): Там е Меката на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя тая от нейното село никъде не е излизала и не е стъпвала.

6 години живях в Студентски град - акъл нямат, но пари си имат голяма част от тях, за това там е бъкано с дискотеки, заведения за хранене, кафета и всичко е пълно целодневно. А парите, когато ти падат от някъде (родители) се харчат с лека ръка.

Пълни глупости говори, обаче как генерализира. На 30 години е станала, а мисли като човек от 1999г. Не е мръднала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те учат и работят, нито имат време за непрекъснати купони, нито си мислят, че парите падат от небето. Внимават как ги харчат.

 

Мисля, че препълнените дискотеки са мит. Освен може би по празници. 1000%20(23).gif Яко се лъже за положението в дискотеките. Говори се за пълни заведения с цел реклама. Ама истината е друга. ;)

:1000 (29): НЕ повече от 2% са студентите, които описа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учила съм 4 години в София за средно, но не съм фен на дискотеките и на алкохола. По мое време там 2000 - 2004, в София не беше толкова бъкано от заведения. Иначе съм изключително наясно със високото самочувствие на софиянците и презрението им към провинцията. Само дето провинцията ви произвежда храната и благата, а вие,вместо да благодарите, ни изкарвате селяни и простаци. Е, поне селските деца не се излагат на въпроса откъде идват млякото и яйцата, докато софийските са израснали със мисълта, че всичко идва от завода.1000%20(29).gif

 

 

Кракът ми в студентски град няма причина да стъпва, но пък съм и от поколението, което помни кризата от 1997 година. Явно по - малките не са научени да ценят парите, лошо. Ясно значи тогава защо по "Планета" пускат реклами за кредити, студентите са големи лапнишаранчета. :roll1:

 

Обиждайте провинцията още, ама точно в моя град читалищната зала се пълни догоре на попфолк концерт, колкото "Мегами" никога няма да го запълват на 100%. :ae:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Промени:

 

В главната листа:

  • Разделили са изпълнителите по жанрове (Попфолк, Балкански фолк и Поп).
  • Хонорара на Галена е под въпрос.
  • Хонорара на Глория е вдигнат на 6000 лв.
  • Малина се е пуснала на промо - 3500 лв.
  • Хонорара на Теди Александрова е вдигнат на 4000 лв.
  • Хонорара на Джордан е вдигнат на 2500 лв.
  • За първи път е ясен хонорара на Веселин Маринов - 5000 лв.
  • Нови попълнения: Elena Velevska - 3000 лв, Simos Salias - 2000 лв., Трио Сопрано - 2500 лв и Дамян Попов - 1300 лв. .
В фолклораната листа:
  • Хонорара на Христо Косашки е намален на 400 лв., но за сметка на това към пакета му са добавени 4 танцьорки. :1000 (29): Това е най-ниския хонорар в историята на Пайнер.
  • Ново попълнение: Ангелина Милева - 800 лв.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Участия до 10.03.:

1. Емануела - 41

2. Анелия - 39

3. Галин - 38

4. Алисия - 35

5. Емилия - 33

6. Фики - 32

7. Деси Слава - 30

8. Камелия - 22

9. Борис Дали / Преслава - 21

10. Андреа / Лорена / Мария / Теди Александрова - 20

11. Яница - 19

12. Джордан - 17

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...