Jump to content



Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Колко са им вдигнати хонорарите? Последно бяха на 4 000 мисля.

 

То си пише в първия пост на темата. Галин 4500, Фики 5000, при участия почти всеки ден смятай...125 000 на месец, САМО от Фики и то без да се броят частни партита. 81250 лв за Пайнер, само от един човек и само за един месец!! Само от чалга се правят толкова лесни пари в българската музика.... Уж кризи, не знам какво, а хонорарите растат!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е това клипче, може ли да го видя?

За тези говори, и аз много се радвам, че се появиха:

 

 

 

 

Емануела е много добре, все пак е от водещите изпълнители. Ще видим Джена дали ще се задържи така.

Теди Александрова и Яница са добре, може и да се изравнят. Татяна е в златна среда, с такъв хонорар си има доста участия, забелязвал съм го още преди години, като пусках Планета, че винаги е заета доста, сигурно и сега е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

защо отдавате важност на този ценоразпис, който явно е актуален само за частни партита и за дискотеки в малките градове, където има изпълнител веднъж месечно. как смятате, че Галена, Преслава и сие ще вземат по 6-7 бона на участие и ще са всяка седмица в едни и същи заведения...там фигурира друга тарифа, която сигурно е 5 пъти по-ниска

 

Чак 5 пъти по-ниска не е, но промоциите са от 20 до 50%. Така, че това, което им се иска да взимат е далеч от онова, което реално им се плаща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че има промоции и отстъпки на ЕДРО! Така е във всеки един бизнес, но си искат ЕЛЕЕЕМЕНТАААААРНИ БИЗНЕС-МАРКЕТИНГ ПОЗНАНИЯ! Пиша го за 10-ти път!

 

Нормално, че ще имат намаление като канят сумати народ от Пайнер и то за 2 години напред! Но аз сега се обадя и поканя някоя за мойта дискотечка или ресторант, цените са точно тези!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че има промоции и отстъпки на ЕДРО!

 

До 50% в Планета Пайнер клубовете, а в Димитровград и в Приказките без пари дори? И ми ги броите участия? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина 5000?????

 

То като видя, че Мара е 6, Малина заслужава и 10 :1000 (10):

 

Безумни цени за пълен цирк...предпочитам да си слушам тези на по 50 в кръчмите, защото поне пеят на живо и те забавляват повече от час :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Промени:

 

Поп фолк

Мария с промоционален хонорар - 4200 лв.

Вдигнали са хонорарите на Цветелина Янева, Анелия, Константин, Борис Дали, Теди Александрова, Роксана и Мария Петрова.

Нови попълнения: Марина Тошич - 800 лв., Коста Марков - 1500 лв.

 

Фолкор:

Николай Славеев и бенд вече са по договаряне

Вдигнали са хонорара на Мария и Магдалена Филатови

Ново попълнение: Невена и Калина - 800 лв.

 

Предишна тема

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не пее на такива пари. Орииентирайте се по промоциите. Там са някъде цените, а за Планета Пайнер клубовете още 20% надолу и от тях. Няма промяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е много скъпа. Не си струва толкова :mf_surrender:

 

Емануела струваше толкова в АРА, ама с ДДС в цената. Което реално прави колкото Деса. Ама Митака нали трябва да си гъделичка егото и да ги надува?

 

Анелия сигурно е направила скандал, защо не я пишат колкото Галена и Джена.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотя 1500? Ама разбирам я ако бе се пуска евтино, кой би я поканил...

Иначе яко издути ми изглеждат цените...

 

Тя поне не слиза от своя. Важното е да има работа, скоро ще го вдигне. Заслужава си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя поне не слиза от своя. Важното е да има работа, скоро ще го вдигне. Заслужава си.

 

Ми тя взима колкото Ани Хоанг, Юнона, Амет :D

Соня Немска и Магда взимат повече от Тотя :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя взима колкото Ани Хоанг, Юнона, Амет :D

Соня Немска и Магда взимат повече от Тотя :Д

 

И? Колко участия имат те, колко има Татяна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя поне не слиза от своя. Важното е да има работа, скоро ще го вдигне. Заслужава си.

Вън от иронията, наистина смятам, че заслужава поне колкото Яница! Все пак прави добри проекти в последно време

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промени:

 

Поп фолк

 

Вдигнали са хонорарите на Цветелина Янева, Анелия, Константин, Борис Дали, Теди Александрова, Роксана и Мария Петрова.

 

Хахха какво става бе! Всеки път вдигнати хонорари? Нали чалгата губеше позиции, участия и т.н? ! Аз какво ви говорех.. :whistling:

Цените се качват, и няма никакво намаляване.

 

За Гергана ми е тъпо, звездата на 2003-5 година, вече за пореден път е на промоция 1500..от които за нея остават някакви мизерни левчета, не случайно не може да снима и клипове и да прави песни вече. Но сама си е виновна с това правене на НИЩО и по участия стои като паметник на едно място с 100% плейбек. Тя самата няма желание за работа, жалко..

 

 

 

ПП Фокси, виждаш, че някой твои шефки намалиха от 6 бона на 2500 само и само да вземат участията на Галена от Април, а в Пайнер нищо не е намалено, а ВДИГНАТО! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо вдигнато няма, никой не пее на тези хонорари. Цяла България вече е наясно, само лумпените в Рамания не са....

 

АЙде, айде тия сме ги слушали, слушали.. :1000 (29): Имаме си черно на бяло, не се притеснявай. Това не променя факта,че някой извън Пайнер пее за 2500 с оркестър. Иначе забрави как първи ТИ размяташе тая бланка когато тази същата беше на 6 бона в нея. ЗАБРАВИ ЛИ?! Пак те сбарах! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2009 година цените са едни и същи. Почти няма никаква промяна. Кризата ги съсипа дотам, че да стигнат до промоции на 50% от хонорарите.

 

Само като ги гледам как в "Хибрид" в Пловдив ги събират тази пролет по 2-3 изпълнителя на вечер, тази бланка е компрометирана тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...