Jump to content



Коя е най-обсъжданата певица в RAMANIA?


Коя е най-обсъжданата певица в RAMANIA?  

94 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тези четирите са най-обсъждани, на мен не ми е писнало да чета за никоя. Именно забавлението което ми носи да чета определени караници все още ме кара да влизам тук. И все пак, гласувам за Татяна като най-обсъждана. И не е вярно твърдението, че само като аз се появя я коментирате, по-често вие започвате дискусиите по неин адрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Камелия и старите й песни, тя е най-обсъжданата тук, благодарение на foxy, но чак досадно да ти стане да четеш нещо за нея вече, все едно и също...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че има разлика между това темата за човека Х да ти е писнала и самият човек Х да ти е противен. Повечето хора не мисля, че са на 100% наясно какво гласуват. ;)

 

Ама ти някаква статистичекса извадка ли си какво мислят другите и какво не мислят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петко, ай моля ти се, анкетата ти е тъпо формулирана изначално.

 

Не ми се моли, не съм Бог. Анкетата е направена както съм пожелал. Както виждам са гласували. Но да ти разесня и на теб, понеже не си схванал ( коя е толкова коментирана, че чак ви е писнало да четете за нея). Защо трябва да се пише като за деца 1-ви клас?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти някаква статистичекса извадка ли си какво мислят другите и какво не мислят?

Я чиба бе!!! Ти нормален ли си? Скачаш всеки път като 15 годишна ученичка. Смях.

А ти да не си от Алфа Рисърч, че си тръгнал да анкетираш хората?

Като си пуснал анкета за обсъждане, ще четеш и коментарите в нея. Никой не ти е длъжен да ти чете шизофреничните изблици, заради това, че твоята мърла не води класацията.

 

Фенове на Татяна... Археолозите много ще ви се зарадват! ;]

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я чиба бе!!! Ти нормален ли си? Скачаш всеки път като 15 годишна ученичка. Смях.

А ти да не си от Алфа Рисърч, че си тръгнал да анкетираш хората?

Като си пуснал анкета за обсъждане, ще четеш и коментарите в нея. Никой не ти е длъжен да ти чете шизофреничните изблици, заради това, че твоята мърла не води класацията.

 

Фенове на Татяна... Археолозите много ще ви се зарадват! ;]

На сметището най-ще им се зарадват , барабар с евтината боклучка ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...