Jump to content



Online: Ивана - Ще ти взема всичките пари


Препоръчани коментари

  • Отговори 87
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ок, Ивана си има ниша, стил - няма лошо, но какво й пречи да направи нещо, с което да излезе извън ареала си?

И Глория, и Кама, и Деса са го правили, дори Нелина и Дачева - не виждам проблем, може и да спечели. Тъпче на едно място.

Тия нейните отсвири и кич в клиповете ме убиват. Предпочитам времето, когато правеше Кръв ми капе от сърцето, По дяволите рая, Падни на колене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва..Типична Иванина песен, страхотен текст..има добър бийт. Аз съм доволен. Ако беше изкрала тая песен прз 2003-4 щеше да е тотален хит. Тотален!
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам такива песни. Не бях чувал сръбската песен и пак ми звучеше познато - има крадено от арабски песни в аранжимента, може би затова ме изкефи така, хаха. Текстът е надъхващ. Клипът - все тая, аз клипове не гледам повече от веднъж-дваж.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам такива песни. Не бях чувал сръбската песен и пак ми звучеше познато - има крадено от арабски песни в аранжимента, може би затова ме изкефи така, хаха. Текстът е надъхващ. Клипът - все тая, аз клипове не гледам повече от веднъж-дваж.

 

Да, Стоя в последно време събира оттук- оттам и си прави песни хитове, дори Бела циганка по оригинал е румънска. Тази също звучи доста турско, че и с други примеси.

Инава отдавна се е сгромолясала що се отнася до попфолк. Тя от толкова кавъри през годините не успя да си създаде нещо свое, нещо отличаващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, Ивана си има ниша, стил - няма лошо, но какво й пречи да направи нещо, с което да излезе извън ареала си?

И Глория, и Кама, и Деса са го правили, дори Нелина и Дачева - не виждам проблем, може и да спечели. Тъпче на едно място.

Тия нейните отсвири и кич в клиповете ме убиват. Предпочитам времето, когато правеше Кръв ми капе от сърцето, По дяволите рая, Падни на колене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голямо лицемерие не съм срещал от това на някои фенове на Ивана. Когато други пеят за кучки, песните им биват наричани просташки, но щом Ивана го е изпяла е шедьовър. Не обичат мазния ритъм, но такъв от Ивана се издига в култ.

 

Относно песента, нямам мнение, безлична е. Не знам защо Ивана се мъчи да се прави на секси, вместо да заложи на стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва..Типична Иванина песен, страхотен текст..има добър бийт. Аз съм доволен. Ако беше изкрала тая песен прз 2003-4 щеше да е тотален хит. Тотален!

 

Щеше, ама днес няма как да е. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво, за Бога, е това? Мислих, че по надолу този жанр от Фики и "Бум" няма да се закове, но бях забравил, че Ивана се изцепва на 2 години по веднъж с подобни простотии! Саам и за годините, и за дискографията и...

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голямо лицемерие не съм срещал от това на някои фенове на Ивана. Когато други пеят за кучки, песните им биват наричани просташки, но щом Ивана го е изпяла е шедьовър. Не обичат мазния ритъм, но такъв от Ивана се издига в култ.

 

Относно песента, нямам мнение, безлична е. Не знам защо Ивана се мъчи да се прави на секси, вместо да заложи на стил.

 

Не слагай думи в устите на хората. Никой никъде не е казвал подобно нещо.

А дали песента ще е хит - времето ще покаже. Текстът е изключително надъхващ, запомнящ се и запеваем, видеото е много яко и ще допринесе за успеха.

Думата "кучка" драги, Ивана я имаше още в текста на "Кръв ми капе от сърцето", и не сме имали нищо против нито тогава, нито сега да се използва.

ПП: Текстът е на Мариета. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...