Jump to content



Online: Карлос - Имам само едно сърце


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много ми допада. Яд ме е за тва момче, че не успя да се наложи. Има много хубав глас, много добра визия, нюх за песни. Странно що не му се получава. Но мисля, че с тая песен уцели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм разбирал какво хубаво има в това, че гласът му приличал на този на Коста Марков и как въобще може да се радваш, че по нещо си като еди-кого си. Това абсолютно значи, че нямаш никаква индивидуалност и общо взето винаги ще си в неговата сянка. По-лошото е, че Карлос вместо да се опитва да вкара и нещо от себе си, той се опитва да имитира Коста 1:1... сега за поведение и визия е ясно, че няма как да бъде като него по разбираеми причини. Просто да вземе да си пее за собствено удовлетворение момчето, няма смисъл да се пъне пред широката публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не се откаже? Участия няма, хората не го харесват, песните му не стават хитове, само ръси пари за гледания. Аман от меркантилни педерасти!

Евала! С тоя кючек е преебал вечен хит

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждате ли какво значи, Коста Малков да си е преостъпил изпълнителските права на Пайнер? Сега могат да му съсипват песните когато искат....

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък тази версия ми харесва повече, макар като малък да съм слушал оригинала и да го знам през годините. Няма лошо в една нова, по-ритмична версия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждате ли какво значи, Коста Малков да си е преостъпил изпълнителските права на Пайнер? Сега могат да му съсипват песните когато искат....

Без съгласието на Коста Марков не могат да правят нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марков има велики песни и това е една от тях! Оригиналът си е невероятен и няма нужда ор промени, но ако приемем, че това е ремикс в по - забързано темпо го одобрявам - добре се е получило и според мен песента ще е хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без съгласието на Коста Марков не могат да правят нищо.

 

Аааааа, не е така или са кеширали на Коста, в което се съмнявам, щото и Галена прави тази песен. Аз не вервам Коста, да си е запазил изпълнителските права щом и Галена я направи. Вие не разбрахте ли, за какво всъщност бе скандала между Кама и Пайнера? За същото е и стана от нищото. Ако бе подписала и днес щеше да си се върти по Планета, ама тя не ще. Дъртият педал си бе направил сметката, да вземе и изпълнителските права на песните и, а после да ги шитне на новите си изпълнители. Пр итая криза за автори и композитори това би било удар в 10-ката, ама Кама не еде доматите с колците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааааа, не е така или са кеширали на Коста, в което се съмнявам, щото и Галена прави тази песен. Аз не вервам Коста, да си е запазил изпълнителските права щом и Галена я направи. Вие не разбрахте ли, за какво всъщност бе скандала между Кама и Пайнера? За същото е и стана от нищото. Ако бе подписала и днес щеше да си се върти по Планета, ама тя не ще. Дъртият педал си бе направил сметката, да вземе и изпълнителските права на песните и, а после да ги шитне на новите си изпълнители. Пр итая криза за автори и композитори това би било удар в 10-ката, ама Кама не еде доматите с колците.

 

Галена направи "Искам да остана буден". Иначе Коста е ОК с Пайнер, даже имаше участие в Плаза, на което Карлос е ял хурката! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена направи "Искам да остана буден". Иначе Коста е ОК с Пайнер, даже имаше участие в Плаза, на което Карлос е ял хурката! :1000 (29):

 

Аз разбрах друго за Коста и Пайнер, а и той е тук само лятото. После драсва за щатите, че там му е бизнеса с недвижими имоти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По скоро браво Коста! Това си е вечен хит, но пишлемаците няма как да знаете това... :gun_bandana:

 

Чичо ти Карлос купува на поразия гледания. Ще видите как до месец ще увяхнат изведнъж гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм разбирал какво хубаво има в това, че гласът му приличал на този на Коста Марков и как въобще може да се радваш, че по нещо си като еди-кого си. Това абсолютно значи, че нямаш никаква индивидуалност и общо взето винаги ще си в неговата сянка. По-лошото е, че Карлос вместо да се опитва да вкара и нещо от себе си, той се опитва да имитира Коста 1:1... сега за поведение и визия е ясно, че няма как да бъде като него по разбираеми причини. Просто да вземе да си пее за собствено удовлетворение момчето, няма смисъл да се пъне пред широката публика.

А май забравяш цяла БГ като сравняваше Емилия с ДесиСлава. Отново чалга фенчетата се изказвате в типичния за вас двоен стандарт. Всеки има право на шанс и време.

 

 

Песента ми харесва повче от оригинала. Виждам, е набира скорост и скоро ще бъде хит

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А май забравяш цяла БГ като сравняваше Емилия с ДесиСлава. Отново чалга фенчетата се изказвате в типичния за вас двоен стандарт. Всеки има право на шанс и време.

 

 

Песента ми харесва повче от оригинала. Виждам, е набира скорост и скоро ще бъде хит

 

Само където през 2005 нещата се обърнаха и сравняваха Деси Слава с Емилия.

 

Когато копието надмине оригинала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По скоро браво Коста! Това си е вечен хит, но пишлемаците няма как да знаете това... :gun_bandana:

 

Пишлемак си ти и иде се гръмни преди да ме цитираш!

Карлос пее страхотно тук, има глас момчето!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...