Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами слаба му е психиката, какво да се прави. Ама пък и не беше много честно на Катя да пуснат перушина и плюшени мечета, а на него червеи и овесена каша. Отврат.

 

Така е, той си беше доста прецакан в интерес на истината.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, защо се правиш сега на интересен? В ютуб ли да си качват предаванията като си имат собствен сайт за видео споделяне? Много добре знаеш, че Нова тв купи вбокс, абв, дарик, гонг.бг и още май имаше.

 

Не се правя на интересен, защото аз съм интересен. :whistling: Просто си имам идейна линия в този форум, която спазвам и използвам всяка ситуация, за да покажа на една прослойка тук, че крайните им изказвания за V BOX 7, са продукт само на това, че Камелия гази Преслава там в чалга класацията. И въпреки, че челото на V BOX 7 е пълно с клипчета с Преслава от ВИП Брадър и всички тези, които много им знае устата по този казус, са по цял ден във V BOX 7, за да я гледат не само в шоуто, но и в новата и песен, резултат от присъствието им там не личи или.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса и Светлана много се тачат.

Е, те са си доста близки

1555417_610203572450278_3774801932931065847_n.jpg

10984090_605441389593163_8270444453759028575_n.jpg

 

И мен Гъмов ме издразни, но и Светлана като не се мисли за кифла, защо се обиди толкова... И тя до някъде реагира тъпо. Иначе до момента не ми е направила лошо впечатление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо, какво е направил/казал?

 

Ами възмущаваше се на кифлите, че един вид са златотърсачки и живеят с богати тъпи мъже и чакат те да ги издържат, като уж говореше по принцип, но визираше Светлана, която се опита да му обясни, че не я познава и това не важи за нея, но той продължи докато не я разплака.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм гледал последните епизоди, но да се изкажа - истината трябва да се казва на всяка цена, Светлана е проста и е златотърсачка, не виждам нищо недопустимо в изказването на Гъмов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъмов премина всякакви граници.

 

И за кое не бе прав? Същото важи и за Преса и Моника, но Светлана е най-тъпа от трите.

 

Скучно беше днес без Луна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за кое не бе прав? Същото важи и за Преса и Моника, но Светлана е най-тъпа от трите.

 

Скучно беше днес без Луна.

Абе, кое важи за Преслава, бе? Тя се бъхти от участия и всичко в кариерата сама си е постигнала. Нито е разчитала на мъж някога, нито е взимала чужда пари с цел лични облаги. Тва да не са разните подлоги Мара, Цура, Хоанг и компания, дето си лягат с 200-килограмови прасета, за да им пълнят гушите с пачки ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за кое не бе прав? Същото важи и за Преса и Моника, но Светлана е най-тъпа от трите.

 

Скучно беше днес без Луна.

 

Светлана е отврат и супер голяма лъжкиня.Тя сама се хвалише, че някакъв мъж и е купил апартамента, а сега се прави на луда. (2:04мин.)

 

 

Преслава насра и би отбой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, че е прав - каза си мнението, трябваше ли да продължава да рови, за да я разплаче? Човек трябва да знае кога да спре.

 

Реве, щото е тъпа. И щото е тъпа, призна че е така, разпознавайки се в описанието. Тъпачка проста!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не я защитавам, че е тъпа - тъпа е. Просто за мен е грозно това поведение към жена, особено пред цяла България. По-достойно е да си замълчи или поне да не стига до крайни изказвания.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се правя на интересен, защото аз съм интересен. :whistling: Просто си имам идейна линия в този форум, която спазвам и използвам всяка ситуация, за да покажа на една прослойка тук, че крайните им изказвания за V BOX 7, са продукт само на това, че Камелия гази Преслава там в чалга класацията. И въпреки, че челото на V BOX 7 е пълно с клипчета с Преслава от ВИП Брадър и всички тези, които много им знае устата по този казус, са по цял ден във V BOX 7, за да я гледат не само в шоуто, но и в новата и песен, резултат от присъствието им там не личи или.....

Не съм от вчера в рамания в разни форуми, знам каква линия следваш и точно за това го написах това. Манипулирай децата, но имай предвид, че ако във фейса на Преслава сложат линк за бокса вместо за тубата Камелия ще остане втора.

 

 

Не догледах предаването, но каквото и да е казал Гъмов, проблемът си е на Светлана, че се е обидила. На мен ако ми кажат, че съм тъпа или златотърсачка най-много да се разсмея, защото си знам, че не е вярно.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм от вчера в рамания в разни форуми, знам каква линия следваш и точно за това го написах това. Манипулирай децата, но имай предвид, че ако във фейса на Преслава сложат линк за бокса вместо за тубата Камелия ще остане втора.

 

 

Не догледах предаването, но каквото и да е казал Гъмов, проблемът си е на Светлана, че се е обидила. На мен ако ми кажат, че съм тъпа или златотърсачка най-много да се разсмея, защото си знам, че не е вярно.

 

Да, както Луна не отговори на тази пача за "тъпачко проста" - невменяемо момиче!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светлана за нищо не става, но Гъмов е отврат!!!!! Много неприятен и негативен човек!! Май повече го е яд, че не може да има нещо младо.

 

А Преслава си личи, че е любимка на всички и в къщата...В такива ситуации най-много си личи човек какъв е. Щом остана любимка вътре, значи и в живота е такава. Аз имам близък човек, който общува с Преслава доста пъти и е на същото мнение. Никога не се прави на звезда и никога на нещо повече..Може би за това и толкова години е номер 1..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като изгледах предаването мисля, че Гъмов прекали. Светлана е глупава и си го знае, не беше необходимо така да я унижава. Според мен тя се разплака не защото е толкова обидена, колкото от безсилие, защото няма капацитета да се защити. Уж не говорел за нея, ама на всички ни стана ясно, че точно нея визираше. И тоя Диан или Диян, се тая, уж много умен и възпитан и не знам си какъв, пък...

 

Искам нещо да кажа и за Преслава - усети се каква е целта на тъпата игра и въобще не й стана приятно. И между другото е права - по-добре да се забавляват, защото да говориш по сериозни теми не означава да унижаваш и обиждаш другите. Големи интелектуалци, няма що.

 

И да се върна към играта. Колко удобно включиха само 4-5 човека и ги насъскаха един срещу друг. Явно Луна вече ще я приобщават или гонят и си търсят нов кливидж. Кичка я изкараха най-грозната, тъпата, неуспялата.... и това няма да си остане ей така. Здравко пък що така се ядоса? Уж много се радват всички на 'слънцето' Преслава, ама като им се напомни, че към днешна дата е много над тях и егото им ги вади извън раЕрнестина!

 

Пс: Аз съм Ернестина

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Преслава си личи, че е любимка на всички и в къщата...В такива ситуации най-много си личи човек какъв е. Щом остана любимка вътре, значи и в живота е такава. Аз имам близък човек, който общува с Преслава доста пъти и е на същото мнение. Никога не се прави на звезда и никога на нещо повече..Може би за това и толкова години е номер 1..

Каквато я виждате тук, такава е и без камери няма грам разлика. И тук не говорим каква е в кариерата си, а като човек. Реакцията й от играта беше напълно искрена и е нормално да е такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...