Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Ако Преслава ревне никой няма да я подиграва или да я вземе за луда, а ще я съжаляват и ще спечели още повече симпатии. Справка: Интервюто с Азис в "Папараци" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Шоуто верно е пълно, но за момента има една истина като извод от Брадъра. Чалгата прави рейтинга на най-рейтинговото ТВ шоу. Преслава, Джена, Луна...все едно няма други в това предаване. А щом тая история вече я дъвчат 4та вечер поред познайте дали рейтингите са ниски и дали чалгата е мъртва. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е била да знаете.Сега седи и се смее пред екрана и сладко си спомня вкуса на Богданов.

Много певици се въртят около 30-33 годишна възраст, всяка може да е. Но пък и Минчев може да излезе прав, това, че Богданов казва, че е жена, не значи, че прикрива мъж! 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е била да знаете.Сега седи и се смее пред екрана и сладко си спомня вкуса на Богданов.

М,не по скоро е Анелия. :1000 (29):

 

http://novinata24.com/?p=23722

ТОЗИ НА СНИМКАТА ДЖИНО ЛИ Е???? :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е и Джена, Богданов каза уникална усмивка... Не пасва.

Подкрепям! Откога говоря да си оправи зъбите, сега щеше да е от заподозрените и рейтингът й неминуемо би се вдигнал... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се Преслава от оня лудия, където коли и беси, да се прехвърли на подобен пикльо-женчо. По-скоро Богданов се е усетил, че е отишъл твърде далеч с тези подсказки и е решил да заблуди всички, че е бил с Преслава, а не Джена.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро всичко е един добър сценарий и всички се вързаха като глупаци. 100% и Преслава, и Богданов знаят за всичко това предварително, и са се уговорили с Биг Брадър. Няма как това така изведнъж да излезе, интересна ми е реакцията на Джена, тя си мълчи и не взима никаква позиция.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пред оная работа ми е за Преса. Тя се излага, не аз или любомата ти Кама. Тук не вървиш, че и за полата на модераторите не можеш да се хванеш. И за да те ядосам слушай внимателно, няма да повтарям. Не забравяй никога - Преса е само статист във ВИП Брадър, а Кама бе водеща на "Голямата уста". Което ще рече, 3 класи над мястото за излагане от Перслава. Едната е просто редник, а другата го играеше генерал в това шоу. Не че нещо, но е оценка на продуцентите. :1000 (19):

 

Хич не ти е през оная работа, а се вълнуваш от нея повече и от нейните фенове...Никой не помни Кама какво и кога е водила, защото към днешна дата тя не е актуална и не я намесвай в тая тема. Водещ за 5 предавания може да бъде всеки, че една Николета Лозанова стана водеща вече колко време и какви ли не други мизерници като твоята любимка..Преслава е там като най-голямата звезда с огромен хонорар, явно има защо.. Да напомня, че твоята беше брутално изгонена от 2 телевизии без обяснение, тя го е каза, не аз.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,ама си е Джена. Пише го в LoveStyle.

 

Брадъра е пълен боклук, само интриги правят и очернят хората.

 

Oсвен това във фейса на Брадъра коментират хората,че Богданов е написал на лист сърце,в което е имало буквата "D".

Какво по-ясно от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...