Jump to content



Online: Akcent & Galena - Te Quiero


Препоръчани коментари

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Приятна е песента... по-скоро мелодията! Гласът на Галя не подхожда на такива песни.... просто не може да избяга от чалгата. Като цяло много шум за нищо, но е много НАД предната!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина музика..но наистина, пиша за пореден път, гласа на Галена НЕ става за нищо различно от чалга, гръцко/сръбско, народно..

Разбира се е много по-добра от онова нелепо нещо с ФИки в клипа..Онова беше потрес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Произношението й е ПЪТИ по-добро от това на Андреа в "Besame", колкото до това дали гласа й става само за чалга, сръбско/гръцко и народно .. пуснете си испанска музика да чуете техните гласове какви са :mf_surrender: Мисля, че се е получило много добре. Песента е яка определено, а Галя е неземна в клипа! Няма такива жена! Няма!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как пее Галена, много заряд има в тая песен, браво! Дайте линк за теглене, моля :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина музика..но наистина, пиша за пореден път, гласа на Галена НЕ става за нищо различно от чалга, гръцко/сръбско, народно..

Разбира се е много по-добра от онова нелепо нещо с ФИки в клипа..Онова беше потрес!

според мен нарочно са я накрали да звучи така.

Дори честно казано не намирам разлики между маниера на пеене на прехвалената Ищар с Алабина и този на Галена в конкретният случай.

 

 

 

И да предполагам, че ще ме захапете за сравнението с Ищар, нали все пак тя е ИЩАР, а Галена е просто една бездарница, но съжалявам факт е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен звучи добре, макар че като почна нейната част и все едно някакво коте стиснаха. :1000 (29):

Видеото е много много хубаво - повечето, ако не всички даже, са български танцьори - супер раздвижено и приятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми допадна песента, за разлика от предходната.Клипът е интересен и има много сполучливи кадри.Като недостатък за мен е краткия текст на Галена.

Не съм съгласен, че Галя е само за чалга, гласът и е подходящ за такива песни с испанско звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е песента... по-скоро мелодията! Гласът на Галя не подхожда на такива песни.... просто не може да избяга от чалгата. Като цяло много шум за нищо, но е много НАД предната!

Подкрепям. Видеото е много яко!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва песента. Въобще не очаквах, предвид онази английската, която беше пуснала миналата година. Но тук са нацелили, много е ритмична, страшна музика!

Видеото носи много настроение, танцьорите са уникални!

Според мен ще има успех парчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...