Jump to content



Online: Гери-Никол feat. Криско - Ела и си вземи


Препоръчани коментари

Парчето е убиец, поп хита на годината със сигурност! Дразни ме само, че с еразчита на един основен пасивен и добре познат западен ритъм през целите 4 минути. Изпълнението е секси и надъхано. Клипът също е добър, залитва се към Бионсе, което е нормално за целия свят. Малко са и некоордирани движенията на малката, като Гергана в началото. Но като з апърви клип пак е доста добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гери-Никол е новата кралица! Песента е бомба, нямам думи!! А поведението й е простооо.. убиец, ето така се прави :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да ви се чуди човек на коментарите 1000%20(10).gif

Парчето е жестоко както и да го погледнеш. Момичето (не знам коя е и от къде се пръкна) е адски свежо и готино, няма кой знае какво гласище, но изпълнението е страхотно. Ако махнем онзи заспалият от песента, гласувам с две ръце българската музика да продължава точно така.

 

Четох, че чупки и стойки не подхождали на възрастта й... Еее, браво, повече ли подхождат на чалга лелки, които ги правят по трико и долни гащи, пък се водят (чалга) певици? А, да, забравих, там е задължително, професията го изисква.

 

Мога да кажа само Браво! И текст и изпълнение и клип, никакъв кусур. От години не бях слушала изпълващо ме българско парче. :th_up:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичето (не знам коя е и от къде се пръкна)

Беше участничка в последния сезон на X-factor, там обаче я сложиха в група, която си отиде около средата на предаването. Направи обаче фурор с явяването си на кастинга, където пя Flawless на Бионсе, още тогава Криско каза, че много я харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено един от хитовете на лятото...:) Това се чува отвсякъде, тече от чешмата...Видяхме и на турнето на The Voice какво става като я обявят. Поп музиката владее тая година - нещо, което за попфолка не може да се каже...;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Гери-Никол що се излага толкова с този непрофесионализъм в страницата си? Не смятам, че е адекватно така да поства срещу хейтърите, за мен това не е начин да отвръща на мненията им, само показва, че се засяга и те продължават още. Нали голяма звезда ще става, реално е неподготвена, продуцентите къде са да ѝ кажат да не реагира така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphoto...amp;oe=560F3BF1

 

Прилича на крава, нормално ли е да изглежда по този начин? И не го казвам заради годините й, а по принцип. И 30 годишна жена да се гримира по този начин пак е потресаващо...

Бахти ненормалната работа, възприятието за красиво в днешно време явно са сбъркани нещо 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е един път. Звученето на песента може и да е много модерно в щатите, но за България си е нещо съвсем ново.

 

Момичето е много свежо и като глас и като визия. Дано не се забрави бързо като всички поп звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Само в България е възможно при появата на нов талант, той да бъде тотално сринат от масата хора. Гери-Никол има супер мощен глас, не може да се отрече, че от групата в Х Фактор, именно тя беше най-силната, държанието ѝ пред камера е супер добро и професионално. И веднага почнаха да я нападат 1-2 години по-големи от нея лапета, които никога няма да постигнат това, което тя, нито да имат нейния талант. Надявам се това да не я откаже от бъдещи проекти, а да продължи с кариерата си, въпреки, че и започна на много ранен етап от живота :) Когато някой е само на 16 и направи по-голям хит от "Ела и си вземи", ето тогава ще има право да каже нещо против нея! :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...