Jump to content



Online: Гери-Никол feat. Криско - Ела и си вземи


Препоръчани коментари

Ми не съм съгласна :D :D :D Ето например Било квот било ми харесва, Златните момчета също. Ей тая песен пък ме кефи наистина много, даже до скоро телефона ми звънеше така

 

 

 

Обаче точно в това горе, не намирам нищо, за което да се хвана. Абсолютна тъпотия. И тая Гери-Никол каква е не знам, но не виждам нищо толкова специално в нея. Освен това как може за други песни да се недоволства, че били с тъпи текстове, а да харесвате това?? Ми то в Аматьорката има повече смисъл.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Истината е че Гери-Никол е брутално красива, тя е сълза, тя е уникална и пее жестоко, държи се и изглежда като световна мегазвезда! Тя просто е родена да бъде на върха и да кърти!

Песента е един път, жестока е! Ще се слуша, защото ще е модерно да слушаш Гери-Никол! Клипа е изумителен, нямам думи, толково е стилен, перфектен, красив и много радва окото!

Най - накрая момиче, което изглежда перфектно, пее ужасно добре и се държи нечовешки яко!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам Аматьорка и циганиите на Фикрет, но не съм тръгнала да ви хейтя! Всеки си има предпочитания, време е да го проумеете...

 

Факт е, че тая малката по една или друга причина се хареса на масата хора още с дебютното си парче.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХ айде моля ви се, песента е готина, но ако беше изпята от Мара Отварачката, дори нямаше да й бърнете внимание.... Звучи като всички песни на Криско..

 

А като килограми, може да свали някой, друг Гигата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХ айде моля ви се, песента е готина, но ако беше изпята от Мара Отварачката, дори нямаше да й бърнете внимание.... Звучи като всички песни на Криско..

 

А като килограми, може да свали някой, друг Гигата...

 

Какво значи "ако", ако ама не е! Да я изпее Мария със смешния си глас и да видим кво ще излезе. Имаше само една яка песен "Game over" и нищо не стана от нея.

Като килограми нищо му няма на момичето. Първи клип, а вече и поведение пред камерата си има, но чалгарчетата нещо май се разбунтуваха. Бахти злобарите, човек. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама каква злоба? То да беше нещо хубаво, да ме е яд, ама не - това тук е толкова посредствено, че няма как да ме е яд за нищо.

 

A това на подписа ти не е посредствено грам? :mf_surrender: Вижте си първо любимките и това, което харесвате, пък после давайте класификации за другия жанр. Щото ако се мяташе в този клип и до Дриско Галена - друга песен щяхте да пеете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Девойката много ми прилича на Iggy Azalea, има и подобна постановка на пеене.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

A това на подписа ти не е посредствено грам? :mf_surrender: Вижте си първо любимките и това, което харесвате, пък после давайте класификации за другия жанр. Щото ако се мяташе в този клип и до Дриско Галена - друга песен щяхте да пеете.

Абе я си гледай работата - казвам кое ми харесва и кое - не. Да, "Всичко чуждо пожелаваш" е супер песен. "Ела и си вземи" е потрес. Толкова от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я си гледай работата - казвам кое ми харесва и кое - не. Да, "Всичко чуждо пожелаваш" е супер песен. "Ела и си вземи" е потрес. Толкова от мен.

Значи имаш тотално сбъркани представи за посредствено. Малката лигла поне пее като звяр за разлика от парцала Яница Господинова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичето правеше впечатление във Х-фактора. Зверски пее. Принципно на мен ми идва прекалено нахакана за момиче на тези години, но пък стои перфектно на сцената, наистина прилича на западен изпълнител. Нека да има нови лица, време беше всички тези музикални предавания да започнат наистина да вадят успешни изпълнители.

Песента е добре, има сякаш някакво ненужно обработване на гласа й и малко натежава наистина. Но като за първа песен виждам, че много се споделя, ще има успех.

Видеото е много добро, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...