Jump to content



Online: Гери-Никол feat. Криско - Ела и си вземи


Препоръчани коментари

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добро парче, но нищо особено. До последно се надявах да има някакъв "WOW" момент, но така и не дойде. Напомня за парчетата на Караджова, но е далеч от нивото и заряда, с който пее Лорчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неееееееее, това е МНОГО ДОБРО! Браво бе. Не бях слушал нещо такова и то произведено тук.

Не ми е от най-симпатичните девойката, но евала й правя, че има визия и идея как трябва да изглежда, какво трябва да изпее - тя си е завършена, а е малка. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от кастингите беше ясно, че момичето е готово да рефрешне листата на попаджиите.

Песента като за първи сингъл е супер, въпреки че ми идва малко в повече обработката на гласа й.Криско ми е излишен.

Видеото също доста добро, ноо ..последните кадри с водата са ми малко ту мъч за момиче на 15.Иначе ми се вижда много Beyonce във видеото и като визия, и като чупки и стойки :}

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, НЕ! Герката е брутална :Vishenka_05: Песента е много ама много яка! Радвам се, че вече има нови лица и то на такива години в Поп музиката. Михаела Филева, Дивна и сега Гери-Никол, това е бъдещето и е доста обещаващо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

3 неща:

 

1) Момичето има много селска физиономия. Особено тези устни са отвратителни.

 

2) "кутия, пълна с тайни" е просто дъното откъм текст. Не че е нещо просташко, но е толкова uninspired, че да ти стане лошо.

 

3) Още на 2-рата минута песента дотежава. Тя не спира да пее, едно и също нещо се повтаря постоянно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и пъти да я слушам тая песен не мога да разбера какво и харесвате???? :mf_surrender: :mf_surrender: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: Или просто е модерно да се харесва. На Преса песента била с тъп текст, а тоя текст е чудо направо!
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има много отрицателни коментари и преди вашите, не мисля, че някой харесва нещо само защото е модерно.

На мен лично песента ми допада, харесвам такъв стил, Гери звучи супер, Криско както винаги е направил перфектен бийт, на текста пък му няма нищо... Ако това не е вашия стил музика е нормално да не ви харесва, но това не значи, че другите се правят, че им харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...