Jump to content



Online: Слави Трифонов & Ку-Ку Бенд - Концерт в Арена Армеец 2015


Оценки и коментари за концерта  

74 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Слави определено не е "моят човек". Не съм впечатлен от концерта, дори не го и изтърпях целият.

Бил съм на много по-добри концерти (за съжаление не на български артисти) на които много по-хармонично им се получават нещата и като емоция, и като енергия се която предава на публиката. Това тука ми е малко като селска сбирка. Не ми допада, ще се въздържа от гласуване

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не харесвам Слави Трифонов, но този и на Лили Иванова са двата най-добри концерта, провеждали се в България за последното десетилетие най-малко. Пълно 6!

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 . То няма и какво друго да се даде . Велики са !

Пайнера със всичките си певици , никога не е правил нещо толкова силно , а е повече от 20 години на сцена .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът на Слави и Ку-Ку Бенд, излъчен снощи, е ударил рекорда с 1 400 000 зрители, похвали се bTV. Тричасовият спектакъл с най-големите хитове, който беше излъчен от 20.00 до 23.00 часа, е събрал близо 50% от всички хора пред телевизионния екран в този часови пояс и постигна среден рейтинг 20%. Концертът привлече с 639 000 зрители повече от финала на шоу по конкурентна телевизия, твърдят още от bTV.

 

Зрителите от всички възрастови групи категорично предпочетоли концерта на Слави и Ку-Ку Бенд с участието на Деси Добрева, Крисия, Софи Маринова и други музикални звезди, който преди месец събра 17 000 зрители в зала „Арена Армеец". Близо 44% от младите на възраст 18-34 г. ка гледали гледаха музикалното събитие в ефира на bTV.

Същата тенденция отчитат данните на ГАРБ и за активните зрители (18-49), над 43% от които са предпочели шоуто по bTV.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...