Jump to content


Михалис Хадзиянис на живо в София - 10.10.2015


Ivanhoe

Препоръчани коментари

Авторът на De Fevgo ще посрещне любителите на популяраната гръцка музика на 10 октомври в зала 1 на НДК

8066110K.png

Кипърския изпълнител от гръцки произход Михалис Хадзиянис идва за първи концерт в България. Авторът на една от най-емблематичните гръцки балади „De Fevgo” (Няма да си тръгна) e един от най-успешните гръцки изпълнители за 21 век. Едва на 34 години, Михалис има 10 албума и десетки хитове зад гърба си, които българските фенове ще мога да чуят за първи път на живо на 10 октомври в зала 1 на НДК.

Михалис излиза на голямата европейска сцена още на 17, когато представя родния си Кипър на конкурса Евровизия в Бирмингам с авторската си песен „Генезис”. През следващите няколко години са белязани от изключително успешни и станали платинени албуми и абсолютно разпродадени турнета в Гърция и Кипър. През 2004 той пее на закриването на Олимпийските игри в Атина, а същата година представя Кипър на официалната церемония за разширяването на Европейския съюз, отбелязваща присъединяването на 10 нови членки.

От 2000 до 2009 Михалис получава над 30 награди само в Гърция, което го правят най-успешният изпълнител в страната за първото десетилетие на 21 век. През 2010 Михалис е поставен от FORBES на 22-ро място за най-влиятелните гърци. Михалис е автор на повечето си песни, сред които емблематичната му балада „De Fevgo” (Няма да си тръгна), както и хитовете „То Kalokairi Mou” (Моето лято), "An Mou Tilefonouses” (Ако ми беше звъннала), както и песни на други гръцки изпълнители сред които и Despina Olympiou.

Билетите тръгват в продажба от 20 април на цени от 30 до 60 лева в мрежата на EVENTIM, включително билетен център НДК и бензиностанции OMV.


https://www.facebook.com/events/939485392760840/
Link to comment
Сподели в други сайтове

Там съм и аз! Това е една от най-хубавите новини за тази година, направо се разтопих от кеф!

 

йесссссс, от кога чакаме такъв концерт, даже не вярвахме, че някога ще стане...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано се погрижат за някаква реклама по националните медии,че повече почитатели на гръцкото да се информират и евентуално - да посетят концерта.

Не е от най-въртяните и оборотни имена по нашите заведения (макар и във все по-малко от тях да се чува нещо гръцко), но доста хора са запознати с творчеството му и биха отишли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано се погрижат за някаква реклама по националните медии,че повече почитатели на гръцкото да се информират и евентуално - да посетят концерта.

Не е от най-въртяните и оборотни имена по нашите заведения (макар и във все по-малко от тях да се чува нещо гръцко), но доста хора са запознати с творчеството му и биха отишли.

Официалното събитие във фейса от организаторите е вече с над 1700 потвърдили присъствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

къде по дяволите има схема на местата за концерта? В тъпия им сайт ми иска java и не ми отваря разположението на местата според билетите... и има ли номер на място на тея билети, или тези от 40 лв са в една ложа, тези от 50 в друга и така... без значение от мястото

Link to comment
Сподели в други сайтове

къде по дяволите има схема на местата за концерта? В тъпия им сайт ми иска java и не ми отваря разположението на местата според билетите... и има ли номер на място на тея билети, или тези от 40 лв са в една ложа, тези от 50 в друга и така... без значение от мястото

И на мен схемата не ми се отваря заради джавата, но на някои хора се отваря. Има разделение на секторите, предната част е една цена, а задната е по-евтина.

Говори със Стела, показвах й схемата днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...