Jump to content


Субтитри за The vampire diaries


Препоръчани коментари

Здравейте! Нов съм в тази част на форума и искам да ви попитам дали някой може да ми даде информация откъде мога да си намеря хубави субтитри за последните два епизода на филма? Изключвам субовете от Адиктед... Гледах в сайтовете за субтитри (subunacs) но там няма за последните серии...

 

Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен! :)

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен Addic7ed, други не превеждат последните 2 епизода... и аз имам проблем с тях, защото като ги пусна на телевизора ми излизат "йероглифи"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен Addic7ed, други не превеждат последните 2 епизода... и аз имам проблем с тях, защото като ги пусна на телевизора ми излизат "йероглифи"

 

Много жалко... :mf_surrender: Все пак ти благодаря много :)

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои субтитри от този сайт са под всякаква критика, но има и горе-долу сполучливи такива.

 

Тишо, опита ли да ги направиш в друг формат?

На мен така ми излизаха на таблета от VLC плеъра и в настройките имах да избера кирилица за субтитрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои субтитри от този сайт са под всякаква критика, но има и горе-долу сполучливи такива.

Това е и моя проблем! Субтитрите им са да не обидя някого, но са ужасни! Не знам защо от subsunacs не го превеждат, а превеждат само The Originals...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да има субтитри за 16 епизод на 6 сезон? Като изключим тези на Адиктед... Питам за по-хубави субтитри?

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Някои субтитри от този сайт са под всякаква критика, но има и горе-долу сполучливи такива.

 

Тишо, опита ли да ги направиш в друг формат?

На мен така ми излизаха на таблета от VLC плеъра и в настройките имах да избера кирилица за субтитрите.

 

Проблема ми е, че някой изречения ми излизат на кирилица, някой са с йероглифи... сменях от телевизора на кирилица на латиница и всякакви, но не се оправя..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...