Jump to content



Защо вече не съм фен на Глория!


Защо вече не съм фен на Глория!  

92 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Това е тема за всички разочаровани от нейно 'величество'.

 

Нека всеки който някога я е харесвал се отчете тук със пост защо е спрял. Всеки има своите критерии за любим изпълнител и не е нужно нечие мнение да бъде отхвърляно или неприемано.

 

Както неведнъж се е казвало всичко започна с Глория. Защо след като направи най трудното да наложи и промени жанра от тигрова музика в светска и изкара стила 'на светло', не успя да бъде така жадуваната Цеца? Защо се затвори в свой измислен свят на 'класна и стилна' и остна просто скучна и невълнуваща. Защо след като цяла България и беше в караката и пиеше от всенародна любов, така както никой друг /освен може би Румяна/ се превърна в една от многото и дори сега онова славно минало не може да сгрее разочарованите от нея, които приемат притопяването и за еволюиране на самите тях. Защо след като създаде марката 'пайнер' с готов продукт и ясна концепция сега е просто поредно име в каталог?

 

п.п. като автор на темата искам да помоля за по малка дискусия и повече лични изявления на всеки, който е харесвал Глория и малко или много се е разочаровал от нея.

 

п.п. 2 Към Фокса, имам лична молба - ако се изказва да го направи само в 1 пост, без реплки на други постове

 

Това не е тема за плюене по Глория!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко в отговорите е толкова толкова вярно, че чак може да я заболи...

Иначе не е виновна и само тя - Пайнера е виден боклук, той има голяма вина за положението на жанра, от там и това на Глория.

Иначе най-големият камък, който я спъна е самочувствието и държанието й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отношението към феновете е потрес,особено критикуващите я.

Песни и клипове ей така да мине номера.

Харесвам я заради спомените и сантимента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във всеки един аспект от живота, когато човек вземе , че си повярва прекалено много, помисли си, че е прекалено голяма работа, то тогава пропада. Глория преди години беше върхът, сега... Ами честно казано, сега изключително малко хора се интересуват какво се случва с нея и кариерата й. Дори хора, които са я харесвали в миналото, не се интересуват от нея. То няма и за какво... Жената не се развива, но може би и не трябва. Аз също съм й почитател на песните, почитател съм на нея и като жена, но честно казано... не ми пука грам дали ще продължи да се занимава с музика или не. Хубавите песни тя си ги има, на мен са ми достатъчни. Глория хубави клипове няма да започне да прави, поведението си също няма да го оправи. Никога няма да направи концерт на ниво, каквото всички искаме. Никога няма да изглежда по начина, по който искаме. Няма да танцува, въпреки че го може, няма да пее песните, които искаме. Трудно е човек да тръгне да се променя на 40 и кусур години. И колкото по-бързо се примирите, най-големите й фенове, толкова по-добре. С най-добро чувство го казвам, но Глория е изпята песен... но и Ивана е изпята песен, и Нелина, и Тони Дачева. Те повече хит няма да видят. Няма никога да ангажират и провокират цялата публика на фолка, а и не трябва.

Единственото, на което може да се надяваме е периодично Глория да изкарва по някоя хубава песен. На мен лично това ми стига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гласувах по всички точки. Много добра анкета.

По втория въпрос избрах Сантимент от миналите години. Доста от авторските песни имат повече крадено, отколкото кавърите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Глория има проблем сама със себе си, както и някакъв с Пайнер. Не знам дали в лицето на Димитров, защото той отрече да има противоречия, разбирали се супер. Значи търсим проблема в долните етажи. Напоследък постъпват тъпо с нея за награди, концерти и относно нейния уж предстоящ самостоятелен такъв. Нейното мълчание е колкото дипломатично, толкова и странно - Камелия на това място да беше назовала вече къде е ключът от бараката. Второ, самата Глория след "Криле" не знам дали има бистра концепция, или поне аз така си мисля, изчерпана ми се струва. До "Пясъчни кули", народния албум и Денсинг старс нещата вървяха благоприятно. Може и самата тя да има някакви липси и тревоги в личния живот. Също така наблюдавам, че много агресивно бута Симона. Бенефисни мисли са я налегнали. Вижте само интервютата й в Сигнал, при Кеворк и последното в "Автограф" и "Преди обед" - ми то е само мрънкане, само говорене за хейтъри и хакери, все филми са й в главата как някой й мисли лошото, "Утре ще е по-добре" не е случайна песен. Въпрос на време е да се окопити. Нека си бъде тя, нека си прави авторски песни. Но и трябва някаква промяна, голяма промяна. И повече диалог с феновете, не под формата на ахо-ихи след участия, а като допитване. Искам онази Глория от 2000-2001. Фина, креативна, знаеща коя е, но не хвърчаща в свой свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм бил фен на Глория..

Друг е въпроса, че за мен тя не знае на кой свят се намира.

1)По концерти представа си няма какво да пее. Не налага известното а залага на някакви песни които само тя си ги помни. (съжалявам, но е така.)

2)Песните като цяло станаха банални. Митко Петров и Лобошки. Ми експериментирай. Не иска Оцко, но съществуват Ганев, Пашев.

3) Клиповете никога не са били най-важното нещо. Нека залага повече на песните.

4) Стерилното поведение което те кара да мислиш, че е надута. За два концерта мога да я поздравя - 2 години HD и другия Рожден ден където пя ''Ненаситна'' и ''Не сме безгрешни''. Усмихната, позитивна, добър контакт с публиката.

5)Лудите фенове. Далеч от тях!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има един "проект" на Глория, който съчетава в себе си абсолютно всичко, което я бутна от върха... и този "проект" се нарича "Свобода". :mf_surrender:

Няма друга толкова противна песен с подобие на клип и отвратителна Глория в него - мятаща се по дивани, с джуки по-големи от главата й.........

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има един "проект" на Глория, който съчетава в себе си абсолютно всичко, което я бутна от върха... и този "проект" се нарича "Свобода". :mf_surrender:

Няма друга толкова противна песен с подобие на клип и отвратителна Глория в него - мятаща се по дивани, с джуки по-големи от главата й.........

Песента не е лоша. Всички знаем през коя година Глория се чална и защо. 2005. През 2007 се съвзе. Сега пак има лек регрес.

Липсата на Илия Загоров се усеща. Не ми харесва липсата на усет за постановката по време на участия и концерти - прави най-хубавите участия, обаче няма нюх как да си подреди програмата кога какво да пее, да има градация, кулминация. Много акапели и балади, много естрадно-сръбска постановка. По сборни концерти рядко досега пя точно тези стари хитове, които да вдигнат хората - всички знаем кои са, докато Ивана и Камелия се спукаха. Нейното "над нещата" всъщност е непукизъм. Няма я онази Глория, която подскачаше на сцената като малко дете. Визията тип вечната абитуриентка нещо доскуча. Погледнете и последната й фотосесия. Клиповете, снимани в клуб 33 и НФ, слайдшоутата с гълъби и сърчица. Извинявам се. Иска се много повече. И не просто се иска. Може го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има един "проект" на Глория, който съчетава в себе си абсолютно всичко, което я бутна от върха... и този "проект" се нарича "Свобода". :mf_surrender:

Няма друга толкова противна песен с подобие на клип и отвратителна Глория в него - мятаща се по дивани, с джуки по-големи от главата й.........

 

Глупости! То ако беше станало с една песен - сега да си е същата. А точно пък този албум е страхотен, идеен - нещо, което сега й липсва. Хем искате интересни неща, хем после не струват.

Плюс това, преди "Свобода" беше пуснала "Влюбена в живота", но пак не се получи, защото Ивана беше нахална и окраде всичко на Неда и Индира.

 

Както тя казва "Толкова мога, ако вие можете повече - заповядайте" - това да ви говори само едно, мързи я та две не вижда, даже с примирява и с безпаричието, което последните години я е налегнало - личи си по много неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости! То ако беше станало с една песен - сега да си е същата. А точно пък този албум е страхотен, идеен - нещо, което сега й липсва. Хем искате интересни неща, хем после не струват.

Плюс това, преди "Свобода" беше пуснала "Влюбена в живота", но пак не се получи, защото Ивана беше нахална и окраде всичко на Неда и Индира.

 

Както тя казва "Толкова мога, ако вие можете повече - заповядайте" - това да ви говори само едно, мързи я та две не вижда, даже с примирява и с безпаричието, което последните години я е налегнало - личи си по много неща.

 

Няма нужда да ме цитираш и оборваш, "Свобода" е повече от кофти песен и клип, "Влюбена в живота" е повече от кофти реализиран албум, а тогава българският народ не можеше да диша Глория. То ако този албум е страхотен, на другите й трябва "Грами" да дадем. А в клипа на "Влюбена в живота" Глория прилича на плашило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоянчо, неприятно съм изненадан от теб. Феновете на Глория се отличаваме с това, че сме постоянни и непреклонни пред 83949840-те критики през годините. Глория си е в неин свят, все още си е Кралицата и си я обичаме. Отказали сме се да й даваме акъл, но песните й си остават. Наивно е да очакваш човек на 40 и нагоре години тепърва да се променя. Анкетата не е релевантна-Глория е константа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоянчо, неприятно съм изненадан от теб. Феновете на Глория се отличаваме с това, че сме постоянни и непреклонни пред 83949840-те критики през годините. Глория си е в неин свят, все още си е Кралицата и си я обичаме. Отказали сме се да й даваме акъл, но песните й си остават. Наивно е да очакваш човек на 40 и нагоре години тепърва да се променя. Анкетата не е релевантна-Глория е константа!

 

кое невярно виждаш в анкетата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маниерите й никога няма да се променят, но пък песните й остават, а тя е певица и ние като фенове трябва да гледаме първо това .. На мен лично не ме интересува каква е в личния си живот . .. Нека прави песни, макар и със сходен бийт. Глория не може и няма как според мен да е толкова актуална колкото беше през онези години .. Всеки с времето си са казали хората.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да спорите Глория е отдавна в дъното нито една нейна песен не помня,а пък на Ивана всичките и песни ще останат в сърцата на хората

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

кое невярно виждаш в анкетата?

 

Всичко е вярно, но е абсурдно това да те накара да не си й фен една сутрин, след като винаги си е била такава. В сигнал.бг го каза: 'Толкова мога...омръзна ми да се оправдавам за нещо, което не мога да бъда'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гласувах по всички точки. Много добра анкета.

По втория въпрос избрах Сантимент от миналите години. Доста от авторските песни имат повече крадено, отколкото кавърите.

 

Същото! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо вече не съм фен на Глория!

 

Маркирах абсолютно всички възможности.... толкова са верни, че .... :mf_surrender:

 

Kое от изброените ви кара все още да я харесвате?

 

Старите песни и авторската музика

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Влюбена в живота" като песни ми харесва, но реализацията му беше кофти, с 50 тв версии и клипове/ Някои песни трябваше да си ги остави без видеореализации, просто за слушане от феновете. В албума имаше много различно звучене, нещо което след "Благодаря" не се получава, освен "Хипноза" и ... дори не се сещам за други, може би "Можеш ли да ме обичаш" и "Вярвам в любовта", всичко друго ми звучи толкова еднакво, а за клиповете да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да ме цитираш и оборваш, "Свобода" е повече от кофти песен и клип, "Влюбена в живота" е повече от кофти реализиран албум, а тогава българският народ не можеше да диша Глория. То ако този албум е страхотен, на другите й трябва "Грами" да дадем. А в клипа на "Влюбена в живота" Глория прилича на плашило.

 

Кофти песен е за теб, това си е твое лично мнение и няма да ми го натрапваш! За мен е хубава песен, с модерно звучене за времето си!

А във "Влюбена в живота" изобщо не изглежда зле, само че ти не можеш да осъзнаеш, че гледайки я от днешна дата не ти харесва, но като сте я гледали тогава ви е била супер яката. Даже Таня Боева копира визиите от този клип 100 пъти. То и Ивана не мяза на нищо доста свои клипове, ама когато ги пускаше беше приемлива.

 

Големи капацитети се родиха тук, онзи не помнил нито една песен, ами като слушаш само 5-има изпълнители от 1 жанр, как ще помниш. Доста ограничени хора, вкусове и заинтересованост. И само за информаци да му кажа, че е доста доста тъпунгерско да изхожда от личното си невежество и да си мисли, че пуска адекватен с темата коментар, но ти не си виновно, дете, няма страшно, природа... и такива трябва да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък Глория ми изглежда страхотно във "Влюбена в живота". Само джуките са доста кофти, но всичко друго е ок. Нали трябва да има малко разнообразие. Сега по-добре ли е като човек не може да й разпознае клиповете от еднаквост?

Link to comment
Сподели в други сайтове

2)Песните като цяло станаха банални. Митко Петров и Лобошки. Ми експериментирай. Не иска Оцко, но съществуват Ганев, Пашев.

Глория беше една от първите, които започнаха да работят с Ганев през 2005 година. Повечето песни от "Влюбена в живота" са негови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...