Jump to content



Online: Мария и Азис - Моля те не ми звъни


Препоръчани коментари

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Защо ли никога не пеят в дует, интересно? Мария до Азис явно е доста зле.... а това се надявам да бъде ПОСЛЕДНИЯТ им общ проект, вече омръзнаха.

Мария, с тази уста, която прилича на кокоши гъз е ужасна, както казаха толкова пари, а да не можеш да си оправиш муцуната.... по-зле никога не е изглеждала. Още от фотосите се отвратих. Клипът е най-тъпия до момента. Песента ми е напълно безразлична и наистина все едно е Азис featuring. Мария. Не виждам нищо хубаво в този проект, последното нещо, което мога да нарека любимо и хубаво на Мария е точно "Да съм с теб", до тогава нямаше слаба песен. Баладата беше хубава изненада и оттам, все по-надолу. Да се хваща в ръце и да започва да прави самостоятелни песни, както до 2013.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпа, скучна, безсмислена и блудкава.

Текст, на който Яворов и невъзможната му любов биха копали още по-надълбоко в земята, музика, която не грабва с нищо, прилича на сапунен саундтрак и пореден евтин комплексарски клип с марковите парцали.

Вече издишат, никой не може да направи някаква трогателна песен, която да те хване за гърлото на момента.

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного скучно. През цялото време очаквах да се появи някаква градация в музиката, но уви.

Изпяването на Азис също е ужас. Този фалцет, ах как дразни. :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного скучно. През цялото време очаквах да се появи някаква градация в музиката, но уви.

И аз вече 3-4 пъти я слушам и след първите 30-40 сек. очаквам да забие яко с нещо по-живо, а то докрая е едно и също.

Не е лоша песничката, лека и приятна, но това им е най-слабия от трите дуета.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаб проект.Няма нито ритъм,нито нищо.

Дано да няма друг дует.Стига им толкова.

 

Е тя Мария в едно интервю беше казала,че работят по 3-тия си проект,а вече започват и по 4-тия,така,че ще има поне още един.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя Мария в едно интервю беше казала,че работят по 3-тия си проект,а вече започват и по 4-тия,така,че ще има поне още един.

 

УжасТ,почнаха да се оливат с тези дуети.Дано Марче заложи на повече самостоятелни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо в тази песен, която ме кара да я слушам вече от няколко часа.В първия момент мислих, че от 30тата секунда ще почна широката девятка и ще зазвучи Столипиново, но противно на очакванията ми продължи приятно.Азис е изпял песента страхотно, Мария също се е справила прилично.Плюе се по Азис, че пее мазнотия и цигания, но пък тя излиза от него.Пише си музиката (когато не е крадена), пише си текста (колкото и банален да е) ..което е похвално предвид начина на работа на останалата част от гилдията.

Предпочитам да слушам тази песен, в която е вложено нещо отколкото да се чудя откъде са вокалите в песента на ...

Видеото е скучно обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо в тази песен, която ме кара да я слушам вече от няколко часа.В първия момент мислих, че от 30тата секунда ще почна широката девятка и ще зазвучи Столипиново, но противно на очакванията ми продължи приятно.Азис е изпял песента страхотно, Мария също се е справила прилично.Плюе се по Азис, че пее мазнотия и цигания, но пък тя излиза от него.Пише си музиката (когато не е крадена), пише си текста (колкото и банален да е) ..което е похвално предвид начина на работа на останалата част от гилдията.

Предпочитам да слушам тази песен, в която е вложено нещо отколкото да се чудя откъде са вокалите в песента на ...

Видеото е скучно обаче.

Текстът е на Тина Денчева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...