Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Вече съм в ауфория хаха Няколко човека днес ме питаха има ли още билети, за да дойдат :)

Надявам се този път да сме по-шумни, на предния концерт малко спеше залата...макар и аз да стоях и да се наслаждавах на изпълненията без особено да викам, но този път трябва да се раздадем :D

 

Ако смяташ да си късаш блузата на "Откраднат миг" да си търся друго място :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Денят настъпи!

Пожелавам на всички присъстващи много настроение, много танци и много шум, защото ТЯ го заслужава и този концерт е САМО ЗАРАДИ НАС.

"Очаквам чудо , да ми се случи. Очаквам още съдбовния знааак" ♫♪♫

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако смяташ да си късаш блузата на "Откраднат миг" да си търся друго място :1000 (29):

Ама ти няма да си до мен е...във ВИП ложата съм аз :D

 

Специално са подсигурили овошки - череши в залата, да може такива като Enjoy да са горе на тях. :1000 (29):

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Проклинааааааааааааааааааам тееееееееееееееееееее :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз ще бъда на концерта. Ако някой готин ви махне, видели сте ме. :) Мерси!

 

Иначе верно, ако човек реши днес да иде на концерта дали би могъл да си намери място? Нещо ми е скучно, #фпочивка съм, защо не? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз ще бъда на концерта. Ако някой готин ви махне, видели сте ме. :) Мерси!

 

Иначе верно, ако човек реши днес да иде на концерта дали би могъл да си намери място? Нещо ми е скучно, #фпочивка съм, защо не? :dontknow:

Билетният център на НДК работи до 19 ч., така че ако решиш да ходиш на концерта по-добре отиди си купи билет по-рано през деня. Или пък може да го разпечаташ след като го купиш от Тикетпортал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взех повече билети за друг сектор, за да сме повече хора на едно място и се освобождават 3 билета за сектор 9, това е 1 балкон, до ВИП ложата са местата.

Ако някой иска да пише. По 12 лв им е редовната цена, но за Гло може и на промоция 10-8, колкото дадете хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест билети има все още? Тъй като аз днес реших, че ми се ходи, само остава да намеря с кой, ако си купя преди концерта от касите на НДК ще има ли, знаете ли колко свободни са и само за балконите ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест билети има все още? Тъй като аз днес реших, че ми се ходи, само остава да намеря с кой, ако си купя преди концерта от касите на НДК ще има ли, знаете ли колко свободни са и само за балконите ли?

Направо пиши на Пламен горе. ще си на партера :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо Роман и Пепа Секса да идат да чуят как се пее на живо и да видят кой "няма" хитове днес...

Докта колеги на Глория ще има.

Много приятно събитие, нямам търпение да се видя с толкова много хора.

Приятно изкарване на всички, нека я подкрепим много!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взех повече билети за друг сектор, за да сме повече хора на едно място и се освобождават 3 билета за сектор 9, това е 1 балкон, до ВИП ложата са местата.

Ако някой иска да пише. По 12 лв им е редовната цена, но за Гло може и на промоция 10-8, колкото дадете хахах

Писах ти ЛС, искам да ги взема :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата вече е започнала, дали е пълна залата ? Какво пее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

12027321_10200993488196876_2510993905409919417_o.jpg

 

Пълно е на 80% за момента. Дори и двата балкона са пълни.

 

Това казват. Ами да, едното от двете мои места ще е празно. Моята приятелка няма да успее да отиде, а няма как да е заето, защото билета е в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица на полупълните зали!!!!! :happyppl:

Недей да дразниш. Не е полупълна, а си е пълна залата. Марш, че ще скокна до Париж. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...