Jump to content



Online: Преслава - Ако утре ме губиш


Препоръчани коментари

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е, иде ми да крещя! АМА С ВСЕ СИЛА!

Как може бе?!? Как може да осере тази песен с това подобие на видео.. Ми да си беше останала с изпълнението от концерта на Планета, там поне изглеждаше по-готино с мимиките и жестовете, които правеше... Това ми изглежда като уникална пародия. РЕВЕ МИ СЕЕ!!!!

 

Не съм фен на Преслава и никога не съм го крил, но някак си тази песен ми влезе много надълбоко след като я чух и сега ми се струва, че се подиграва с всички ни... дори и с феновете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е много хубава и винаги ми е кеф да ѝ гледам клиповете. Но тази песен заслужаваше повече. Тя добре че излезе самостоятелно, защото ако беше направо с клипа, малко се съмнявам дали щеше да постигне същия успех. Танците с роклята с цепката са неподходящи. Трябваше да заложат на повече кадри като този с чашата до прозореца, трябваше.. много неща трябваше, имаше шанса да има един проект, който целият да е супер добър, но.. виждате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ви, че така ще стане. Не го гледайте по-добре. По-добре всеки да си представя песента по свой начин. Аз се радвам, че Преслава пуска слайдшоута.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както каза някой пресъздали са текста и реална случка от живота. На мен ми хареса, актьорската игра е много добра, случката е съвсем реална, а не като в някой турски филм! В никакъв случай не са прекалявали, така се прави, ако ще има малък сюжет в клип - а не изневери, отмъщение, замервания, непрекъснати бутания или биене. Съвсем нормално. Не съм очаквал нещо невиждано и уникално. Песента е много, даже прекалено добра! Най-любимата ми балада в последните години. Поздравления!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сюжетът има връзка с текста, но все пак е банален, за тази песен трябваше нещо по-дарк, а не такъв типичен поп-фолк клип. Нещо като клиповете на "Лъжа е", "Феномен", "Заклевам те" щеше да е много по-подходящо. Слабо видео, но поне така песента ще се популяризира още повече. Иначе Преслава е много красива, и актьорската й игра е добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори ''изпълнението'' от концерта е по-въздействащо от това видео.Страшно слабо!

Въобще защо се нае да прави клип като знае какви са й възможностите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

По коментарите ви съдя, че сте очаквали нещо голямо, но не разбирам на кое отгоре...

Версията от концерта си беше ок и въздейства милион пъти повече от това клипченце. Не, че се е изръсила много, но с тези пари можеше да си купи нещо, да отиде на кино, фризьор или нещо такова полезно. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам тази ТВ версия на ниво 2006... добре че уникална песен като "Моето слабо място" си остана без клип. Никой не е казал, че трябва да се правят MTV неща, но дори Яница или Юнона правят много по-добри клипове с предполагам подобен бюджет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога няма да й простя това нещо наречено "официален видеоклип" на тази брутална песен. Радвам се, че "Моето слабо място" остана без клип. :mf_surrender:

Не съм очаквал нищо от нея, но под дъжда с една китара в нощта щеше да е много по ефектен, ама от де толкова акъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било чудно, когато някой фен на Преслава каже... " ееее защо не клипира тая песен". В крайна сметка, когато направи клип на някоя наистина хубава песен се получава това.

Някой по-рано в темата написа, че песента го дрази сега заради тоя клип. И при мен е така. Чак ми е тъпо да я слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

3:31

 

Какво има на роклята отзад? Щипка за документи? :scratch:

:1000 (29): Да, по принцип така се преправят широките дрехи без да се уврежда материята, като при безопасните игли и карфиците

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е режисьор на клипа?

Излишни кадри...щипки за пари ?!?!? WTF!?!?!?!?!?

От далече му личи на Люси работата , такъв некадърен реж. е рядко срещано явление .. особено за Преслава винаги най-ебаните клипове пробутва , явно при нея минава номера , нормално ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...