Jump to content



Online: Преслава - Ако утре ме губиш


Препоръчани коментари

Даже усмивката, че няма да си тръгва е същата. :1000 (29): :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз лично съм доволен!

Преслава става все по-красива, евала за което!

Клипа не е чак толкова зле колко го изкарвате, дори много по-добър от повечето дето се излъчват по телевизията.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не важи, защото Ивана не прави комерсчета като Преслава за дискотеки, защото Ивана е 20 години по-възрастна и никога не е имала претенции, че е много модерна и актуална и защото може клиповете й да са зле, но поне можеш да ги различиш един от друг... Дори един клип на Уникална слага в малкия си джоб всичко на Преслава, защото поне има някаква идея... :mf_surrender: :mf_surrender:

И тази песен според теб е комерс???

Ивана хич не правеше комерси - Златен чеп (Чекия, както тя си я кръсти), Време за мъже, Не е ваша работа, Точка 69, Душ или направо муж...смукачи, палавници и още 100 :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Песента на Преса е убийствена. Видеото е направено колкото да има клип. И да Преса никога не е залагала на клипове, но има песни, които заслужават мащабни продукции, обаче са бързали, а и на нея не й се занимава. Тя и без клипове още е топ любимка. Актьорската игра й е мега добра този път, не се превзема. Безобразно слаба е обаче, но има мн красиви кадри, особено с ризата и дънките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип постига един феномен сам по себе си. Песента е уникална и до този момент ме кефеше адски много. Гледайки видеото обаче, ми се струва, че песента започва да ме дразни 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не можах да я възприема тази песен. :mf_surrender:

 

Скучен, банален клип, хубав Дудов, Преса беше по-хубава на РД 2013 и в клипа на "Скоро", поне според мен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не можах да я възприема тази песен. :mf_surrender:

 

Скучен, банален клип, хубав Дудов, Преса беше по-хубава на РД 2013 и в клипа на "Скоро", поне според мен. :3fdb8960598fa63e:

Ти добре ли си, там беше отвратителна, мясаше на прилеп :1000 (29):

Добре де, не разбирам какви са тия превземки, за толкова години трябваше да ви стане ясно какви клипове е готова да направи, не сте чакали клип на Андреа или Галена все пак. Вчера някой се изцепи, че феновете на Преслава все се правели, че очаквали нещо от Галена и се разочаровали - ми същите сте и вие.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е жестока. Очаквах да бъде придружена от нещо доста по-мащабно и въздействащо като клип.

Преслава изглежда добре, караницата между двамата изглежда добре изиграна и толкова. Защо толкова не ѝ се занимава с клипове на тази жена? :1000 (29): :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти добре ли си, там беше отвратителна, мясаше на прилеп :1000 (29):

Беше уникална там, с тая червена рокля и прическата, и въобще мачкаше тогава.

 

Сега е като скумрия с перука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа дали струва колкото пакетче семки ? Много евтин и безидеен, а какво можеше да се измисли за такъв тип песен, но това е Преслава. Иначе е много красива, определено взема да мачка. Харесва ми много как се държи пред камера, има самочувствие, но Дудов ми е отвратителен, то не са пози, то не са чупки...Като цяло пореден проект на Галка който доминира над Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същите чупки,същите пози,същотото клатушкане на главата и същото присвиване на поглед.Отделно чекненето пред стълбите,което е отвратително.. :mf_surrender:

Само историята е добре изиграна и Преслава е уникално красива...

Като за клип на Преслава е уникален...1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие луди ли сте? Клипът е много хубав! Пресъздали са текста и всъщност реална случка от живота. Не ви ли се е случвало това, което на героите в клипа? Краят пък е най-хубав от всичко.

На мен много ми хареса. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ле днеска че ще е тотална щета Преса ...

Давай Галено , продължавай да я комплексираш с брутални клипове , песни и колаборации .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ле днеска че ще е тотална щета Преса ...

Давай Галено , продължавай да я комплексираш с брутални клипове , песни и колаборации .

Точно за песни и музикални проекти не повдигай въпроса,защото това е е 100 пъти по-качествено от всичко пято от Галена в последните 2-3 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за песни и музикални проекти не повдигай въпроса,защото това е е 100 пъти по-качествено от всичко пято от Галена в последните 2-3 години.

Дада , иска ти се ... Спри ме слага в малкия джоб тая песен , както и доста други на Преса , за клипове да не говорим ... че Юнона вади по-хубави от клюна ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...