Jump to content



Online: Кали - Копие


Препоръчани коментари

Искам с мен да бъдеш нежен мъж,

искам и да го прегръщам ;д (тук е трябвало да кажеш quiero y que me abreces)

Аз не търся мъже да бъда само с него без любов. (тук вместо hombres e могла да каже hombre или вместо el/ellos)

Гледай ме, говори ми за любов.

Обичай ме, обичай ме винаги сърце. (quiere и amame са синоними)

Любовта е късмет, не ти търся луната. (ако казва Amar es la fortuna, no te pido yo la luna)

Като цяло има малко граматически грешки. :)

В ''Предадох те'' примерно е по-зле.

Благодаря ти. А в Предадох те какво е? Извинете за спама, ама ми е интересно :1000 (29):

 

п.п. А в крайна сметка на Пашев ли е? Доста ми прилича на Най-добрата, особено когато казва в края на припева "в какви се влюбвам знаеш, да са копие на теб",с тия набивки ми е 1:1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Благодаря ти. А в Предадох те какво е? Извинете за спама, ама ми е интересно :1000 (29):

 

п.п. А в крайна сметка на Пашев ли е? Доста ми прилича на Най-добрата, особено когато казва в края на припева "в какви се влюбвам знаеш, да са копие на теб",с тия набивки ми е 1:1.

Жената която доминира чувствата ми.

Педала с който трябва да споделям сънищата ми.

 

На Пашев е. :)

 

 

пс Няма спиране! Смаза Кали.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага си личи че е Пашев - все едно слушам Проба грешка и предната на Кали . Иначе като цяло не е лоша песничката - вокалите са зарибяващи , текста е добър ... Клипа - Кали става , има 1 момент дето и излизат зърната ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но не ми хареса. Не бих си я пуснал повторно, но зарибяващият момент тук са испанските вокали и толкова. Трябва да уреди отношенията със Слави, песента с Илиян, от нея можеше да стане нещо, но тази, няма как да стане хит, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първото нещо,което всичко правим- да се поставят под съмнение вокалите :D :D :D Добре,че не е Оцко....

 

Браво на Кали! Харесва ми :) Много е красива в клипа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това е по-яката песен днес. Страхотен текст, как не се изчерпаха фразите, ами мислят още и още. Имам чувството, че само българските текстове и на Тейлър Суифт са толкова яки. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен, всичко е изпипано от първата до последната секунда, текста кърти, Кали е много красива в клипа. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичайно тъпа песен за Кали. Що ли я и пуснах, все едно не й ги знам шитните.

Пф, кви шитни? Кали откакто е в Пайнер няма слаба песен.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали изпълнява испанските вокали, като нарочно там има повече обработка на гласа, за да се отличават. А испанският текст е дело на Йорданка Христова.

 

А коментирах ли песента по-рано аз? Прекрасна е, браво на Кали и екипа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатление правят и вокалите на песента, които са записани от самата Кали на испански език, а автор на текста е певицата Йорданка Христова
40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...