Jump to content


Online: Люси и Андреас - Ще съм до теб


Препоръчани коментари

Песента е страхотна, много ми харесва. Андреас пее на български, защото песента е за българския пазар.

 

Люси е поредния крадец, да о сигнализират и него в Господарите!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е страхотна, много ми харесва. Андреас пее на български, защото песента е за българския пазар.

 

Люси е поредния крадец, да о сигнализират и него в Господарите!!!!

 

Йордан Петков е...не по-малък крадец :feminist_en:

 

Иначе песента поне е хубава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента даже е много много хубава, смислена, има гръцко звучене, но липсва гръцки език в някой куплет поне.

Люси е жестока, уникален глас има - липсва такъв в попфолка, жалко че няма кой да я бута повече. И пее на гръцки по-добре от онзи крокодил.

 

Кофти за клипа, че е кавър. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига хейтва! И при "Кой ще му каже" все едно слушаме "Брой ме", ама я слушаме...

 

Не хейтвам, просто казвам. А "Кой ще му каже" не я слушам, никога не ме е кефила и не заради приликата с "Брой ме"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люската ми прилича на някоя гръцка певица - не знам, Деспина Ванди ли, Анна Виси ли.. Имитира някоя от двете според мен. Но й се получава де. Хубаво има глас, но нещо не и се получават нещата. Не знам как хем снимаш клипове за музикални телевизии, хем пееш по долнопробните кръчми в студентски град.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люската ми прилича на някоя гръцка певица - не знам, Деспина Ванди ли, Анна Виси ли.. Имитира някоя от двете според мен. Но й се получава де. Хубаво има глас, но нещо не и се получават нещата. Не знам как хем снимаш клипове за музикални телевизии, хем пееш по долнопробните кръчми в студентски град.

 

Е, да не е единствената? Повечето непопулярни си пеят на едно-две места и чат-пат пускат клип. Добре се е получила песента.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...