Jump to content



Кои напуснали форума потребители ви липсват?


Препоръчани коментари

Липсва ми настроението от преди като цяло. Имаше интересни дискусии, мнения, повечето от споровете бяха култови. Нямаше скучни теми. Сегашната паплач тука е пълен дроп, aма пълен. Добре че са Иван, Ружа, Боби, Остапа и Петър, та да не е само плява, ама и на тях като гледам много не им се занимава, като гледат кво е нивото.

Иначе 100QN беше забавен, Ивал.ЪТ, The Dragonkiller и още дооооста, които най-вероятно повече няма да се върнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Липсва ми настроението от преди като цяло. Имаше интересни дискусии, мнения, повечето от споровете бяха култови. Нямаше скучни теми. Сегашната паплач тука е пълен дроп, aма пълен. Добре че са Иван, Ружа, Боби, Остапа и Петър, та да не е само плява, ама и на тях като гледам много не им се занимава, като гледат кво е нивото.

Иначе 100QN беше забавен, Ивал.ЪТ, The Dragonkiller и още дооооста, които най-вероятно повече няма да се върнат.

Тоя пък... Прекалено насериозно взимаш форума ми се струва. :mf_surrender:

 

V O G U E я забравих, забавна беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години форума беше доста по-забавен от сега. Липсват ми VOGUE, AMAZING, Desi7a, Боби, Saki4a, Jordanis, The Dragonkiller, Ивал.ЪТ, Пепинко, 100QN. Може да има и други, но в момента за тези се сетих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За наградите всички ще са тук без Дракона, който напусна с изявление. Иначе тези изброените пораснаха, нормално е да имат вече други интереси.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

За наградите всички ще са тук без Дракона, който напусна с изявление. Иначе тези изброените пораснаха, нормално е да имат вече други интереси.....

 

:hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

AMAZING.

TheDragonKiller (без него, темата за илюминатите е нищо)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 5 years later...
От 18.01.2022 г. от 21:11, THE IIconic каза:

Кой каза, че са напуснали? Или на мен ми се привижда, че пишат от време на време....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Кой каза, че са напуснали? Или на мен ми се привижда, че пишат от време на време....

Чарли, Ружа и кака Кели не пишат. Ружа всеки ден я убеждавам да се върне, но тя е категорична- НЕ

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Чарли, Ружа и кака Кели не пишат. Ружа всеки ден я убеждавам да се върне, но тя е категорична- НЕ

Или имат нови профили, не знам, не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувствам се изключително засегнат на личностно ниво, че докато не влизах почти година, никой не е писал за мен тук. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Чувствам се изключително засегнат на личностно ниво, че докато не влизах почти година, никой не е писал за мен тук. 

Ти си винаги в сърцата ни ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...