Jump to content



"Феноменална" или "Моли се да не почна"


Гласувайте  

123 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Ако песните на Анелия не бяха от преди 2-3 години , щях да гласувам за нея . Но мисля че по-заслужило е да я вземе Джена , тъй като и влизат хитовете от последната година - година и половина . А и като цяло тая година и е много по-силна от колкото на Анелия

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И двата албума са тип "да си събера всички песни след последния диск", но в този на Джена имаше нови заглавия, даже и засне едно от тях - за първи път клипира ново парче от албум. Анелия се изложи след приказките колко много нови песни има да пусне такава подборка. Добре, че е лайв концертът с новите версии, че да има нещо интересно около този диск.

 

Иначе не смятам, че би трябвало да има проблем албум, пълен с хитове от предишни години, да спечели ако изпълнителят няма хит от последната година - така или иначе вече албумите са с преобладаващи стари песни, така че не виждам защо дискът да не получи награда за годината, в която е издаден, макар и хитовете в него да са по-стари. За успехи през съответната година има други категории.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена....Колкото и да ме дразни звездоманското й поведение, с което се сблъсках още през 2008 на едно турне. Колкото и да ме дразни ужасното фразиране, което прави в повечето си изпълнения и най-вече на живо... Колкото и да искам да спре с псевдо-гръцкия си акцент .... Поредна силна година, поредно характерно присъствие със силни песни, които хем не са мега комерс, но се харесват. Не одобрявам и това,че с Оцко тъпчат на едно място и правят песните й по формулата на най-успешните. Но .... Когато фактите говорят - интересът расте към нея, гради нагоре, и като визия се старае да е в топ форма, а не какво в началото.... песните й се гледат и слушат ... Албумът й е по-музикантски и разнообразен от на Аня, с повече тотални хитове. Любима - "Кой ме събра с тебе?"

Анелия малко загуби баланс и равновесие между реална степен на хитовост и самочувствие което има... А кавъра на Деспина за мен е слаба ракия...Не можах да възприема този аранжимент, много вяло звучи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло харесвам песните повече във "Феноменална", но гласувах за Джема, защото Анелия се изложи с този албум. Може ли нито една нова песен, може ли нито една истинска балада.. Най-слабият й албум.

А Джена също мина метър с един пълнеж в две версии, но хубави текстове събира албумът и има хитове, така че заслужава награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако песните на Анелия не бяха от преди 2-3 години , щях да гласувам за нея . Но мисля че по-заслужило е да я вземе Джена , тъй като и влизат хитовете от последната година - година и половина . А и като цяло тая година и е много по-силна от колкото на Анелия

+1

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен и двете изпълнителки са се постарали да направят хубав албум. За мен няма стари, няма нови песни. Една песен като си е хитова, си е хитова, независимо кога е излязла. Така че пожелавам успех и на двете! :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

И как стана така, че наградата я спечели едната, а анкетата - другата? И тук ли е "за всекиго по нещо"?

 

Джена я печели и на двете места...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена я печели и на двете места...

 

С убийствено разминаване в разликата между двете.

 

Албума на Анелия видно става по-любим на всички с всеки изминал ден ... или Джена опротивява със същата скорост. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито един от двата албума не заслужава да спечели тази награда! И двата са кошмар за ушите. Все едно да трябва да избираш между лошо и по-лошо, между виене и грачене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

"Моли се да не почна"

 

Но всички знаем, че категорията я върнаха заради Анелия и наградата за ,,Албум на годината,, ще отиде в ръцете й, понеже няма какво друго да вземе, когато годината бе силна за Преслава, Галена, Джена и Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моли се да не почна"

 

Но всички знаем, че категорията я върнаха заради Анелия и наградата за ,,Албум на годината,, ще отиде в ръцете й, понеже няма какво друго да вземе, когато годината бе силна за Преслава, Галена, Джена и Галин.

 

Те не са я махали завинаги, просто през 2013 имаше 1 албум практически и се обезмисли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...