Jump to content



"Феноменална" или "Моли се да не почна"


Гласувайте  

123 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

АНЕЛИЯ - ФЕНОМЕНАЛНА
maxresdefault.jpg

1. НЕ МОГА ДА ГУБЯ -
2. ТВОЯ СЪМ -
3. АЗ И ТИ -
4. ИСКАМ ТЕ, ПОЛУДЯВАМ -
5. ФЕНОМЕНАЛНА (дует с Гъмзата) -
6. ЯКО МИ ДЕЙСТВАШ -
7. НЯМА ДА СЪМ ДРУГА -
8. ИЗВЕДНЪЖ (трио с Giorgos Giasemis ft. The Rook) -
9. ВИЖ МЕ СЕГА -
10. ДА ТИ ВИКНА ЛИ ТАКСИ -
11. НЕ ИСКАХ ДА ТЕ НАРАНЯ -
12. ПРЕДАДОХ ТЕ -
13. KSAFNIKA (трио с Giorgos Giasemis ft. The Rook) -


_____________

Джена - "Моли се да не почна"
DZHENA201411281.jpg
01. "Неверници" -
02. "Плаче се за мъже" -
03. "Моли се да не почна" -
04. "Кой ме събра с тебе" -
05. "Истината" -
06. "Как не се уморих" -
07. "Да ти се доказвам" -
08. "Пий едно от мен" (ft. Андреа) -
09. "Ena Vradi" / "Ένα βράδυ" -
10. "Моята награда" -
11. "Мила сестро"
12. "Празник е любе, Гергьовден"
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И в двата албума имам супер любими песни, а и двете изпълнителки ги харесвам изключително много, но Анелия открай време си ми е един от фаворитите, Джена пък я харесвам още от първата й песен, но ми се открои най-вече с проекти като "Химия", "Не е любов", "Чуждите и лесните", "В 12 пожелай ми лека нощ" и вече от "Всичко давам да си тук" си ме спечели като изпълнител.

Във "Феноменална" имам много любими песни, подред на излизането им - "Не исках да те нараня", "Да ти викна ли такси?", "Виж ме сега", "Аз и ти", "Искам те, полудявам", "Няма да съм друга", "Предадох те", "ФЕНОМЕНАЛНА" (може би една от най, най-любимите ми песни в албума) и "Изведнъж". Харесвам много "Твоя съм" и "Не мога да губя" също. "Яко ми действаш" също е доста добро, лятно парче, т.е. няма слаба песен в този албум.

За "Моли се да не почна" - като фаворити и любими песни откроявам "Неверници", "Да ти се доказвам", "Моли се да не почна" и "Как не се уморих". Но предвид, че поп-фолк песните са едва 9 (все пак Плаче се за мъже и Ена вради са една песен) която също много ми допада, заедно с останалите проекти. Въпреки всичко аз предпочитам "Феноменална" като албум. Доста повече любими песни имам в него. На Джена слушам постоянно тези 4 песни, докато във "Феноменална" няма песен която да не слушам почти всеки ден. Може би, "Не мога да губя" още не съм я възприел като другите на 100%, но и тя е супер добро парче. От лятото насам парчетата на Джена ми харесват повече от този албум, но до "Феноменална" определено избирам Анелия.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И при двете парчетата се повтарят, но на Джена не са с комерсиални текстове. Анелия е в голям застой определено. Тук изключвам разбира се "Твоя съм" и последната песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя година ? Албума на Анелия включва песни от 2012 и 2013, когато Джена беше едно пълно нищо. :mf_surrender:

Албумът се дава за 2014. Това, че Анелия си го е направила като своеобразен Best си е още по-голям проблем. Джена беше по-силна и от 2011 насам има убийствени хитове всяка година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът се дава за 2014. Това, че Анелия си го е направила като своеобразен Best си е още по-голям проблем. Джена беше по-силна.

Значи предстоящия албум на Галена примерно в който ще са само хитове няма да спечели, защото 2015 може да и бъде по-слаба ? Ква е тая логика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи предстоящия албум на Галена примерно в който ще са само хитове няма да спечели, защото 2015 може да и бъде по-слаба ? Ква е тая логика...

Стига компенсиращи награди. Защо ще получава толкова голяма награда като тази за Албум, а през цялата година няма кьорав хит.

През 2000 година имаше десетки убийствени хитове, но трите номинации за песен на годината бяха само за песни на Десислава, нали така?

Разсъждавате така, все едно Анелия задължително трябва всяка година да има по една голяма награда, иначе болни ще легнете. Ами не е нужно да има. Това, че миналата година е била идол, а по-миналата певица не означава, че тази година трябва да я утешават пак с големи награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя година ? Албума на Анелия включва песни от 2012 и 2013, когато Джена беше едно пълно нищо. :mf_surrender:
"Да видя какво е" не е нищо,а е от 2012 :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига компенсиращи награди. Защо ще получава толкова голяма награда като тази за Албум, а през цялата година няма кьорав хит.

През 2000 година имаше десетки убийствени хитове, но трите номинации за песен на годината бяха само за песни на Десислава, нали така?

Разсъждавате така, все едно Анелия задължително трябва всяка година да има по една голяма награда, иначе болни ще легнете. Ами не е нужно да има. Това, че миналата година е била идол, а по-миналата певица не означава, че тази година трябва да я утешават пак с големи награди.

Да съм казал подобно нещо ? Харесвам Джена повече, но албума на Анелия е много по-добър.

Джена да вземе песен, нали 2014 и е силна. Какво се бута за награда която зависи и от предишните години ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да съм казал подобно нещо ? Харесвам Джена повече, но албума на Анелия е много по-добър.

Джена да вземе песен, нали 2014 и е силна. Какво се бута за награда която зависи и от предишните години ?

Никой не се бута, просто гласуваме в анкета.

Ако става дума за бутане, знаем, че по-добра от Анелия в това няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти тъп ли си ? Сериозно те питам. Тая песен е включена в друг албум.

 

Коя година ? Албума на Анелия включва песни от 2012 и 2013, когато Джена беше едно пълно нищо. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отговора е положителен. Ясно :)

 

Ти визираш 2012 и казваш,че Джена е пълно нищо,това,че ти не можеш да се изразиш нормално никой не ти е виновен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти визираш 2012 и казваш,че Джена е пълно нищо,това,че ти не можеш да се изразиш нормално никой не ти е виновен.

Тук случайно да е тема за албуми ? В Албума на Джена не присъства въпросната песен. Сега разбра ли ме ? От 2012 края до началото на 2014 Джена я слушахме само феновете и, другите я бяха забравили коя е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук случайно да е тема за албуми ? В Албума на Джена не присъства въпросната песен. Сега разбра ли ме ? От 2012 края до началото на 2014 Джена я слушахме само феновете и, другите я бяха забравили коя е.

 

Всички песни от 2012 на Джена са издадени в албума й - "Да видя какво е",в "Моли се да не почна" най-старата песен е "Истината" от 2013.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...