Jump to content



Оригинално присъствие на сюнетната сцена


Оригинално присъствие на сюнетната сцена  

90 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 157
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

https://www.facebook.com/video.php?v=529502970523446

 

Рени на участие в Турция. В друго клипче пее Селин Дион. :D Има публика и публика.

Доринда от Касандра :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Турция са съвсем различни от тукашните участия. Няма я тая простотия, даже гюбекът се хвърля различно. :D Тук е някаква мангалщина.

Хайде да не вадим клипчетата на Екстра Нина от турските панаири.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да не вадим клипчетата на Екстра Нина от турските панаири.

 

Тези панаири пак са в България. :D В Турция са по-различни участията.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това е в Крумовград. Поне така пишеха навсякъде. не знам що стои Бурса горе вдясно...

 

Не знам дали не си празнуват панаира, дори намирайки се зад граница. :D И пак не виждам нищо кой знае кво, на сцена е жената. Не мисля, че би била вървежна на сюнетната сцена обаче. :P

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама наистина се прави такава дандания за обрязване ли? О, небеса!

Прави се не ами и по-голяма... Това за тях е мноооооооого важно нещо. Присъствах на такова събитие, голям купон се заформи, въпреки че бяхме по-скромна група от тази на клиповете. Те за сватбите не са толкова надъхани, колкото за сюнетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бих откачил, ако бях обрязан. Откъде-накъде някой ще ми реже кожа от тялото без медицинска причина ... и то на свещеното място? То няма и опция да се попита, тъй като едно дете под 4г. не може да каже, а над 4г. вече е в състояние да удуши сюнетчията само при вида на ножа.

 

Уважение към всяка религия, но християнството тук печели бяла точка. Будизма също, то там ако режат, ептен нищо няма да остане. :helpsmilie:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бих откачил, ако бях обрязан. Откъде-накъде някой ще ми реже кожа от тялото без медицинска причина ... и то на свещеното място? То няма и опция да се попита, тъй като едно дете под 4г. не може да каже, а над 4г. вече е в състояние да удуши сюнетчията само при вида на ножа.

 

Уважение към всяка религия, но християнството тук печели бяла точка. Будизма също, то там ако режат, ептен нищо няма да остане. :helpsmilie:

:1000 (29):

От медицинска гледна точка уж е по-хигиенично.......иначе се налага единствено и само ако има стеснение, фимоза май се наричаше.

Иначе и аз не го възприемам този ритуал... :gun_bandana:

Джена би вила добре по сюнетите, да я абонират за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уважение към всяка религия, но християнството тук печели бяла точка. Будизма също, то там ако режат, ептен нищо няма да остане. :helpsmilie:

 

На запад пък се прави от хигиенна гледна точка. Половината американци са рязани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бих откачил, ако бях обрязан. Откъде-накъде някой ще ми реже кожа от тялото без медицинска причина ... и то на свещеното място? То няма и опция да се попита, тъй като едно дете под 4г. не може да каже, а над 4г. вече е в състояние да удуши сюнетчията само при вида на ножа.

 

Уважение към всяка религия, но християнството тук печели бяла точка. Будизма също, то там ако режат, ептен нищо няма да остане. :helpsmilie:

Аааааааааа те вече не ги правят като на клипа, който Карбовски излъчи, на мноооого малко места ги правят и то неразумни същества. Вече ги правят с упойка и така на татък.

Но и аз съм чувала, че от хигиенична гледна точка е добре да се прави. Просто при нас не е прието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но и аз съм чувала, че от хигиенична гледна точка е добре да се прави. Просто при нас не е прието.

То ако хигиената на някой е на 0 и обрязан да е, пак не е решение :1000 (29):

Пък и на повечето обрязани настъпват леки деформации на главичката, става по-груба, загубва и определена чувствителност, което би трябвало да води до по-бавно свършване, но на практика май е по-бързо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи "поради хигиена"?

 

2015г. сме, който се къпе, така или иначе няма проблем.

 

Тия "хигиенни плюсове" са от преди Хр., когато въпроса с личния тоалет са били на заден план.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Относно певиците-грозна картинка,приемам това им е работата,но не това е начина да си вземат бакшиша(освен ако не са танцьорки на пилон). Най-комична е Мира,водят я като маймунка от цирка, от маса на маса да се чекне за 10лв. Нека пеят песни и на техния език, но да имат някакво самочувствие и да са горди, че са българки, а не да се чекнат и да се правят на ханъми. Толкова ли Галя не можа да изпее и някоя фолклорна песен, след като този "празник" се случва в България предполагам ще знаят как се играе право хоро.

 

За повечето от пишещите в темата май не е проблем, че бавно се губим като нация, "сливаме" се с турци и цигани, губим идентичността си като народ.

Как бихте се почувствали, ако сядате в заведение в България и установявате, че около вас се лее само турска реч? Какви чувства ви обземат, когато видите тази снимка и коментарите под нея? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=863...7915&type=1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да ви кажа, че в САЩ почти всички ги режат, даже се смята за гнусно, ако НЕ си обрязан. :mf_surrender:

 

 

Иначе бих гласувам за ДжеННа, но понеже я няма избирам Мира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Мога да ви кажа, че в САЩ почти всички ги режат, даже се смята за гнусно, ако НЕ си обрязан. :mf_surrender:

 

 

Иначе бих гласувам за ДжеННа, но понеже я няма избирам Мира.

 

Така е било преди, но сега вече някъде 50:50.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...