Jump to content


Online: Новогодишна програма на ФЕН ТВ, 2015


Препоръчани коментари

Много слаба програма,много селско излъчване има почти всичко прозиведено във Фен,това не прави изключение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето как НЕ трябва да се прави Новогодишна програма! Не се опитвайте повече, ако не можете!

Между другото от втората част най-много се изкефих на мега яката ми и любима "Разпродажба на мечти" на Славена! Това е песента! Браво!!!

 

От първа част най-добрите са "Докога" на Джина Стоева, "Твоя тотално" на Алисия, "Код червено" на Дебора и "Печат на устните" на Александра! Другата мега яка изненада са "Тримата музиканти" на Ивена и "Срещу любов имунизирана" на Анна! Припомниха ни яките и любими песни. Адмирации единствено за това!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, какво й е лошото на програмата? По-добра е от програмите на Планета. На някои от изпълненията колегите се кефят, има настроение. На повечето е доста стерилно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, какво й е лошото на програмата? По-добра е от програмите на Планета. На някои от изпълненията колегите се кефят, има настроение. На повечето е доста стерилно.

Много мрачно изглежда, има настроение, но всички песни са някаква мешавица. Единственото по-добро според мен е това, че си изпълняват големите хитове.

Тази песен "Признание" на Бони например, абсолютно няма място в тази програма. То да спиш ли, да гледаш като теле в железница ли... някои балади като тая на Ашли също не са за там.

Ерик пък също подбрал добри песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постарали са се хората, програмата е била разнообразна - освен новите песни, е имало и ретро хитове, и фолклор. Браво! Относно баладите - и в Новогодишните програми на "Планета" има бавни песни. Чакам да качат двата ремикса на Бони, гледах тия дни "Полудявам ли" - много е як.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постарали са се хората, програмата е била разнообразна - освен новите песни, е имало и ретро хитове, и фолклор. Браво! Относно баладите - и в Новогодишните програми на "Планета" има бавни песни. Чакам да качат двата ремикса на Бони, гледах тия дни "Полудявам ли" - много е як.

Това съм го пропуснал. Други нови песни имаше ли освен тия, качените? Тя Бони щеше албум да изкарва миналия месец, но само с думи си остана нещо...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джина Стоева да не е прегледала преди да излезе на сцената гледанията на "Мохито", изглежда на валидол.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това съм го пропуснал. Други нови песни имаше ли освен тия, качените? Тя Бони щеше албум да изкарва миналия месец, но само с думи си остана нещо...

Не знам, не съм гледал цялата програма, само част от нея хванах по "Фен" преди няколко дни. За "Трябваш ми" не съм сигурен дали я е пяла, но предполагам, че щом е изпълнила другия ремикс и баладата, би трябвало и нея да е снимала в програмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитали са се да направят нещо, обаче!! Изглежда доста изкуствено и са прекалили с изпълненията, кой би изтърпял подобна програма, с рекламите сигурно ще отидат 2-3 часа. Съмнявам се някой да ги е отразил в новогодишната нощ. :helpsmilie: Хубавото е, че са припомнили стари песни, понеже новите на някои изпълнители са за коша. Също така част от певиците изглеждат умопомрачително .......... но не в добрия смисъл. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо смущаващо в начина, по който изглеждат певците. И в Планета изглеждат така, да не говорим, че там са по-обезобразени някои.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямате ли представа, по-скоро имате, колко забива страницата с толкова много вградени клипове.

 

Програмата е с хубава идея за стари и нови песни. Да, дълга е. От ФЕН ТВ обявиха, че е ще е 4-часова без реклами. Обстановката обаче е повече дарк, отколкото коледна. Най-големите звезди не ги виждам долу сред останалите да се веселят, от което се губи голяма част от настроението. Уж изпълнители са събрани като приятели да празнуват, а повечето долу са непознати лица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...