Jump to content



Митко Пайнера: Загубихме пари от фалирала банка, сега нямаме кредитни задължения към никого! Взех заем от 1 000 000 лева, за да стартирам бизнеса си


Препоръчани коментари

Каква "Мистерия" те гони пък теб 2003, "Две сърца" си се въртеше първите месеци, после пусна "Думи две" и стана доста популярна, даже Деса казваше, че всички се чудели как така не била кавър :D

"Не вярвам" звучеше отвсякъде, "Няма те до мен" беше в номинациите за Песен на годината.

 

Имаше някакви песни дето клипира от "Мистерия" през 2003та. "Не вярвам" не е била никакъв вселенски хит. "Няма те до мен" излезе в края на август, тя напусна септември, в какви номинации е била?

 

"Думи две" беше хит, да, но сега не се помни масово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Айде Фокси и Фоксизависимите да укротите малко топката, както се казва. Писна ми да ви чета споровете в този вариант. Поне недейте изсипва коментари на килограм.

Николас ти някакъв арбитър ли се явяваш тук?

 

НЕка има сеир, какво ви пречи.

 

ЩОм Фокса може да прави собствен прочит на интервюто на МИтьо, що другите да не може?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше някакви песни дето клипира от "Мистерия" през 2003та. "Не вярвам" не е била никакъв вселенски хит. "Няма те до мен" излезе в края на август, тя напусна септември, в какви номинации е била?

 

"Думи две" беше хит, да, но сега не се помни масово.

"Не вярвам" й беше най-големият хит за 2003 и един от най-големите нейни изобщо.

В номинациите на НФ разбира се, Планета нямаха още категория за Песен, а и на имаха... :1000 (29):

Нищо от "Мистерия" не е клипирала през 2003.

 

Петко е фалирал заради Кама, значи сега и Пайнер ще фалират без нея :roll1:

Фоксе, хапчетата :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Николас ти някакъв арбитър ли се явяваш тук?

 

НЕка има сеир, какво ви пречи.

 

ЩОм Фокса може да прави собствен прочит на интервюто на МИтьо, що другите да не може?

 

Мдаа. Щото не правят прочит на интервюто на Митьо, а на личността на Фокси.

 

А за интервюто му.. Мен лично ме изненадаха по-хапливите коментари в началото за Кали и Пламена, не очаквах да каже така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдаа. Щото не правят прочит на интервюто на Митьо, а на личността на Фокси.

 

А за интервюто му.. Мен лично ме изненадаха по-хапливите коментари в началото за Кали и Пламена, не очаквах да каже така.

 

Ами, явно и от двете е загубил. Джобът го боли. :D

Кали много се изложи в Брадъра, а, като гледам, откъм заетост сега е по-зле. Тя бременна обикаляше повече заведенията...

Пламена има богато гадже и хич не й пука за някакви сметкаджийски истории. Ще си прави каквото и където иска. :D Беше набрала скорост по едно време в Планетата и явно Митьо го е яд, щото не му останаха потенциални звезди. Сега прибира огризки от други фирми.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде Фокси и Фоксизависимите да укротите малко топката, както се казва. Писна ми да ви чета споровете в този вариант. Поне недейте изсипва коментари на килограм.

Фокси и 2та фена на Деса ... ама не е ясно на нея , или на него са фенове . То от 2 седмици едно и също във всички теми . Мъже на сума ти и години , за единия само не е ясно че си пада неграмотник и не може да се разбере ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, явно и от двете е загубил. Джобът го боли. :D

Кали много се изложи в Брадъра, а, като гледам, откъм заетост сега е по-зле. Тя бременна обикаляше повече заведенията...

Пламена има богато гадже и хич не й пука за някакви сметкаджийски истории. Ще си прави каквото и където иска. :D Беше набрала скорост по едно време в Планетата и явно Митьо го е яд, щото не му останаха потенциални звезди. Сега прибира огризки от други фирми.

 

Наистина имаше потенциал в Пламена. Митака може да отчете, че се провали с готова звезда, но моите информации са, че това е заради бившето гадже на Пламена, един сводник с дискотека в Чикаго - Иван Загоров се казва. Той преди 3-4 години стана представител на Пайнер за САЩ и явно много е лъгал Митака, че може с 1 дискотека в Чикаго и познанства в други 3-4 града с подобни нему цървули, да създаде бизнес за Пайнер, сходен с този в България. А малката разлика бе, че цените, които в България са в лева, той ще ги плаща в долари. Това, разбира се за Митака е много ОК, защото отдавна има намерение да резширява бизнеса в чужбина по подобие на цялата юго-естрада, юго-рок и юго-чалга. Там са парите, но нашата диаспора е малка и не става. Освен това по примера на сърбите не смяташе да плаща никакъв данък в чужбина, а само да прибира. Ама тая работа за нашите реалности не може да се случи. В Америка за да си успешен трябва да събереш българите на банкет, да се наядат и напият, а после да им пуснеш да ги забавлява някоя арна мома с кючеци и къси поли. Това помни от България главната таргет група, която ходи на такива мероприятия, а именно хората от моето поколение. Малките родени в САЩ са напълно интегрирани американци, които не слушат чалга и ако има изключения, то те са прецедент, а не закономерност.

 

Та така, този Загоров обеща българска система за бизнес с челга в САЩ (дискотеки) и се провали поради изброените от мен причини. Не е тайна, че се познавам с доста хора организиращи такива мероприятия в САЩ, а шурека на брат ми лично менажираше участия в Чикаго, ама не в дискотеката на Загоров, защото работеше за рекламна агенция на видинчанин, с крупен бизнес не само в рекламата, но и в търговията с имоти. Всъщност, той осигуряваше залите, в които до преди 3-4 години се правеха банкетите в САЩ. След като Пайнера спря да работи с моите хора, те направиха турнета на поп изпълнители, на ансамбъл "Българе", на хората на Слави във всякакви комбинации, но със системета "банкет + чалга", а не с "дискотека + чалга". И видно след като този пловдивски "левент" Загоров, който бе гадже на Пламена, който едвам се отърва от разследване за сводничество и аха да влезе в затвора за подпомагане на онази заловената от ФБР група българи на един друг кретен, с прякор "Мицубишито" провали тотално Преслава, Джена, Димана, Яница и Живко Микс, Пайнера спря да работи с него и даде правата на някакви жени. Те пък се обърнаха към шурека на брат ми и неговите приятели и както виждате, на Малина турнето се получи супер.

 

Иначе въобще не схващам, защо Митака не заложи на Пламена? Мадамата е супер и след като е пожънал доста успехи със своята система, да създава звезди, с образите на световни звезди, от музикалният и кино бранш, а Пламена направо си е копие на Камерън Диас, става още по-необяснимо, защо не се зае с нея. Да е бил ядосан на тоя глупак сводникът Загоров, да го разбера? Ама те с Пламена вече не са заедно и става още по-неясно как така се зарязва готова звезда с такъв потенциал, минала през музикално риалити и доказана пред публиката като потенциал? В същото време пък още по-необяснимо се реанимират чалгарски трупове от миналия век (като Деса) и с титанични усилия се държи като на закачалка Преса, въпреки че след интервюто в "Папараци" за всички е ясно, че няма смисъл да се залага на изпълнител, с толкова проблеми в главата и няма идея какво ще прави с живота си, камо ли с кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси и 2та фена на Деса ... ама не е ясно на нея , или на него са фенове . То от 2 седмици едно и също във всички теми . Мъже на сума ти и години , за единия само не е ясно че си пада неграмотник и не може да се разбере ...

 

Кое не разбра ма Сашке?Специално за теб ще слагам запетая на всеки пост.

Преброй своите грешки в постовете си и тогава коментирай,ма!

Ето и първия урок-пред ИЛИ не се слага запетая,пред ЧЕ задължително.Когато искаш да свърши изречение се слага точка,а не многоточие.Уф.... :whistling:

Относно темата с Пламена-та тя няма грам харизма и излъчване с това сплескано лице.Според мен Пайнер просто я разкарал като е видял ,че няма смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое не разбра ма Сашке?Специално за теб ще слагам запетая на всеки пост.

Преброй своите грешки в постовете си и тогава коментирай,ма!

Ето и първия урок-пред ИЛИ не се слага запетая,пред ЧЕ задължително.Когато искаш да свърши изречение се слага точка,а не многоточие.Уф.... :whistling:

Относно темата с Пламена-та тя няма грам харизма и излъчване с това сплескано лице.Според мен Пайнер просто я разкарал като е видял ,че няма смисъл.

О , почна в женски род - любимото на 90% от форума ...Така ли си говорите с дружките ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

О , почна в женски род - любимото на 90% от форума ...Така ли си говорите с дружките ?

 

не с теб разбрах,че така се говорело....Било по разбираемо,а виждам ,че не разбираш постовете на хората :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

не с теб разбрах,че така се говорело....Било по разбираемо,а виждам ,че не разбираш постовете на хората :)

На хората ги разбирам , но на ппенделчета свикнали да общуват в женски род , между тях си - не .

Пак забрави , че изречението почва с главна буква ... да бързаш да пишеш в женски род се разсея .. а само пост по-нагоре , обеща че ще си по-грамотен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На хората ги разбирам , но на ппенделчета свикнали да общуват в женски род , между тях си - не .

Пак забрави , че изречението почва с главна буква ... да бързаш да пишеш в женски род се разсея .. а само пост по-нагоре , обеща че ще си по-грамотен.

 

Не се засягай от истината,но ако съм засегнал нежната ти душа,съжалявам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е импулсивност на Деса. Много добре пресметнат риск е. Става въпрос за пари, а никой не е глупак, когато опре до пачки. Тя, като типично селско тарикатче си бе направила сметката, че ще подпише през 2002 година анекс, към договора си от 1998-ма и така година преди края на този 5-годишен договор ще дава 60% на Митака, вместо 25-30%, с уговорката, че ще я направи "Певица на годината". Изглежда тъпо, но явно много е искала наградата, щом се разделя с половината от парите си по договор, който никой не може да пипа. Това бе цената, която тя плати, за да не е Камелия тогава. Но това са ясни неща, а Митака си мислеше, че като е успял да склони Деса да му дава повече пари и той и даде награди няма как да бяга никъде. Да, ама Деса избягаааааа и Митака се почувства прекаран. И като го накисна на пачи яйца няма как да я плюе, след като цяла година преди това всеки ден я е възнасял в небесата. Много тъпа ситуация, но нали знаеш? - ербап мъж не се оплаква. Така той стискаше зъби 12 години. И сега когато всичко е забравено, Деса пак наглее при Женя "Маратонката". Затова Митака не се сдържа и я подреди така в интервюто си в оная другата тема.

 

А иначе да напусне някой през 2002 година бе самоубийство. Нямаше никаква трибуна и е мноооооооого по-различно от днес, когато от профила си във фейсбук можеш всеки ден да си казваш мнението за вскичко, а не да чакаш Маргарита да те покани 2 пъти в годината в "Нов фолк". Днес просто пускаш Гугъл, пишеш името на изпълнителя и песента, цъкваш и започваш да слушаш и гледаш. А през 2002-ра, без Планета просто всички ти забравяха физиономията много бързо. Той Митака затова днес не му е много кеф. Защото преди контролираше всичко, а днес буквално всеки си прави каквото иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се засягай от истината,но ако съм засегнал нежната ти душа,съжалявам!

Отново с главна буква , да разбирам ли че ти си бил засегнатия ? Че и в женски род си пропуснал да се обърнеш , няма проблем ще се направим на дружки . Вие нали така обичате да си говорите - "нали така ма" ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново с главна буква , да разбирам ли че ти си бил засегнатия ? Че и в женски род си пропуснал да се обърнеш , няма проблем ще се направим на дружки . Вие нали така обичате да си говорите - "нали така ма" ...

 

Все още ли не схвана иронията ми към теб?

ех...Личи си кой се засегна,ходи след всеки мой пост....недей-бъди себе си ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я гледай ти какви неща съм писал през декември 2008 година, когато Митака даде предното си такова интервю, тогава обаче на Маргарита. :1000 (19):

 

Кривото огледало "Нов фолк" пак ни учи кое е "Азбуката на успеха"

 

 

В края на една прилична година от историята на попфолка, списание "Нов фолк" бе обзето от невиждана еуфория. Причината - законодателят в бранша (Митко Трендафилов Димитров - Пайнера) най-после благоволи да удостои с честта целокупната браншова общност като излезе на парламентарната трибуна (рубриката "Въпроси и отговори" в списание "Нов фолк") за да бъде подложен на парламентарен контрол от депутатите (читателите на списанието). Похвален е опита на Маргарита Лозанова и екипа и да са в крак с актуалните неща ставащи в бранша и е добре че гостуването на Митака бе отразено едва ли не като триумфалното влизане на Исус в Йерусалим на Цветница.

 

Детската радост е разбираема, тъй като след близо две години загуби и мегапровали, списание "Нов фолк" най-сетне се докопа до някаква частична утеха. Нормална е и радостта на изстрадалите фенове на Кралицата и Ангелският глас, които това лято преживяха поредният невиждан срам и резил с тоталното им игнориране от големите форуми в бранша...... турнета, концерти за награди и т.н. Сега най-накрая двете най-лумпенизирани общности в този бранш (Кралските и Десови) имат повод да пият по една ракия. Пайнера излезе в пряк сблъсък с тях и най-после им падна в ръчичките за да му разкажат къде зимуват раците за годините "унижения", на които той уж бил подложил техните изключително талантливи фаворитки като ги е лишил от "заслужено" признание.

 

В тази връзка настанаха всенародни тържества. То не бяха хвалби към Маргарита, то не бяха поклони до земята, то не бяха фанфари. В патакламата тези, които до преди месец пустосваха изедници като Драганински и сие композитори за съсипването на "мегатворби" на модерния фолк "Дяволска любов" и "Катастрофа", сега изведнъж започнаха да ги боготворят с очакваната мегапродукция от Кралицата на РД на Планета. Това неименуемо се пренесе на страниците на сп."Нов фолк" и идва да покаже, че кривото огледало, в което се оглежда от 10 години Маргарита Лозанова пак лъсна с пълния си блясък. Така едни посредствени песни като "Дяволска любов" и "Катастрофа", които очевидно за всички са дърводелски изведнъж из под перото на Маргарита станаха класики, изпреварили вече дори като виждане и разбиране за музиката най-новата продукция на Цеца, Лепа Брена и Драгана Миркович, че дори имат аспирациите да отнесат световни поп-икони като Бритни Спиърс и Мадона.

 

Митко Димитров - Пайнера седна в офиса на Маргарита и отговори набързо на 150 въпроса с тон и патос, в които не личеше неприязън. Многобройните досадни въпроси на Кралските и Десови общности обаче го накараха да втвърди тона на моменти. Очевидно е, че в историята на този бранш няма по-лансирани, хвалени и възвеличавани изпълнителки от пропагандата на фирма Пайнер от Деса и Гло. Наглият им придворен антураж обаче с типичната си арогантност взе да търси сметка на Митака защо разбирате ли така лошо се е отнесъл той с тях. Човека си каза за всичко и не скри, че методологията за създаване на звезди е работела с пълна сила за тях двете през годините. Това обаче не се хареса на тези две общности и те анатемосаха Пайнера като главен виновник за провалите на двете им любимки в последните 2-3 години. Факта, че Маргарита даде трибуна на вечно недоволният Десов и Кралски слугинаж я направиха легенда в очите им.

 

С това от виновник за провалите на Деса и Гло в предните 2-3 години и не оценяването им на годишните награди на списанието, изведнъж Маргото отново се превърна в достойният и велик вожд, правилно нагласил баш както си трябва "мръсникът" Митко Пайнера. А пък Маргото, о-хо-хо Маргото от "пълна некадърница и несретница" за нула време се преобрази за пореден път в гений и великан-спасител с разбиването на Митака. По същото време нарочените за напълно безхаберни песни (Любовта и Катастрофата) от феновете на тази музика, просто за една нощ се превърнаха в тотални хитове в псевдо класациите на Маргото и заеха подобаващи за тях места като окупираха върховете им. Виж ти, на какви метаморфози сме свидетели, а никой не забеляза този стремглавен прогрес на песни, които никой не слуша.

 

Днес те псувам, а утре те четкам...... това е според настроението на двете агитки. Както винаги истината е някъде по средата. В "Нов фолк" обаче реалностите винаги са изкривени през огънатите плоскости на голямо Кралско и Десово огледало. Там всичко е хиперболизирано, всичко винаги е мега, хипер, гига и какво ли не още. Там или силно обичат или силно мразят, но все е едно и също нещо накрая..... те двете са супер, а другите кучета ги яли.

 

Сега изведнъж нещата коренно се промениха. Последните 3-4 месеца Маргарита ни показа, че най-стойностни в момента в бранша са именно мегапровалите "Дяволска любов" и "Катастрофа". Кавърите "Дяволска любов" и "Катастрофа" въобще не се споменават като такива. За сметка на това дебело се подчертава кой е най-гнусният кавър в историята на бранша...... "Фалшива кожа" естествено. И защо става това..... защото тази песен на фона на "Катастрофата" и "Дяволската любов" е много класи над тях и като изпълнение и като клип и като реализация. Но тя е изпята от онази мръсница Камелия и затова трябва да бъде дружно оплюта още преди да се е родила като песен и клип. Никога не съм виждал такава фенска истерия като тази есен за тази песен. Маргото обаче пак гледаше през кривото огледало и не вземаше отношение. Когато обаче започна да се шуми за крадената "Дяволска любов" и "Катастрофа" на двете създания, които ги пеят веднага бе дадена трибуна да обяснят, че ние нещо сме се заблудили и те не са искали нещата да се получат така...... просто е станало досадно недоразумение.

 

Ето това е кривото огледало, в което се оглежда Маргото и двойните стандарти са факт. Митака обаче каза как стоят нещата и кое смята за добре свършена работа като дебело подчерта, че пропагандата срещу най-добрият проект за 2008 година "Фалшива кожа" е буря в чаша вода и фирмата е доволна, а инвестицията и е напълно оправдана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още ли не схвана иронията ми към теб?

ех...Личи си кой се засегна,ходи след всеки мой пост....недей-бъди себе си ;)

Напротив , щом почна да пишеш с главни букви и да не се обръщаш в женски род , значи си си взел поука колко нелеп изглеждаш . Тука не ти е махлата , да си говорите като жени

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете с тия глупости, че Кали нямала участия заради брадъра! Няма участия, защото няма актуална песен. Аз съм аз излезе още лятото, а песента с Илиян изобщо не им се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете с тия глупости, че Кали нямала участия заради брадъра! Няма участия, защото няма актуална песен. Аз съм аз излезе още лятото, а песента с Илиян изобщо не им се получи.

 

Ако беше добра и интересна, щеше да има повече участия на база стари и проверени хитове. Не може да се мери с ГИК, а й се иска.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...