Jump to content



Online: Мария ft. X и Dee - Любима грешка


Препоръчани коментари

Естествено, но и да можеше, за какво ѝ е? Бионсе в момента е в регрес, други изпълнители са много по-модерни, ама фолкаджийките ни не се усещат.

тези пари, които ги влага във вече правени неща, може да ги инвестира, като се опита да направи нещо свое, което пък може и да й се получи и тя да излезе от карикатурният образ в който сама се е вкарала.

А песните и клиповете на Би може да си ги пуска в къщи, в колата, във фитнеса и да си избухва на тях, а не да ги краде

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не беше ли ти тоя дето каза че Мара не се бутала като Цура и си знаела мястото и правила чалга :1000 (10): :1000 (29):

Сега после ми кажи че това нещо може да се доближи като качество на 2те поп песни на Янева ...

 

Песента е мега скучна едвам я изтърпях до края , Мария дори и на запис е покъртителна . Клипа - за 5 лв , иначе пак показва дрехи ... толкова е предзказуема милата

 

Много ясно, че Общата си знае мястото и то определено е чалгата. Не забравяй, че не тя е човекът, който иска да издаде поп албум или да се натиска да я показват по the voice или city..И това е защото си знае мястото.

 

Песента си има много добър саунд, добър текст, със запомнящи се фрази. Включванията на Х и Dee, също са мн на място и добри. Така или иначе, не това е песента, на която тя ще залага. Просто дава рамо на по-младите, за да се покажат. Нали се сещаш, че и Х и Dee, сега с този клип ще ги видят още повече хора. Иначе техните самостоятелни неща също са добри, бих ти ги препоръчал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено песента е трудна за възприемане, особено след двата дуета с Азис, които грабваха от първо слушане. Според мен не е лоша, но няма да се наложи.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че Общата си знае мястото и то определено е чалгата. Не забравяй, че не тя е човекът, който иска да издаде поп албум или да се натиска да я показват по the voice или city..И това е защото си знае мястото.

 

Песента си има много добър саунд, добър текст, със запомнящи се фрази. Включванията на Х и Dee, също са мн на място и добри. Така или иначе, не това е песента, на която тя ще залага. Просто дава рамо на по-младите, за да се покажат. Нали се сещаш, че и Х и Dee, сега с този клип ще ги видят още повече хора. Иначе техните самостоятелни неща също са добри, бих ти ги препоръчал.

Тя и да иска да я дават по Сити , няма как да стане с тоя чалга маниер , евтин клип и крадена музика на моменти ..

Иначе коя е Мария че да ги популяризира ??? Тя милата едвам с Азис постигна нещо (и то от 2рия път) камо ли с тая шитня ...

Аз ти препоръчвам ако слушаш Бг рап да се насочиш към Явката длг ... не към аматьорите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и да иска да я дават по Сити , няма как да стане с тоя чалга маниер , евтин клип и крадена музика на моменти ..

Иначе коя е Мария че да ги популяризира ??? Тя милата едвам с Азис постигна нещо (и то от 2рия път) камо ли с тая шитня ...

Аз ти препоръчвам ако слушаш Бг рап да се насочиш към Явката длг ... не към аматьорите

 

Точно това ти казвам, че тя не иска.

Пак почна да говориш врели некипели...Мога да ти кажа, че участията на X се увеличиха драстично след "Да съм с теб". Отделно това, че Мара го покани на турнето. Недей да отричаш сега заслугите, тъпо е.

О знам ги всичките, ходил съм по техни участия и знам за кво става въпрос. Аз ти препоръчвам Milioni, Gangsta man, Chaliani и цялата им компания. :whistling: На Явката "няма такава песен" е брутална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази пък съвсем нагла стана.Няма ли страх, че ще я осъдят.Това ако стигне до продуцентите на Бионсе, джоба на Гущеров ще отънее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алеле, чак сега попаднах на песента... Първо окрадоха "Let her go", по принцип визията на Бионсе им присъства в клиповете, но вече и музиката й. Тук си я е чопнала цялата. Добре че "Yonce" не се полчуи силен сингъл като цяло, че иначе щеше да е безумно. Мария, при все че има пари, да хване да си събере екип, че са зле нещата. Един Азис я възкреси за 2 песни, но иначе е в голяма дупка... Добре че Би я боли фара за някаква си българска кифла, че ако поиска Марче и автора на музиката (кой си е преписал заслугите btw?) ще се поизръсят... Иначе е хубава във видеото, това не може да й се отрече вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смисъл?Тя е взела инструментала и припева.Няма накъде повече да прилича.

 

Кое е припева на Yonce? Частта с пляскането? Защото аз не я чувам в песента на Мария. А инструментала има прилика, може би, но и Yonce не е нищо ново под слънцето. Както и да е, щом много хора го чувате, предполагам е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е припева на Yonce? Частта с пляскането? Защото аз не я чувам в песента на Мария. А инструментала има прилика, може би, но и Yonce не е нищо ново под слънцето. Както и да е, щом много хора го чувате, предполагам е така.

[breakdown:]

Boy, this all for you, just walk my way

Just tell me how it's lookin' babe [x2]

 

 

Позволявам си ти за мен да си

най-любимата ми грешка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...