Jump to content



Online: Мария ft. X и Dee - Любима грешка


Препоръчани коментари

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен ми трябваха около 10-15 слушания, за да ме грабне песента, първият път ми дойде много скучна, но в последствие зарибява.

Днес е и рождения ден на Ники (Х), явно е искала да направи подарък за него, с днешната премиера.

Силна година за Общата.

 

пс. freagle, май ще си доволен този път. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за първо слушане и на мен ми е скучна, но ми допада, че разнообразява и ще дам шанс на тази песен, като я чуя още няколко пъти по-натам. Тази година на Мария само "Да съм с теб" ми допада много, така, че тая пред дуетите с Азис ми се стори дори прекалено добра.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааааа чак сега я чух. Уникална е песента. Ето такива неща ме кефят от Марчето. Особено припевът направо разбива.

 

п.с. чушле, да прав си. Теб от 10-15 слушания, а мен от първия път хааха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офффф ся видях, че пак е крадена мелодията и то точно на припева. Бахти чудото вече с тая Мария...

 

Трудно е да си й фен... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми трябваха около 10-15 слушания, за да ме грабне песента, първият път ми дойде много скучна, но в последствие зарибява.

Днес е и рождения ден на Ники (Х), явно е искала да направи подарък за него, с днешната премиера.

Силна година за Общата.

 

пс. freagle, май ще си доволен този път. :D

Не беше ли ти тоя дето каза че Мара не се бутала като Цура и си знаела мястото и правила чалга :1000 (10): :1000 (29):

Сега после ми кажи че това нещо може да се доближи като качество на 2те поп песни на Янева ...

 

Песента е мега скучна едвам я изтърпях до края , Мария дори и на запис е покъртителна . Клипа - за 5 лв , иначе пак показва дрехи ... толкова е предзказуема милата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше ли ти тоя дето каза че Мара не се бутала като Цура и си знаела мястото и правила чалга :1000 (10): :1000 (29):

Сега после ми кажи че това нещо може да се доближи като качество на 2те поп песни на Янева ...

 

Песента е мега скучна едвам я изтърпях до края , Мария дори и на запис е покъртителна . Клипа - за 5 лв , иначе пак показва дрехи ... толкова е предзказуема милата

 

Бива ли в 4 и половина да се заяждаш с хората? Наспи се, че тогава натяквай..

Ходи си купи нещо от Лафка и заспивай, и утре е ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива ли в 4 и половина да се заяждаш с хората? Наспи се, че тогава натяквай..

Ходи си купи нещо от Лафка и заспивай, и утре е ден.

Аз може и ся да ставам , пък и не виждам проблем да пиша когато и да е . Тва за Лафка забавно ли трябваше да е ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се начудя как е възможно това нещо да й харесва на Мария, като се има предвид какви песни пускаше като Всичко е платено, Завърти се..., Гейм Оувър, Още три, Любими ръце и т.н. Направо се на**а вече с тия рап помии. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Клипът няма какво да го коментирам... :mf_surrender: И въпреки всички безумно идиотски нейни решения, как да не я обичаш? Чак е сладка в неспособността си да прецени, че пуска мега големия боклук. :1000 (29):
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

много проста женица! Не схвана ли, че няма как да бъде Бионсе?!

 

Естествено, но и да можеше, за какво ѝ е? Бионсе в момента е в регрес, други изпълнители са много по-модерни, ама фолкаджийките ни не се усещат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...