Jump to content


С какво ще запомним 2014?


Препоръчани коментари

С какво ще запомните отминаващата година,кои са най-открояващите моменти през 2014 според вас?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотните и хитови песни на Преслава

Сърцераздирателните хитове на Джена

Теди Александрова влезе в Топ 5 на Пайнер

Невероятно добрият рожден ден на Планета

Срива откъм хитовост и качество при Анелия

Прогреса на Фики

Невероятните клипове на Цвета

Злобата по колежки на Камелия

Тоталния провал на Престъпно е.

Турнето

Наградите,на които падна опашката на Анелия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престъпно е има 340 хиляди гледания за 8 месеца... Ама то само Юнона, Нелина и Милко не могат да минат 400к. :1000 (29): :1000 (29):
Песента,която размазваше дискотеките през лятото има 700 k.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло в поп-фолка само с един момент. Имам любими песни разбира се, но това ще е завръщането на Деси Слава в Пайнер! :) Това е! Няма да е с някой "велик хит".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано - с нищо. Може би с песни, които бяха глътка свеж въздух за жанра "Тропикана" и "Още колко нощи", както и някои други опити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доминацията на мъжете - Галин, Фики, Константин, Азис, Тони Стораро и до известна степен Борис Дали.

Един от най-мащабните клипове за годината - Хавана-Тропикана. Дуетът на Емилия с Ави и прекрасният клип на Без въпроси. Силната година на Преслава и най-вече Моето слабо място. Дуетите на Мария с Азис. Най-добрата на Андреа. Джена с Да ти се доказвам и Неверници. Цветелина Янева с Още колко нощи и баладата на годината - Страх ме е. На прима виста за тези се сетих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на пролетта - Кой ще му каже

 

Хита на есента - Да бях от гадните

 

Като цялао много успешна година за Емилия. Радвам се, че държи най-хитовия дует и най-хитовата самостоятелна песен за 2014.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на пролетта - Кой ще му каже

 

Хита на есента - Да бях от гадните

 

Като цялао много успешна година за Емилия. Радвам се, че държи най-хитовия дует и най-хитовата самостоятелна песен за 2014.

И хитът на лятото - Балкания пропусна

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично ще го запомня с една от най-любимите ми песни някога - "Най-добрата", страхотния прогрес при Джена и големите и хитове, турнето, Хавана тропикана, това че започнах да харесвам Цветелина Янева...И това е май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...