Jump to content


Online: Джена - Плаче се за мъже


Препоръчани коментари

И аз забелязах промененото начало.

Песента ми е една от любимите от албума й, дано и снима официално видео.

Дженка иначе е много красива, както винаги!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз забелязах промененото начало.

Песента ми е една от любимите от албума й, дано и снима официално видео.

Дженка иначе е много красива, както винаги!

 

+1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен!Добре, че Джена поне тук не е накичена. :Vishenka_05:

 

Песента наистина е добра! Само където е сменила перушината с люспи. :3fdb8960598fa63e:

 

Дженка иначе е много красива, както винаги!

 

 

Да ти имам извратените критерии за красота. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност предпочитам (а и не само аз) "люспи" и пера пред това подобие на гейша :

 

image.jpg

 

 

Тази рокля е прекрасна и струва колкото майка ти и баща ти, взети заедно. Джена само може да си мечтае за оригинален тоалет на Just Cavalli, с нейните смешни реплики на всеки концерт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само където е сменила перушината с люспи. :3fdb8960598fa63e:

Да ти имам извратените критерии за красота. :helpsmilie:

 

Със сигурност предпочитам (а и не само аз) "люспи" и пера пред това подобие на гейша :

 

люспи вика :1000 (29):

:roll1: :roll1:

Е сега, Стерео, признай си, че Джена изглежда отвратително от лятото, като изключим Неверници. Каква е тая мания с тия пера, паети, латекс и "люспи" не знам. Изобщо не отиват на младо момиче, тоя Бони трябва да го разкарат от нея на секундата, само той я прави на чучело, нямам думи. Тя милата винаги си е залитала по кича, ама сега като се събра с Бони и двете лели стана наистина страшно. :mf_surrender:

 

п.п. Иначе песента е мноого добра, при Джена няма слабо от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази рокля е прекрасна и струва колкото майка ти и баща ти, взети заедно. Джена само може да си мечтае за оригинален тоалет на Just Cavalli, с нейните смешни реплики на всеки концерт!

 

Колко майка ми и баща ми ?

 

Явно много съм те засегнал, извинявай

 

Е сега, Стерео, признай си, че Джена изглежда отвратително от лятото, като изключим Неверници. Каква е тая мания с тия пера, паети, латекс и "люспи" не знам. Изобщо не отиват на младо момиче, тоя Бони трябва да го разкарат от нея на секундата, само той я прави на чучело, нямам думи. Тя милата винаги си е залитала по кича, ама сега като се събра с Бони и двете лели стана наистина страшно. :mf_surrender:

 

п.п. Иначе песента е мноого добра, при Джена няма слабо от години.

 

Абе на фона на горепосочената снимка на Емилия си предпочитам люспите, перата, паетите ... Но като цяло - да, кофти стилист, макар, че роклята от последния клип "Моята награда" е на Есил Дюран, не на Бони.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко майка ми и баща ми ?

 

Явно много съм те засегнал, извинявай

 

 

Да, точно пък от някъв непознат ще се засегна. :1000 (10): Просто не нацели тоалета на Емилия, с който да се правиш на интересен, а стана още по-смешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе на фона на горепосочената снимка на Емилия си предпочитам люспите, перата, паетите ... Но като цяло - да, кофти стилист, макар, че роклята от последния клип "Моята награда" е на Есил Дюран, не на Бони.

Да, и на мен не ми харесва Емилия с тая коса и рокля, по-добре, че се осъзна и сега изглежда нормално.

Не знам дали сте забелязали, обаче на Джена й слагат някакъв изкуствен бритон, не знам с каква цел. Беше с него на концерта, после на афтър партито и сега на Моята награда. Много се чудих дали е перука, ама в края на клипа я дават по в профил и от там се вижда... И той също е ужасен :1000 (24): :1000 (29):

Иначе в новия клип пак е по-добре с тая червената рокля, на концерта беше най-зле, с това нещо около врата. Такива коментари съм чел за нея в нета, със сълзи съм се смял как я иронизират заради визията. Дано поне се вслуша в коментарите на хората и се върне към стария си стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази рокля е прекрасна и струва колкото майка ти и баща ти, взети заедно. Джена само може да си мечтае за оригинален тоалет на Just Cavalli, с нейните смешни реплики на всеки концерт!

Само дето и на Емата не е оригинален тоалет. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен. Постепенно си става хит.

Но трябваше гръцката да снима, на тази така или иначе, до колкото знам, вече й е заснет официален клип, освен ако клипа не е и на двете версии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...