Jump to content


Каква беше 2014 г. за поп-фолка?


Препоръчани коментари

По принцип винаги в края на годината правим такава тема.

Може общо да коментирате за развитието на фолка през годината или по отделно за всеки изпълнител.

 

За улеснение да се сещате кой какво е издал, пускам списък с песните, които издадоха водещите имена през изтеклата година:

 

- Алисия - Пак съм тук, Не пропусна

- Андреа - Най-добрата, Искам нещо от теб

- Анелия - Феноменална, Твоя съм, Изведнъж, Не мога да губя

- Борис Дали - Ще си говорим пак, Ти така пожела

- Галена - Завиждайте, Точно никога, Хавана Тропикана, Body Language, Habibi, Боже прости, Криво ще ми е

- Галин - Все напред, Между нас, Само за минута, С мене да вървиш

- Глория - Обратно броене, Ако счупят всяка нота, Криле

- Десислава - Моето зайче, Cotton candy

- Джена - Моли се да не почна, Неверници, Да ти се доказвам, Моята награда, Плаче се за мъже

- Емануела - Не безпокойте, Трий ме, Гъзар бъди

- Емилия - Кой ще му каже, Balkania, Да бях от гадните, Без въпроси

- Ивана - Много си готин, Ех любов

- Илиян - Единствена, Хвани ме ако можеш, Палавница

- Кали - Аз съм аз, Няма да те питам

- Камелия - Престъпно е

- Константин - Студентка, Предишната

- Мария - Да съм с теб, Ако няма те, Каза ли го, Чуй ме

- Преслава - Кажи здравей, Пиши го неуспешно, Моето слабо място, Повече не питай, Ако утре ме губиш, Нашето любов е

- Райна - Ако е-да е, Тук и сега, Лицемери

- Роксана - А така така, Страхливец, Кукла style, Ще го понеса

- Теди Александрова - Пълна програма, Кво става тука

- Фики - Беше обич, Стига, Боже прости, Горе-долу

- Цветелина Янева - Алергична, Още колко нощи, Страх ме е, Чакам теб

- Яница - Виж ме, Всичко чуждо пожелаваш

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охаа тая година просто всичките се надминават кой от кой по-яка песен да направи,просто адски силна годината за чалгата и певиците,с изключение на Алисия която за мен не е фолк певица , всичките други фолк певици напраеиха адски яки хитове!!!

 

 

чалгата още ДЪЛГО ще властва! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло топ лидерите са си Преслава, Галена и Анелия, малко под тях са Джена и Емилия от до година може би ще включим и Десислава тук. От Ара няма нищо интересно Алисия така и не можа да намери силна песен тази година за разлика от предишната.

Всички останали имат по едно-две прилични попадения, но нищо особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло топ лидерите са си Преслава, Галена и Анелия, малко под тях са Джена и Емилия от до година може би ще включим и Десислава тук. От Ара няма нищо интересно Алисия така и не можа да намери силна песен тази година за разлика от предишната.

Всички останали имат по едно-две прилични попадения, но нищо особено.

 

даже треторазрядните имат хитове,

 

без Татяна разбира се 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

лично аз ще я запомня с голямото завръщане на Деси Слава..а от песни-единствено режим неприлична,която реално се разви януари февруари и до днес бих я пуснал :)

А и Фикито с хитовете си естествено :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не правим всяка година такава тема. А тя се прави, защото след "великият" ви концерт и "великите" ви хитове е толкова интересно в чалгата, че тук опустя. Но няма лошо, аз ако няма да пиша в тази тема направена, за да се заговори за Преслава, тя просто става излишна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, Джена, Анелия, Галена, Емилия с едни от най-добрите песни за годината определено. Андреа също - една "Най-добрата" за мен е достойна песен, която ми е любимата песен за годината заедно с "Плачи след мен" на Преслава (онова заглавие ми звучи твърде негативно и вярвам, че това което се изпее и се сбъдва), но за разлика от "предсказанията" на Преслава, доста добра година!

Алисия доста се скри, Гергана тотално я отписвам за 2014, Траяна и тя нещо бяга тотално... но пък голямата новина Десислава и Ваня в "Пайнер". Много успех и хитове на двете през новата 2015, вярвам, че ще са едни от водещите имена.

Цветелина Янева тая година ми се струва по-слабичка, но явно защото на мен "Страх ме е" и "Алергична", подобен вид поп-фолк песни не ми допадат. За разлика от това "Още колко нощи" ми е една от най-любимите песни, другата песен също е на ниво. Надявам се през 2015 да ни изненада с поп-албум и да прави по-яки поп-фолк песнички като "Влез", "Мога пак", "По-страшно", "В твоя стил", "Счупени неща" и т.н. А за балади... по-добре да прави само поп балади като "Без думи", не й лежат такива като "С какъвто се хванах", "Страх ме е" и "Още ли", явно аз не ги харесвам.

А от мъжете, според мен при Галин няма слаба песен. "Само за минута" ми е любима, надявам се да държи това ниво.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително тъпа. Супер малко песни изобщо са ми харесали. Всичко е прекалено еднотипно, скучно. Чалгарките вече не предизвикват НИКАКЪВ интерес. Никой не се интересува от тях. Не знам... да си се въртят там по дискотеките, това им е целта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

даже треторазрядните имат хитове,

 

без Татяна разбира се 1000%20(29).gif

 

Колко си забавен. Татяна имаше цяла година повече участия от 70% от изброените изпълнители от Калинка. Така че си прави сметката колко са били успешни те и колко тя. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава. Излязоха много песни, които ми харесаха, и клипове, имаше турне, имаше хубави концерти, хитове, доволен съм.

 

Ти но това турне ли му викаш бре пич? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

След миналите две неуспешни години, поп-фолка и най-вече Пайнер си стъпиха на краката....

Най-накрая голямо турне, най-накрая хитове и връщане на публиката....Определено фолка затвърди позициите си...

 

Имаше и важни събития като завръщането на Деси Слава в Пайнер и тоталното западане на Ара и Фен тв...

Редактирано от I_N_P
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти но това турне ли му викаш бре пич? :1000 (29):

 

Гледай твоята русалка, щото тя един концерт не направи за долната си 20 годишна медийна кариера. Тея поне правят някакви опити за концерти и турнета...

 

Да не говорим, че истерията от концерта през декември беше повече от успешен. Колко иронично, че това се случи, когато Кама е аут от фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено не бе тази година. След няколко месеца ще ви върна към тази тема и ще ви се посмея искрено. :1000 (19):

 

Няма да стане и тук с тролене за Кама и Фокси. Всяка споменаване на тези две имена от този пост натам, ще бъде докладвано като спам.... .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено не бе тази година. След няколко месеца ще ви върна към тази тема и ще ви се посмея искрено. :1000 (19):

 

Няма да стане и тук с тролене за Кама и Фокси. Всяка споменаване на тези две имена от този пост натам, ще бъде докладвано като спам.... .

Хахахах :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Темата е 2014. Прав си, Кама нищо не е направила през годината, за да я коментираме. :1000 (29):

 

Да говорим за Преслава и другите, които успяха да предизвикат интерес през 2014-та.

 

Несъмнено Джена е отличник, както Галин и Фики. Галка и тази година е жалка, но с пропаганда лесно се постига име и слава.

 

Андри се уплаши да пее на живо и потопи кариерата си за сетен път.

 

Изчадието Райна продължава да мрънка и да не й се получава, за разлика от Константин, който извади 2 сезонни хита.

Анелия направи концерт. Имаше турне. Имаше предоволен концерт декември.

 

Десислава се завърна ударно в Пайнер, Камелия напусна. Все хубави събития.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Утре ще е по добре" също можем да е причислим към 2014. Нищо , че излезе края на декември 2013.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще бъда кратък и ясен като през 2008 година. През 2014 година.....

 

1. Чалгата не роди нито един голям хит, който да бележи годината и само "Хавана-Тропикана" е близо до такъв.

2. Пайнер обра всичко дето мърда и шава в този бизнес на принципа "Проба-Грешка".

3. Имаше турне, което бе най-калпавото в историята на турнетата, с най-калпав прием, но пък с най-много изпълнители на него.

4. Турнето на The Voice бе с 2 пъти повече концерти и с 2 пъти повече публика, а звездата на Криско блести над чалгата като демон.

5. Турнето бе провал, а концерта за РД уж голям успех, а разликата между двете събития бе.... Тони Стораро и Азис от колажа и до някъде Деса.

6. За пръв път в "Българската Коледа" нямаше нито една чалгарка или чалгар, а това е прецедент.

7. Фики и Галин са най-големите звезди и бъдеще в този бранш и това се видя най-вече на турнето.

8. При жените лидер е Галена, а след нея са Джена, Емилия и с много побутване от Пайнер.... Преслава.

9. Деса приключи с вицовете за световни кариери и се върна в кочината с договор на новобранка.

10. Камелия и свърши договора с Пайнер и това е единствената тема, за която се говори в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще бъда кратък и ясен като през 2008 година. През 2014 година.....

 

1. Чалгата не роди нито един голям хит, който да бележи годината и само "Хавана-Тропикана" е близо до такъв.

2. Пайнер обра всичко дето мърда и шава в този бизнес на принципа "Проба-Грешка".

3. Имаше турне, което бе най-калпавото в историята на турнетата, с най-калпав прием, но пък с най-много изпълнители на него.

4. Турнето на The Voice бе с 2 пъти повече концерти и с 2 пъти повече публика, а звездата на Криско блести над чалгата като демон.

5. Турнето бе провал, а концерта за РД уж голям успех, а разликата между двете събития бе.... Тони Стораро, Азис от колажа и до някъде Деса.

6. За пръв път в "Българската Коледа" нямаше нито една чалгарка или чалгар, а това е прецедент.

7. Фики и Галин са най-големите звезди и бъдеще в този бранш и това се видя най-вече на турнето.

8. При жените лидер е Галена, а след нея са Джена, Емилия и с много побутване от Пайнер.... Преслава.

9. Деса приключи с вицовете за световни кариери и се върна в кочината с договор на новобранка.

10. Камелия и свърши договора с Пайнер и това е единствената тема, за която се говори в чалгата.

:roll1: :roll1: :roll1:

Да,с двата провала "Балкания" и "Без въпроси" точно пред Преслава ще да е/// :sp_ike:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината беше сравнително наситена откъм запомнящи се събития.

Случи се турне. Нарочно ползвам тази дума, според мен то мина слабо и доказа, че турнето не е каквото беше и вероятно никога няма да бъде отново.

Камелия напусна Пайнер, Десислава пък се върна. Мотивите и при двете са ми неясни, предстои да видим какви ползи ще извадят.

Пайнер най-накрая стоплиха, че през 2014 г. е само в техен плюс да имат и да си развиват канала в Youtube.

 

 

"Утре ще е по добре" също можем да е причислим към 2014. Нищо , че излезе края на декември 2013.

А тази песен колко пъти ме е вдигала на крака само аз си знам. Една от най-добрите й песни евър! Поклон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Като цяло 2014 година за поп-фолка беше изключително добра. Почти всички песни са хитове, конкуренцията е по-голяма, концертните изяви малко по малко се увеличават.

Желая на всички кадърни и стараещи се изпълнители още по-големи успехи за 2015 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...