Jump to content



Каква кола карате?


Препоръчани коментари

Та карам BMW Е36 318is coupe. По-натам може да сложа и една снимка. Виждам, че тук имам колеги 1000%20(30).gif

 

Поздрави от Пловдив Роси 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувано (редактирано)

Не карам кола, карам мотор. От миналия месец съм с Пежо 206. Същото като на снимката - червено на бяло. :)

 

16iabnc.jpg

Редактирано от burg@zliata
Link to comment
Сподели в други сайтове

я виждам доста хора с правилната марка тук :1000 (6):

 

аз съм с BMW 318is цупе :bn:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз карам каруца :whistling: ей ся съм вързала една стара познайница от форума,която мяза и без тва на крава да ме тегли :1000 (30): :1000 (30):
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
В момента не карам понеже ми зеха книжката :D Но карам всичко квото падне дори и самолет xa xa xa

 

 

Щом са ти взели книжката-по добре не карай повече.. заради идиоти като теб, не трябва да страдат други. ;)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауди 80 1.8 бензин с всички екстри но ще я сменям за едно Пасатче 4 нещо мн.ме кефят и не са толкова скъпи 9000лв -при това дисел.Исках А-4 но много скъпи тези части за тях повечето са от Алуминие ви е се развалят ........ :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауди 80 1.8 бензин с всички екстри но ще я сменям за едно Пасатче 4 нещо мн.ме кефят и не са толкова скъпи 9000лв -при това дисел.Исках А-4 но много скъпи тези части за тях повечето са от Алуминие ви е се развалят ........ :mf_surrender:

 

Проблем с алуминия няма ;) Тампоните се скапват, а поне при BMW са капсуловани в носача и се сменя целия носач, оттам идва и високата цена. Иначе ако ми покажеш счупен или изкривен алуминиев носач лично аз ще съм доста изненадан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауди 80 1.8 бензин с всички екстри но ще я сменям за едно Пасатче 4 нещо мн.ме кефят и не са толкова скъпи 9000лв -при това дисел.Исках А-4 но много скъпи тези части за тях повечето са от Алуминие ви е се развалят ........ :mf_surrender:

 

1000%20(6).gifколега :az: остай ги тия пасати и глупости ами земи се огледай за Б4 2.3 НГ куатро :whistling:

 

Пешко, това с тампоните е много вярно са Б3/4, не ме питай от къде знам 1000%20(29).gif ама само така да кажа по принцип се късат най-често /поне при мен така де/ от много често и рязко тръгване или спиране1000%20(29).gif ама при Б3/4 тия тампопони са без пари направо. За А4 всеки казва носачи, а не тампони /това е факт/ и аз не мога да си го представя но проблема уж им бил точно в носачите...а аз носач съм сменял 1 път за 3 години и то като се ударих в висок бюрдур при който джантта стана на квадрат

Редактирано от mitaka_f1
Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(6).gifколега :az: остай ги тия пасати и глупости ами земи се огледай за Б4 2.3 НГ куатро :whistling:

 

Пешко, това с тампоните е много вярно са Б3/4, не ме питай от къде знам 1000%20(29).gif ама само така да кажа по принцип се късат най-често /поне при мен така де/ от много често и рязко тръгване или спиране1000%20(29).gif ама при Б3/4 тия тампопони са без пари направо. За А4 всеки казва носачи, а не тампони /това е факт/ и аз не мога да си го представя но проблема уж им бил точно в носачите...а аз носач съм сменял 1 път за 3 години и то като се ударих в висок бюрдур при който джантта стана на квадрат

 

На теб като ти вземем правилният автомобил ще те светна как да не сменяш носачи и какви тампони да сложиш навсякъде, че докато е кола само да караш и да си свиркаш ;)

П.П. Може да ти звучи несериозно, но аз съм повече от сериозен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тия е46 купе мнго арни били...че нещо ми се стори вътре да са една идея по качествени като материя от седаните /или просто на такова съм случил/

 

Ама да ти кажа от Ауди няма да се откажа, последната глупост дето съм наумил едно Б2 от старите петаци 2.2 за спомен ми се ще да имам :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама да ти кажа от Ауди няма да се откажа, последната глупост дето съм наумил едно Б2 от старите петаци 2.2 за спомен ми се ще да имам :g2:

 

Ами ами... Я гледай тука новата нанотехнологична разработка на нашите "рейсъри"

Кажи нещо за новото Куатро :whistling:

Редактирано от Пепинко
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ами... Я гледай тука новата нанотехнологична разработка на нашите "рейсъри"

Кажи нещо за новото Куатро :whistling:

 

Новото е добре забравено старо 1000%20(29).gifкакто казва един колега от форума - няма старо Ауди, има не добре измито 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и хора като мен които не карат нищо - ходя пеш!!! 1000%20(21).gif :mf_surrender: 1000%20(30).gif Редактирано от DIDO

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...