Jump to content



Online: Андреа - Най-добрата


Препоръчани коментари

Публикувано (редактирано)
Повръщам вече от кифленски текстове. Клипът не стига, че е гнусен, а и е някаква пълна каша. Освен това май е разтегнат или поне на мен така ми се стори. Според мен не се е получило.

Музиката зарибява, но като цяло слаба работа. Частта с Анче е единственото хубаво нещо.

 

Прочетох всички коментари, за да стигна до този и това в червеното. Разтегнат е и то ужасно много, на Ивана по-малко дори й ги разтягат.

Толкова е видимо и дразнещо окото и колкото и добри кадри да има.... това е потресно с това разтягане, да се го преправи веднага - изглежда супер аматьорско... :mf_surrender:

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 180
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много яко ще дъни това в дискотеките. Мен ме кефи песента и не виждам абсолютно нищо общо с "Искам те, полудявам", дет някои твърдяха, че си приличат.

Вокалите на Анелия са много яки, грабват те, както вокалите на Азис в "Докрай", зарибяващо е.

Не разбирам защо показват Андреа разтегната, а другите съвсем нормални? кога ще спре с комплексите, има си хубаво тяло, не знам защо го прави. (май само на черно-белите кадри е ок.)

 

ps. Това в клипа сериозно ли я Янис Бърдарски? Омг

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повръщам вече от кифленски текстове. Клипът не стига, че е гнусен, а и е някаква пълна каша. Освен това май е разтегнат или поне на мен така ми се стори. Според мен не се е получило.

Музиката зарибява, но като цяло слаба работа. Частта с Анче е единственото хубаво нещо.

 

Чиста злоба си е това твоето вече. То не беше преди малко в сървайвъра за "Докрай", сега и тук. Не можеш ли да бъдеш поне веднъж обективна ? Аман, наистина писваш вече и не се търпиш. Не те задължавам да харесваш нещата, а да бъдеш обективна. Искате различни песни, клипове и т.н... Андреа сега ви го предлага и пак сте недоволни. После как да има стимул пак за нещо такова ? Заслужавате следващата и песен да е дует с Джамайката от Оцко.

 

А тая песен дето поствате, че е "оригинала" не чувам нищо, ама нищо общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чиста злоба си е това твоето вече. То не беше преди малко в сървайвъра за "Докрай", сега и тук. Не можеш ли да бъдеш поне веднъж обективна ? Аман, наистина писваш вече и не се търпиш. Не те задължавам да харесваш нещата, а да бъдеш обективна. Искате различни песни, клипове и т.н... Андреа сега ви го предлага и пак сте недоволни. После как да има стимул пак за нещо такова ? Заслужавате следващата и песен да е дует с Джамайката от Оцко.

 

А тая песен дето поствате, че е "оригинала" не чувам нищо, ама нищо общо.

+1

 

Аман от необективни пристрасни хора. !

 

Гласуват за Преслава - Режим Неприлична :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тези дни се чудех коя ли певица ще изкопира Анна Седокова и ето - кака ти Андреа e. Но разбира се, на светлинни години е от оригинала на клипа :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допадат много и клипа, и песента.Прекалено нахвърлените идеи и на мен ми идват в повече.Поздравления за Андреа и екипа й!Чакането като цяло си заслужаваше!Не е перфектен проекта, но е много добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тези дни се чудех коя ли певица ще изкопира Анна Седокова и ето - кака ти Андреа e. Но разбира се, на светлинни години е от оригинала на клипа :)

 

 

Леле, то е нагло изкопирано.

Отидоха ми симпатиите към клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тези дни се чудех коя ли певица ще изкопира Анна Седокова и ето - кака ти Андреа e. Но разбира се, на светлинни години е от оригинала на клипа :)

 

 

Разбрахме че клипа е копиран, ако искате сложете тоя клип в поста на Флекса в началото, та да спите спокойно.

Това не променя факта, че са взети само първите кадри и въпреки това всичко е много добре. Няма грешка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-отвратителен текст не съм чувала,като изключа "Най-добрият",не знам текстописеца как не го е срам от себе си.Все едно някоя осмокласничка го е писала след първия си полов акт.Музиката е доста ориенталска,а клипа е безмислен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрахме че клипа е копиран, ако искате сложете тоя клип в поста на Флекса в началото, та да спите спокойно.

Това не променя факта, че са взети само първите кадри и въпреки това всичко е много добре. Няма грешка. :3fdb8960598fa63e:

 

Само първите кадри да бяха :D Направо целия клип е, младежо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-отвратителен текст не съм чувала,като изключа "Най-добрият",не знам текстописеца как не го е срам от себе си.Все едно някоя осмокласничка го е писала след първия си полов акт.Музиката е доста ориенталска,а клипа е безмислен.

 

Идеалният пост! :1000 (33): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тези дни се чудех коя ли певица ще изкопира Анна Седокова и ето - кака ти Андреа e. Но разбира се, на светлинни години е от оригинала на клипа :)

 

 

Много ме е яд, знаеш коя исках да взаимства от тоя клип.

Интересно се е получило, но ми се искаше да има повече цветове в клипа.

Песента след няколко слушания може и да ми хареса, не е лоша и има интересен текст, но сякаш ми липсва зарибяващ елемент в цялото нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, клипа е много добър, ама песента е нещо страшноооо....!

Усещам как ще има масова разбивация на тая песен, особено на Щом си падаш по боклуците... мале, мале, страшна! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, много ми хареса. Жалко, че пак е взаимствала от друг клип, но пак е много добър. Песента ме грабна и то много.

 

ПС: Чесно казано на Андреа клипа не ми идва толкова гнусен, колкото на Анна Седокова. Радвам се, че Андреа не е изкопирала кадрите, където все едно и шият гърба, ужасни са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесваш Андреа, песента, клипа, изпяването и т.н, но ти от темата не излизаш. Смешно е.

 

Стоя където си пожелая! Заключенията на друго място! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-отвратителен текст не съм чувала,като изключа "Най-добрият",не знам текстописеца как не го е срам от себе си.Все едно някоя осмокласничка го е писала след първия си полов акт.Музиката е доста ориенталска,а клипа е безмислен.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

 

Аман от необективни пристрасни хора. !

 

Гласуват за Преслава - Режим Неприлична :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:

Мога да сложа същата емотикона след "Докрай". Всеки си има мнение. Както за теб "Докрай е най-хубавата", така за други са Преслава, Алисия и Емилия.

За да е по темата - уникално видео и песен :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПС: Чесно казано на Андреа клипа не ми идва толкова гнусен, колкото на Анна Седокова. Радвам се, че Андреа не е изкопирала кадрите, където все едно и шият гърба, ужасни са.

 

Не бих определил кадрите с шиенето на гърба й като гнусни и ужасни. Просто за следващият път Андроник като се наема да копира първо да се увери, че режисьора може да го докара, а не само да отбие номер. Ако се бяха постарали още малко щеше да е супер, но уви ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...