Jump to content


Да ми се върнат ли графиките?


Да имам ли право на графики?  

26 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Да.

Не знам какви са тия глупости да ти се махат графиките постоянно. Никой не може да те спре да сменяш когато си искаш, стига да не поръчваш и да носиш само 1-2 дни.

Хората си ги правят за собствено удоволствие, не знам какво им пречи да им бъдат носени графиките макар и за 1-2 дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какви графики става въпрос? Каква е драмата тук? Я, обяснете на незапознатите. :)

Грешньо (Mr. Greshen) си сменяше графиките по няколко пъти на ден, тормозеше постоянно графьорите, след множество забележки не си взе поука, махнаха му графиките, след известен период от време му ги върнаха, но всичко започна да се повтаря и сега пак е без право на аватар и подпис. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешньо (Mr. Greshen) си сменяше графиките по няколко пъти на ден, тормозеше постоянно графьорите, след множество забележки не си взе поука, махнаха му графиките, след известен период от време му ги върнаха, но всичко започна да се повтаря и сега пак е без право на аватар и подпис. :)

Не преувеличавай, моля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...