Jump to content



Online: Lady GaGa - G.U.Y. - An ARTPOP Film


Препоръчани коментари

  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Силно се надявах след кашата около нея да изкочи именно с нещо подобно.Тези 12 минути са изкувство, това е ARTPOP.

Възхитен съм от видяното ..идеите, визиите, заснемането, площадките.Ще ми трябват още няколко гледания, за да схвана целия замисъл, но определено адмирации!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

а не виждам нищо АРТ, нито пък ПОП, просото пореден жалък опит за привличане на тотално изгубеният интерес.

Гагито има нужда от чисто нова концепция, тази не работи още от средата на Монстър ерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

а не виждам нищо АРТ, нито пък ПОП, просото пореден жалък опит за привличане на тотално изгубеният интерес.

Гагито има нужда от чисто нова концепция, тази не работи още от средата на Монстър ерата.

Е то е трудно да схванеш АРТ-а и ПОП-а, ако мозъкът ти е закърнял и не си способен да видиш различните артистични интерпретации.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

2 думи само, коментарът е излишен - Lady GaGa :notworthy: :Vishenka_05:

Btw само аз ли откривам препратка, към речта й за видеото на DWUW. Там беше казала нещо от сорта, че й омръзнало да прави пари за други хората и затова не й останало време за видеото на DWUW. В този клип виждаме как бизнесмени се бият за пари и грабят а Гага е ранена харпия със стрела в сърцето.. If u know what I mean..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-доброто нещо излизало някога.

Любимия ми проект на Гага !

Първите 3 минути са извънземни, а после Гага е много красива и мястото където снимаха е просто :heart:.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително глупаво е да се напада някой и да му се дават определения, само защото не харесвал еди си какво. Спрете се!

 

Хубаво видео. Нищо извънземно, но определено си личи, че са се постарали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия - Кукла + Андреа - Лоша .....малеее, Гага как копира от нашите звезди .......

 

Шегата настрана, много добър проект, изпипан от-до ........ песента е много яка! БРАВООО!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да се опитваш да се правиш на интересен и да не...по-малко повърхностен поглед няма да проимаш :)

 

Еее, Боби, недей така строго :1000 (29): И ти да беше гледал видеото на Бутилка повече от необходимото щеше да имаш друга представа за нещата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не ме впечатлява видеото на Гага. То е ясно, че тя ще се направи на изрод във всяко свое видео. Коментарът ми е по-скоро за песента. Много, много, много, ама много слаба песен. Никакъв хитов потенциал, нищо модерно, нищо грабващо. Това не е Pop музика, а една каша. Ужасна песен, просто много ужасна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как да коментирам, но съм много впечатлен този път.

Клипа не знам как да го коментирам, защото е един път. Според мен Гага не се прави на изрод, а се опитва да покаже много неща, но малко хора могат да ги разберат. Много добре изглежда иначе, толкова не ми е харесвала никога може би. Песента не я знам коя е, защото не и следя кариерата толкова, а чувам няколко заглавия, но ми харесва. Като цяло отлична оценка и наистина този път е без грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип може да бъде описан само по един начин "новият 'Bad romance'",наистина това е най-най-най-добрият клип на Гага,очаквам да обере всички награди за клип,защото наистина го заслужава!Евала на Гага и като актриса и като режисъор на клипа се е справила повече от перфектно!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сингълът пуснат ли е в продажба?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми смисъла в началото на това как всички грабят от нея колкото могат докато не остане нищо за взимане, когато просто я захвърлят. Самото видео ( на g.u.y.) радва окото, но не е нещо кой знае какво, особено за Гага. Цялостния проект обаче няма начин да бъде оценен, самия аз едва изтраях 12-те минути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, Боби, недей така строго :1000 (29): И ти да беше гледал видеото на Бутилка повече от необходимото щеше да имаш друга представа за нещата. :1000 (29):

мдам, само че аз съм гледал и bad romance, love game, paparazzi... и фотосесията за fame monster и нещо не ми харесва идеята да ми се предлага претоплена манджа с идеята за нещо ново, оригинално и супер креативно, като в същото време идеята на този гювеч е само и само да си върне безвъзвратно изгубеният интерес.

Ениуей. Всеки има право на лош вкус, така, че ще ви оставя да се наслаждавате на своя и да си мислите, че сте много АРТ и извисени без да ви обиждам и лепя етикети :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

мдам, само че аз съм гледал и bad romance, love game, paparazzi... и фотосесията за fame monster и нещо не ми харесва идеята да ми се предлага претоплена манджа с идеята за нещо ново, оригинално и супер креативно, като в същото време идеята на този гювеч е само и само да си върне безвъзвратно изгубеният интерес.

Ениуей. Всеки има право на лош вкус, така, че ще ви оставя да се наслаждавате на своя и да си мислите, че сте много АРТ и извисени без да ви обиждам и лепя етикети :)

 

Е, аз се шегувах, разбира се, че всеки има вкус. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...