Jump to content



Цеца Ражнатович идва за нов голям концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 200
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много съм щастлив, че пак ще идва, концертът преди 2 години беше просто незабравим. Сега като включи хитовете от "Poziv", a и както на Ушче пя някои нетолкова пяти песни през годините, ще е нещо страшно. Нямам търпение, предният път залата беше полупълна, сега с тези доста по-евтини билети очаквам да е на макс. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГЛория трябва да е луда да приеме покана да бъде подгряваща звезда на тая сръбска разпоретина. Не, че не харесвам песни на Цеца, ама би било проява на толкова лош вкус, комплексарщина и ниско самочувствие една от уж най-големите ни музикални звезди да бъде подгряваща.. :mf_surrender: :mf_surrender:
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ГЛория трябва да е луда да приеме покана да бъде подгряваща звезда на тая сръбска разпоретина. Не, че не харесвам песни на Цеца, ама би било проява на толкова лош вкус, комплексарщина и ниско самочувствие една от уж най-големите ни музикални звезди да бъде подгряваща.. :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Спокойно, няма да подгрява никой...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е много странна логиката ви, че ако дадена певица подгрява, то значи е някаква никаква.. :1000 (29): За всички ни е ясно, че Цеца е по-голяма звезда от Глория, какво по-нормално от това една такава звезда да се подгрее от друга, също голяма, но не чак толкова като нея.

Нали се сещате, че Глория ходи да гледа концертите на Цеца от публиката, не обратното..

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГЛория трябва да е луда да приеме покана да бъде подгряваща звезда на тая сръбска разпоретина. Не, че не харесвам песни на Цеца, ама би било проява на толкова лош вкус, комплексарщина и ниско самочувствие една от уж най-големите ни музикални звезди да бъде подгряваща.. :mf_surrender: :mf_surrender:

Е тя подгравяше Лепа Брена в дискотека Боби. И Глория и Ивана могат да подгреят Цеца. Аз знам какво имаш впредвид, но това ще е ако Лили Иванова подгрява Цеца. Чалга куклите за съжаление не са чак такъв ранг изпълнители. Азис я е подгрявал също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко ...

 

Може би има предвид, че Глория няма да подгрява никой.

Не знам кое е срамното Глория да я подгрява - тя може да се има за звезда в България, ама не и на Балканите, това за нея даже ще е чест.

Ефектът обаче може да не е толкова добър.

Нямам си никаква идея кой е по-подходящ от нея, ако наистина Цеца ще си ги избира - тя не познава много много българската чалга, така че... странно е.

Именно за това си мисля, че ще викне някой от Сърбия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би има предвид, че Глория няма да подгрява никой.

Не знам кое е срамното Глория да я подгрява - тя може да се има за звезда в България, ама не и на Балканите, това за нея даже ще е чест.

Ефектът обаче може да не е толкова добър.

Нямам си никаква идея кой е по-подходящ от нея, ако наистина Цеца ще си ги избира - тя не познава много много българската чалга, така че... странно е.

Именно за това си мисля, че ще викне някой от Сърбия.

 

То и Цецка не е. Само в бивша югославия (имала е предимството да стане известна още преди разпада на 100 държавици) и тукашното простолюдие я знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Цецка не е. Само в бивша югославия (имала е предимството да стане известна още преди разпада на 100 държавици) и тукашното простолюдие я знае.

 

Пич, в трети пост хейтваш - не е т'ва смисълът на тази тема! :)

 

По темата: Постерчето намерих с по-прилични размери:

 

Ceca_7%20Noemvri.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Цецка не е. Само в бивша югославия (имала е предимството да стане известна още преди разпада на 100 държавици) и тукашното простолюдие я знае.

 

Този хейт щеше да е хубаво да се основава на поне малка частица истина, но за съжаление... Какво дириш изобщо в този форум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там сме много ясно!На предишния концер нямаше цигани, не вярвам и на този да има!Циганите ходят на концертите дето билета е 5 лева, не на тези дето е от 20 до 50!Иначе този път очаквам нещо грандиозно(не че миналия път не беше)!Вече запазих билетите и чакам куриера да ги достави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подгряване - как кой, когааа... 1000%20(29).gif

Андрейка сигурно ще е, нали тя е новата Balcanian star. 1000%20(29).gif

наща курволетина трудно ще стигне успеха , на която и да е балканска звезда !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, Цеца е най-голямата балканска звезда и направо е смешно някой да твърди обратното.

E и Лепа Брена също, двете са на едно ниво според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, Цеца е най-голямата балканска звезда и направо е смешно някой да твърди обратното.

 

Според мен е Горан Брегович, въпреки че не ми е любим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца е известна в бившите югославски републики + България.

Едва ли е известна в Гърция, Албания, Турция и Румъния.

Ако ще си говорим за балкански звезди, то това са Инна, Таркан, Моранди, Анна Висси, Кати Гарби, Елена Папаризу и т.н. От сръбските артисти само за Горан Брегович се сещам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца е известна в бившите югославски републики + България.

Едва ли е известна в Гърция, Албания, Турция и Румъния.

Ако ще си говорим за балкански звезди, то това са Инна, Таркан, Моранди, Анна Висси, Кати Гарби, Елена Папаризу и т.н. От сръбските артисти само за Горан Брегович се сещам.

То коя балканска звезда е вървежна в Гърция, Румъния или Турция? Мисията невъзможна. Те са националисти до мозъка на костите си и не слушат нищо по-различно от собствения си език.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То коя балканска звезда е вървежна в Гърция, Румъния или Турция? Мисията невъзможна. Те са националисти до мозъка на костите си и не слушат нищо по-различно от собствения си език.

 

Всички са така. Само тука сте най-широкоскроените :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...