Jump to content



Цеца Ражнатович идва за нов голям концерт


Препоръчани коментари

Ceca_7%20Noemvri.jpg

 

Голямата звезда на сръбската музика - Цеца Ражнатович, пристига отново у нас за голям концерт на 7 ноември. Тя ще извиси глас в зала Арена Армеец, а с нея ще бъдат 14 музиканти.

 

За последно тя пя в същата зала през май 2012 година.

 

Тя е обявила, че това ще бъде най-разтърсващият й концерт правен някога извън територията на нейната родина, като репетициите им започват още от началото на месец април.

 

Едно от условията към организаторите на събитието е тя сама да избере кой да подгрява публиката преди нейното излизане на сцената.

 

Цеца ще представи най-доброто от началото на музикалната си кариера до днес. Хитовете й "Pile", "Maskarada", "Beograd", "Lepi grome moj", "Zabranjeni grad" са само част от програмата.

 

Продажбата на билети тръгва от днес в мрежите на TicketPro и Eventim, а цените са от 20 до 55 лева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 200
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дано да си избере Глория, дано, дано! Време е.

Тъкмо последните дни се замислих, няма ли някой свестен да ни посети и днес минавам покрай тоя плакат, разтрепериха ми се краката от вълнение! :1000 (29):

 

:a040: :1000 (6): :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да си избере Глория, дано, дано! Време е.

Тъкмо последните дни се замислих, няма ли някой свестен да ни посети и днес минавам покрай тоя плакат, разтрепериха ми се краката от вълнение! :1000 (29):

 

:a040: :1000 (6): :phpgrin2:

 

Мисля, че тя би отишла единствено като зрител - на предния поне беше там...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е една от малкото сръбски певици, чиито песни харесвам. И все пак... очаквам провал на концерта. :1000 (29):

 

Очаквам пълна зала! :1000 (29): Билетите са си направо евтини - явно няма да има вип и ала бала като предния път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да си избере Преслава. Ако избере Глория, хората ще помислят, че Цеца си е на сцената от самото начало...

 

Глупости... най-много феновете на Цеца да я освиркат - това може да се получи. Те "хората" или са заклети фенове на Цеца и не обичат Глория, или харесват и двете като мен. Хубаво трябва да се обмисли. Нищо чудно да викне и някой от Сърбия.

Иначе концертът далеч няма да е провал, нито на Драгана беше провал, нито на Цеца предния, нито на Глория този от 2009. Само тези, които не присъстват в залите и не изживяват подобна емоция могат да кажат, че нещо е било провал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип подгряващи по концерти са винаги локални артисти, за това би трябвало да очакваме български изпълнител.

Кой организира концерта?

Moko Solution

 

Казала е, че това ще бъде най-грандиозният й концерт, правен извън рамките на Сърбия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Moko Solution

 

Казала е, че това ще бъде най-грандиозният й концерт, правен извън рамките на Сърбия.

Дали Moko Solution имат партньорство с някоя от българските музикални компании :D

Ако успеем да отговорим на този въпрос ще разберем кой ще подгрява :1000 (29):

 

Има вероятност и аз да отида на концерта, макар, че не съм голям фен на Цеца. Би ми било интересно да видя нейното представяне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как Глория ще я подгрява луди ли сте... все пак и тя има класа и високо положение, не може да подгрява някого. Иначе с удоволствие ще посетя концерта ако съм в България, но има прекалено много време до тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как Глория ще я подгрява луди ли сте... все пак и тя има класа и високо положение, не може да подгрява някого. Иначе с удоволствие ще посетя концерта ако съм в България, но има прекалено много време до тогава.

Че преди няколко години подгряваше Лепа Брена (май тя беше) в няква дискотека. ;d

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз очаквам пълна зала. Селяндури и цигани - бол.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Недей, че ще кажат сега...

 

Иначе ако покани Глория не знам, хората може да заспят. Като знаем умението на Глория да подбира песни, Цеца няма да може да вдигне публиката с кран после.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Недей, че ще кажат сега...

 

Иначе ако покани Глория не знам, хората може да заспят. Като знаем умението на Глория да подбира песни, Цеца няма да може да вдигне публиката с кран после.

Много ясно, че няма да покани клонинга си. То би било резил за Галина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купуваме ли билети? :happyppl: :kissing2:

Цеца ще покани за подгряващ изпълнител най-голямата ни звезда ТАТЯНА! :phpgrin2: :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз очаквам пълна зала. Селяндури и цигани - бол.

 

Тогава на концертите на Планета не знам какви трябва да са, щом на Цеца сме селяни и цигани. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава на концертите на Планета не знам какви трябва да са, щом на Цеца сме селяни и цигани. :mf_surrender:

 

Е, как - елитът на нацията: Евгени Минчев фон Бул и ко. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как - елитът на нацията: Евгени Минчев фон Бул и ко. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Това е едно от най- гнусните създания в страната. Мисля, че Вежди Рашидов го беше казал за този тип хора, че притежават най- гадните черти на жените. И ако една Лейди Гага й отива да се прави на чучело, то на тоя не му. Циркаджия и на всичкото отгоре типичен... с всичките жестикулации и т.н.

 

Той на концерт на Цеца няма да отиде. Един Лорд не би следвало да ходи без покана някъде :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там съм и аз задължително. Това за най-грандиозният концерт извън Сърбия е много сериозна заявка, според мен ще бъде нещо голямо като представяне. Иначе за всяка наша певица би трябвало да е чест да е подгряваща, наистина Глория е най-подходяща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...