Jump to content



Коя ще е следващата, която Пайнер ще започнат да подготвят за №1?


Препоръчани коментари

  • Отговори 191
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Радвам се, че все по-рядко влизам тук :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ние също :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мъжете е ясно - Фики и Галин. А при жените мисля, че при липсата на силни дебютантки е време за някое голямо завръщане, нови силни години за Глория и Камелия. Чалгата като цяло има нужда от нова посока, а да не забравяме, че фолка имаше най-високото си одобрение сред масите точно когато те бяха на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, забравяш за периода, в който Илиян бе по-слушаният от Преслава. Не винаги жени са били лидерите в чалгата.

 

Не съм казал това, дори напротив. С тази цел направих темата. Защото при мъжете очевидно имаме най-хубавото - конкуренция по въпроса между Галени и Фики, а при жените няма светлина в тунела. За Илиян и бай`Милкан дори написах цял пост в тази тема. ЦЪК Направих го, за да припомня на Калинката, че Преса въобще не е доминирала в целия период, за който твърдя на общо основание, че тя е върхът на сладоледа тогава. Пак ви казвам, направих така периодите, защото в тях най-добре личи как някой е планиран да лидерства и как в същия период се подготвя неговият заместник. Към тази отправна точка насочвам дискусията, защото и в 1997-1998 години личаха Кама и Деса като смяна на Глория, и в 2001-ра Ивана като такава на Кама и Деса. Също така бе ясно още в 2005-та, Преса ще смени Ивана и дори в 2008-ма, че Митака е решил Галена да смени Преслава. Не съм го забелязвал само аз, правили са го всички слушащи чалга.

 

Днес обаче нищо не забелязвам, ама съвсем. По принцип след Галена трябваше да дойде времето на Джена и Цура Янева и поне за Джена виждахме, че е подготвяна за тази цел с дуети с Илиян в силните му години, с нови композитори, с някакъв стил песни, характерни за нея. А за Цура е излишно да споменаваме, защо ей така от нищото, изведнъж се нареди за песни при Кости и Драганински, а за клипове и сценични хореографии при Нанков. Не е само заради парите на Пеевски. Ако целта и е била само нереза, нямаше да се занимава с музика, а просто щеше да е съпруга на медиен олигарх. Тя обаче направи сериозна музикална кариера с неговите инвестиции, а Митко Пайнера лично и избираше с Кости подходящите песни. Това нали, в смисъл, че знаете как цялата продукция минава през ръцете на Митака и той плаща права, хонорари, договаря в перспектива подходящите за избрани от него за лансиране изпълнители и т.н.

 

Върнете се малко в годините назад и вижте, че Цура и Джена са най-обгрижваните от Митака в последните 3-4 години с целта, за която направих темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върнете се малко в годините назад и вижте, че Цура и Джена са най-обгрижваните от Митака в последните 3-4 години с целта, за която направих темата.

 

Но и двете нещо изнемогнаха, като ме е яд за Джена! Андреа и Джена са обичани, но зациклиха яко и не знам какви нови композитори и визии биха им помогнали да изпъкнат отново.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но и двете нещо изнемогнаха, като ме е яд за Джена! Андреа и Джена са обичани, но зациклиха яко и не знам какви нови композитори и визии биха им помогнали да изпъкнат отново.

 

Абсолютен факт и затова направих темата. Мислех още след наградите да го направя заради освикването на Цура, което не е само някакво случайно явление. Публиката в НДК направо се изплю върху лицето на Митко "Пайнера" и брутално хвърли в коша половината му инвестиции в бъдещ лидер, направени след като Цура рестартира кариерата си с парите на Пеевски. А другата половина на инвестицията му (Джена) загатна на мен поне още миналия август на панаира, че нещата при нея заскърцват. На РД всеки видя и чу това, което ви разказах миналото лято. А събитията покрай наградите и пълният игнор, който Митака и направи бе поставена диагноза. Диагноза, която снощи на това нейно участие, което не съм слушал, но пък четейки коментарите за него си мисля, че е края на надеждите и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена поне още 3 години ще бъде лидер .... тя в момента е номер 1 и не виждам коя ще е тази , която ще я измести ...относто мъжете ФИКИ

В отговор на този пост .. не, че се заяждам, но според мен "лидерството" на Галена е най-слабото в сравнение с на останалите, съответно и може би най-кратко ще се задържи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В отговор на този пост .. не, че се заяждам, но според мен "лидерството" на Галена е най-слабото в сравнение с на останалите, съответно и може би най-кратко ще се задържи.

 

То едно лидерство. Галка-жалка работа 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена имаше шансове, и си има все още, но много зависи наистина от песните. Иначе при нея се забелязва, че поне като случи на хитове и умее да си ги представя на голяма сцената. Има си контакт с публиката. Дори да е пускала и по-слаби песни, винаги се приема много добре по концерти. Харесват си я хората. Обаче напоследък нещо като държание се е променила, явно се е взела насериозно ли не знам, а това може да й изиграе лоша шега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ви е, че Анорексислава вече е на 3-4 място а ГАЛЕНА ги мачка ;) ....

Ще ни хване яд, ако Галена остане на върха, колкото Анорексислава и достигне нейните върхове ... т.е. никога няма да ни е яд за каквото и да е :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ни хване яд, ако Галена остане на върха, колкото Анорексислава и достигне нейните върхове ... т.е. никога няма да ни е яд за каквото и да е :Vishenka_05:

Виж сега, поне признай, че дори Анка не изпразни НДК както Преси. В това никоя няма да я надмине, съгласен ли си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж сега, поне признай, че дори Анка не изпразни НДК както Преси. В това никоя няма да я надмине, съгласен ли си?

Не знам .. те изобщо не показаха публиката по време на изпълнението на Анелия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам как Анорекси е хванала пътеката на леля Ванче и така ще залезе , че ви е бедна фантазията :)

Да, тя според вас от 2009-та още е хванала тая пътека :helpsmilie:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя според вас от 2009-та още е хванала тая пътека :helpsmilie:

Това е защото слуша на Глория - "Пътеки" и знае коя да поеме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

За всеки случай няма да е Теди Александрова с тва тънко гласченце и пошла визия, по-скоро стайлинг.

Но Пайнера не е като да няма две алтернативи - Пламена и Мария Петрова, но трябва да се поработи върху тях в две направления: поведение и хитови парчета, добре ротирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...