Jump to content



Какво четеш... – всичко за книгите


Какво четеш..  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • 1 month later...
  • Blueberry pinned this Тема
  • 4 weeks later...

Точно преди малко приключих с "Цирцея" на Маделин Милър. Хубава е историята, малко странно развитие има, но може би на мен ми се струва така, защото никога не съм бил голям почитател на гръцката митология.

Много се чудя коя да бъде следващата, която да започна.. но на ум ми идва "451 градуса по Фаренхайт" на Рей Бредбъри. Някой чел ли я е, и какви са му впечатленията от нея? 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък четох "Стъклени съдби" на Людмила Филипова... не беше зле... малко ми дойде в повече телепатската нишка...иначе е добре написана. Авторката използва "механично" във всяка втора глава поне веднъж, което ме издразни. Не виждам никаква специална символика... 

После минах на "Туристът" на Богдан... ъъъ фамилията не помня...  увлекателно пише, но дотам. Историята не струва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Харесвам Психология, Старогръцки митове - легенди, Истории за Гърция, Рим, Египет, детски приказки обожавам (това пък винаги ми е било най-голямата слабост, даже повече такива и неща гледам отколкото някакви сериозни филми, при книгите -  ужасно много съм изчел такива и като мъничко, повтарям ги и сега без омръзване!), криминалета, комикси..... почти няма неща, които да не са ми интересни. За списания и разни подобни също..... май само вестници не чета, а новините по интернет или телевизията. :D  То ако започнеш да четеш нещо с разбиране и желание, те грабва! Последните книги които намерих времето и удоволствието да прочета бяха на

Автор: Джон Кехоу - Подсъзнанието може всичко и Път към могъщество и слава.

Автор: Далай Лама - Четирите благородни истини

Автор: Зигмунд Фройд - Психология на несъзнаването

Обаче за съжаление не беше много скоро....... по-скоро миналото лято успях да отделя времето и удоволствието за това. Пък и да се похваля, че част от книгите бяха подарък от любимият човек с което успя да ме зарадва! :)  Имам и една книга за сънищата, която още не е започната, но ще видим и тя какво представлява. Знам, че ще бъде интересна за мен! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.04.2019 г. от 15:47, Arwity каза:

Някой да е чел "Аз преди теб"? Заслужава ли си?

Аз мислих да си я купя преди 2 години от Мола, отказах се, ама ми се стори интересна май. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Преди два дни започнах "Сто години самота" на Габриел Гарсия Маркес. Някой чел ли я е? Интересно ми е да сподели мнението си, че аз нещо не съм впечатлен от първите вече 100-на стр., а си купих книгата с голям интерес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

Преди два дни започнах "Сто години самота" на Габриел Гарсия Маркес. Някой чел ли я е? Интересно ми е да сподели мнението си, че аз нещо не съм впечатлен от първите вече 100-на стр., а си купих книгата с голям интерес...

На мен ми е любимата книга - три пъти съм я чел, на два езика, и не я помня :D :D Помня само, че ми е любимата! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
От 25.07.2019 г. от 19:43, Starboy каза:

Точно преди малко приключих с "Цирцея" на Маделин Милър. Хубава е историята, малко странно развитие има, но може би на мен ми се струва така, защото никога не съм бил голям почитател на гръцката митология.

Много се чудя коя да бъде следващата, която да започна.. но на ум ми идва "451 градуса по Фаренхайт" на Рей Бредбъри. Някой чел ли я е, и какви са му впечатленията от нея? 

Да, чел съм я, впечатленията ми са изключително неприятни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...