Jump to content



"Devious Maids" / "Подли камериерки"


Препоръчани коментари

  • Отговори 78
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 1 month later...
Изгледах първите 5 епизода на първи сезон. Забавен е сериалът, но малко плосък, нещо не могат да развият добре отделните персонажи и да покажат всеки с характера му. Развитията на нещата също са доста предвидими. Виждам, че и рейтингите доста са паднали в следващите сезони. Но ще го гледам, така или иначе съм почнал.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Честно казано, започна доста да се изтърква. Всеки сезон абсолютно едно и също - убийство и цял сезон мистерия, във финала се разкрива всичко и айде следващия сезон пак наново. Не съм доволен от този сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко предвидимо вървят наистина с линията убийство-мистерия-разкриване на финала, но за Бога ..Жанвиев няма празна сцена :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми ся формулата мистерия/убийство-разкритие на финала е повече от успешна, и си я търкат от доста време (Камериерките са все пак от създателя на Отчаяни съпруги, където беше същото, само че в 22-3-4 епизода, вместо в 13). Все пяк се ограничават до една мистерия сравнително на сезон, и си я разкриват до края на сериите, за разлика от разни други сериали, които прекаляват в тая насока и не се усещат кога да се спрат.

 

Първите два сезона бяха доста готини, макар и предвидими в изненадите си (особено ако човек е гледал съпругите) Ма са си приятна времегубка. Някой ден ще стигна и до трети сезон, още повече че в него участва и Ная Ривера, която ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Изгледах и 3-те сезона, най-добър е 2-ри според мен. Опъл :Vishenka_05: Иначе определено фаворит ми е Жанвиев, уникална е. :1000 (29): След нея Евелин, а от камериерките може би Роузи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Блях, загледах се днеска във 3ти сезон. Абе има готини лафчета тук там, Евелин и Жанвиев още къртят мифки като цяло и крадат сцени, ама имат твърде малко сцени. Ейдриън е почти забавен с откриването на садо-мазо страстта си на дърти години, и като цяло е единственото нещо, което ми е интересно вече няколко епизода. Всичко останало обаче е рядко безинтересно, безидейно и като цяло ми беше по-интересно като го гледах първия път преди години из Отчаяните съпруги. Твърде ми се струва, че са свалили качеството спрямо предния сезон и особено първия. Не че е лошо, просто на фона на други неща, които вървят по ТВто, Камериерките изглеждат постни, претоплени и твърде ретро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах целия 3ти сезон. Мнението ми остана същото. Нещо, което не бях отбелязал - прекалено много личи, че с тоя огромен каст се налага да ги въртят и горе долу са една серия ни има, една ни няма с 3/4 от каста. Финала също брутално тъп, това кой е "лошия" беше много изсмукано от пръстите и отникъде. Абе изобщо дано следващия сезон да е последен, щото тоя каст заслужават повече и искам да ги гледам в някви по-смислени неща от Камериерките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Ся гледах първата серия от 4 сезон (от 3 засега). Нещо ми хареса с четвърт идея повече от предния сезон.

 

Опънинга с Лонгория е най-забавното нещо в сериала изобщо от самото начало. Размаза всички възможни 4ти стени. Вероятно затова и остатъка ми хареса.

 

Оттам нататък - абе още от същото, изтъркани сюжети, до болка познати нови лица. Или лица, дето се чудя що са ми познати, пък те били участвали в предния сезон, да не повярва човек.

 

Интересно кой е очистил Пери, и се надявам да се окаже, че е Лонгория :) Това ще е плот туист за вековете. Ама сигурно ще е нещо тъпо като "мениджъра" й или някой нов герой, представен в последните 2 серии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мисля да го почвам, тегля първи сезон, струва ли си? Постера е 1:1 с този на "Малки сладки лъжкини", а сюжета наистина прекалено много наподобява отчаяните съпруги, не ми се гледа едно и също. Ако е такъв, по-добре да си изгледам съпругите още един път, дето са наистина шедьовър. Посъветвайте ме, моля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля да го почвам, тегля първи сезон, струва ли си? Постера е 1:1 с този на "Малки сладки лъжкини", а сюжета наистина прекалено много наподобява отчаяните съпруги, не ми се гледа едно и също. Ако е такъв, по-добре да си изгледам съпругите още един път, дето са наистина шедьовър. Посъветвайте ме, моля!
Не съм гледал съпругите, но този е много интересен и си заслужава, според мен
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля да го почвам, тегля първи сезон, струва ли си? Постера е 1:1 с този на "Малки сладки лъжкини", а сюжета наистина прекалено много наподобява отчаяните съпруги, не ми се гледа едно и също. Ако е такъв, по-добре да си изгледам съпругите още един път, дето са наистина шедьовър. Посъветвайте ме, моля!

Доста прилича на Съпругите, но щом той ти е харесал, според мен трябва да изгледаш и Камериерките. Заслужава си.

Иначе новият сезон е в пъти по-интересен от третия, който беше голямо разочарование за мен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста прилича на съпругите според мен което май му е и целта де, просто тук е малко повече хумора ако може така да се каже. Няма я онази драма която я има там.

За мен този сезон беше най-интересен. И втори също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах 3 епизода и много ми хареса! Мисля, че първи сезон ще го изгледам на един дъх. Персонажите са запомнящо се и имат интересни истории.

Женевиев е уникална, няма такъв образ!!! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...