Jump to content



Новият албум на Цеца - "Poziv"


Препоръчани коментари

  • Отговори 152
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тъкмо ги слушах... много са ми безлични, дано като излезнат целите да ме грабне някоя.

 

A Ime Prezime, ми напомня много на "Само миг" на Малина от откъса

На мен ми на помня на "Цял живот"

Link to comment
Сподели в други сайтове

971249_510998098954192_886265307_n.jpg

Ей как искам и аз така да си го държа - албумът е направо без пари - 500/600 динари - това са около 8 лева.

 

Дано някоя компания го издаде, до "Idealno losa" всичките й албуми след 2000-ната ги лицензираха и в България.

 

Баладата просто ме втрещи, няма такава убийствена песен. Трябват ми доста слушания на албума, песните на Цеца не са от 2 тона и не им свиквам веднага. "Udace se suze moje", "Ime i prezime" и "Dobro sam prosla" обаче веднага ми се откроиха, с години ще ги слушам със сигурност! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър е албумеца - Алексанър Милич си знае работата. Тези двете песни, които е представила засега най-много ми харесват, както и 5 minuta. Някой горе беше казал, че пените й не са за един път и е абсолютно прав, тепърва и други ще ми харесват.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябват ми доста слушания на албума, песните на Цеца не са от 2 тона и не им свиквам веднага. "Udace se suze moje", "Ime i prezime" и "Dobro sam prosla" обаче веднага ми се откроиха, с години ще ги слушам със сигурност! :notworthy:

И аз така. На мен ми трудно ми харесват от първо слушане, но пък после харесат ли ми ги слушам доста дълго време.

 

За момента съм на мнение, че този албум е дори по-силен от "Ljubav živi". Или поне на мен ми харесва повече. :)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента съм на мнение, че този албум е дори по-силен от "Ljubav živi". Или поне на мен ми харесва повече. :)

 

И аз така мисля, доста по-добър и разнообразен е. Мислех че ми еднаквеят песните, но след няколко слушания се убедих, че не е така.

Много интересни мелодии, аранжименти и уникални текстове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа дали ще излъчват концерта на живо по някоя телевизия? Спомням си, че предния от 2006 го даваха по Pink.

Ами и този път ПИНК й е медиен партньор, ама.. трябва да се провери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Във форума на Цеца пишат, че най-вероятно ще го излъчват по Пинк 2, ама така като ги гледам и те не знаят.

Иначе бат Бойко ще ходи на концерта.

 

А има някаква оферта, която май е само за концерта и после връщане, ако е така мен ме устройва, трябва да се звънне и да се пита, ама....

Za fanove iz Bugarske - Sofija-Pernik * 70 leva * +359898 680 566

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Във форума на Цеца пишат, че най-вероятно ще го излъчват по Пинк 2, ама така като ги гледам и те не знаят.

Иначе бат Бойко ще ходи на концерта.

Това Пинк 2 само съм го чувал? Май го нямам, на blizoo съм...

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой друг ще ходи ли на концерта? Аз съм с някакъв организиран автобус и не познавам никого, та си търся компания да вие заедно във фен зоната :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...