Jump to content



Препоръчани коментари

От 25.06.2020 г. от 20:41, pechenko каза:

И любимеца на @Blueberry утре пуска..

Да плакне очите :D  

Не го харесвам, подигравам му се :D От бг попа нямам такива любимци всички са грозни и/или плешиви :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Не го харесвам, подигравам му се :D От бг попа нямам такива любимци всички са грозни и/или плешиви :unsure:

Е как бе ... Емил, Балан и Весо са симпатични. Не са кой знае кво, но не са грозни.

Коментирай този хит 

А това ?

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Vancho каза:

Е как бе ... Емил, Балан и Весо са симпатични. Не са кой знае кво, но не са грозни.

 

Ооо, Весо забравих, да, той ми Е любимец :ba: 

Балан едно време ми пишеше/сваляше :roll1: но не ме кефи много, най-вече заради бейсик хумора си в интернет, визуално е симпатяга.

ТРФ  пък ме вбесява с безсмислените си текстове, чисто визуално е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Балан едно време ми пишеше/сваляше :roll1: но не ме кефи много, най-вече заради бейсик хумора си в интернет, визуално е симпатяга.

gretchen-joanne-gif-5.gif

Викаше ли ти мацоранке? 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това е много готинко :happyppl: Ако не го бях чула по телевизията, щях да мисля, че е някакъв надъхан хейтърски рап по заглавието/имената на изпълнителите, пък то си е супер яко лятно поп парче.

Тези май са близки с Гери-Никол, що не й вкарат малко акъл?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Михаела Филева - певица на годината на Бг радио. Тази брои ли я някой за жива? На последната си песен за почти месец има 200К гледания, мега неадекватни награди

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.07.2020 г. от 13:44, El Gato каза:

Новата на 4Magic е някаква готина..

 

Хехе, много силен Little Mix вайб, не очакваш да чуя такова нещо на български.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.07.2020 г. от 22:29, Wild_Style каза:

Това лято има доста яки поп парчета :1000(30): Чалгарките да се стягат, че пак ги борят стабилно.

хахаха нямат пукнат хит. чалгата отново е най-слушаната музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като нямя тема за македонска музика, пиша тук. Докато наши знайни и незнайни се опитват да правят някакви подобия на тряп, 2бона разцепват, имат брутални тракове имат. Криско пак ги усети и успя да направи дует. Дано пробият и в Сърбия, много зарибяват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.07.2020 г. от 14:19, Blueberry каза:

 

Това е много готинко :happyppl: Ако не го бях чула по телевизията, щях да мисля, че е някакъв надъхан хейтърски рап по заглавието/имената на изпълнителите, пък то си е супер яко лятно поп парче.

Тези май са близки с Гери-Никол, що не й вкарат малко акъл?!?

Браво,най-сетне проява на вкус от теб. Жалко че този път са прекалили с латиното и песента е станала твърде некомерсиална и не се радва на същия интерес като предишните им. Коментирай топ траковете "Те амо" и "Текила"!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Браво,най-сетне проява на вкус от теб. Жалко че този път са прекалили с латиното и песента е станала твърде некомерсиална и не се радва на същия интерес като предишните им. Коментирай топ траковете "Те амо" и "Текила"!

 

"Текила" не ме кефи, "Те амо" е супер, но я открих твърде късно и не й се накефих достатъчно.

 

От 17.07.2020 г. от 0:15, devotioner каза:

Тъй като нямя тема за македонска музика, пиша тук. Докато наши знайни и незнайни се опитват да правят някакви подобия на тряп, 2бона разцепват, имат брутални тракове имат. Криско пак ги усети и успя да направи дует. Дано пробият и в Сърбия, много зарибяват.

Много ме кефят :ba: 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...