Jump to content



Препоръчани коментари

@xroflx9 в голяма грешка си за Дара. Смешно е да казваш, че отдавна е залязла при положение, че нейната кариера се развива най-добре към днешна дата. (сравнена с тази на Гери и Тита)

Турнето на колата го потвърждава. Моля те, осъзнай се, пусни си това парче и просто .... 

 

Плюс тва Тита е правена по шаблона - Гери-Никол.  Дара е характерна и не е нечие копие.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си мислете,че не харесвам Дара. Напротив,има много по-големи уроди от нея в българската музика просто да не се изхвърляме твърде рано. Лесно е да изпъкнеш когато двете ти конкурентки са с разклатени позиции и постоянно ти бутат песните.Да видим тази година как ще е и тогава можем да кажем на коя кариерата се развива и коя не. Ако Дара пусне песен,която стане хит и без лудо налагане ще я призная за по-успешна на този етап от Тита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Не си мислете,че не харесвам Дара. Напротив,има много по-големи уроди от нея в българската музика просто да не се изхвърляме твърде рано. Лесно е да изпъкнеш когато двете ти конкурентки са с разклатени позиции и постоянно ти бутат песните.Да видим тази година как ще е и тогава можем да кажем на коя кариерата се развива и коя не. Ако Дара пусне песен,която стане хит и без лудо налагане ще я призная за по-успешна на този етап от Тита.

То и Тита я налагат доста, все пак върви с Криско и Любо. Доста я бутаха сега с албума и се видя, че абсолютно нищо не става. При нея се получава само с курвенския образ от Антилопа :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Гальо каза:

То и Тита я налагат доста, все пак върви с Криско и Любо. Доста я бутаха сега с албума и се видя, че абсолютно нищо не става. При нея се получава само с курвенския образ от Антилопа :D

Ами аз неведнъж съм казвал че подобен образ на добро момиче не й отива.😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, xroflx9 каза:

Ами аз неведнъж съм казвал че подобен образ на добро момиче не й отива.😁

И Туца и Дуца са успешни и имат готинки песни. На Тути любима ми е "Антилопа", но й дуета с Криско ме кефи, Фотошоп е малко банална, но става. На Дара почти всичко ме кефи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, WindWalkerMonk каза:

И Туца и Дуца са успешни и имат готинки песни. На Тути любима ми е "Антилопа", но й дуета с Криско ме кефи, Фотошоп е малко банална, но става. На Дара почти всичко ме кефи. 

На мен на Дара най много ме кефят "My time" и тая последната. На Тита няма песен която да не ми харесва включително дуета с Пепа Транс. След това не съм слушал нейни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен пък Дара е най-добре от трите, защото си има едно постоянно ниво, не е имала брутален хит (може би само "Кво не чу", ама пак е далеч от "Ела и си вземи" или "Антилопа"), но пък няма слаба песен.

Гери и Тита рязко паднаха надолу, когато се опитаха да разнообразят.

И все пак имайте предвид, че дори базирано само на Х-фактор, Дара стигна най-далеч и то като самостоятелен изпълнител. Явно още тогава и журитата, и публиката, са видяли нещо характерно в нея, което сега не й позволява да флопне.

П.П. От всички най-много харесвам Михаела Маринова и не мога да си обясня неуспеха й. Умирам за тоя глас! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Blueberry каза:

За мен пък Дара е най-добре от трите, защото си има едно постоянно ниво, не е имала брутален хит (може би само "Кво не чу", ама пак е далеч от "Ела и си вземи" или "Антилопа"), но пък няма слаба песен.

Гери и Тита рязко паднаха надолу, когато се опитаха да разнообразят.

И все пак имайте предвид, че дори базирано само на Х-фактор, Дара стигна най-далеч и то като самостоятелен изпълнител. Явно още тогава и журитата, и публиката, са видяли нещо характерно в нея, което сега не й позволява да флопне.

П.П. От всички най-много харесвам Михаела Маринова и не мога да си обясня неуспеха й. Умирам за тоя глас! 

Ох и мен много ме кефеше Михаелчето както е видно от подписа ми.❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Vancho каза:

@xroflx9 сега след като чу мнението на Боровинката за Дара, очаквам и твоето хммм ... в най-скоро време ... да се аммммм ... ммм .... нали така?

Не,не и не. Нито съм тръгнал да харесвам Емилия,Меди или Емрах само защото Боровинката ги харесва,нито ще започна да симпатизирам повече на Дара.

Крайно време е да спрете с филмите ти и Нереализирания модератор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Гери-Никол vs. Скандау не се изкоментира, но от тук изглежда, че първи са започнали те и Гери им отговаря, а от статии пишеше обратното. Едва ли ще се разбере истината със сигурност. 

https://www.btv.bg/video/shows/paparaci/videos/paparaci-na-godishnite-nagradi-za-hip-hop-muzika.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 2 часа , Vancho каза:

Лъчо и Тото нещо почват сериозно да ме дразнят.  А участията им в W club са все по-празни ... 

 

Те са си в правото в случая. Дават си труда, а накрая тя даже имената не им пише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Beat. каза:

"Не знам кои са тия, има ли ги на картата изобщо" 🤣

В коментарите я съсипват.

супер незаслужено взе "Певица на годината"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият псевдоморалист в поп средите - Тото от Скандау лъсна с гол клип, на който ясно се вижда, че е той... хахаха, въпрос на време е да плъзне в мрежата. Абсолютен смешник. Дано слезе малко на земята и спре да се мисли за много велик, защото не е нищо повече от поредния "интелектуалец".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gadinata каза:

Най-големият псевдоморалист в поп средите - Тото от Скандау лъсна с гол клип, на който ясно се вижда, че е той... хахаха, въпрос на време е да плъзне в мрежата. Абсолютен смешник. Дано слезе малко на земята и спре да се мисли за много велик, защото не е нищо повече от поредния "интелектуалец".

Ама откъде е това инфо? Какъв клип? Разяснете ми. Не съм в час

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Ама откъде е това инфо? Какъв клип? Разяснете ми. Не съм в час

Изпратиха ми го, със сигурност ще плъзне в мрежата скоро, но в момента сензацията е другаде.  :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално за @Blueberry публикувам тази песен тук.

ПС. Клипът на Тото е качен в 18+ раздела. Който има достъп ще го види там,а който няма да поиска от Мелето да му го отключи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, албумът на Тита си е супер готин. Естествено, трябва да си с леко пенсионерски вкус, но аз съм щастливец в това отношение :D 

Това също ми харесва, ама жалко че и 100к не можа да мине. Много приятна песничка. Както и тези две

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Амброжка. каза:

Видяхте ли, че Тото е спрял коментарите под новата си песен? :1000(29):

И в инстаграм под постовете си, и в Тик ток и навсякъде :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...