Jump to content

Препоръчани коментари

преди 12 минути, Stela каза:

На мен Жана ми е много противна. И да има глас, това не е от значение щом се отнася за нея. Ужасно поведение има и с него дразни. Още от Брадъра ми стана неприятна, много гнусно се държеше там.

Женска неприязън ли надушвам?

Впрочем, за наркотиците и живота ,който води си е що годе добре. Изказваше се доста политически изгодно за чалгата, така че няма да се учудя да я видим при Митака.

Кога Кама ще прави концерт в Арена, да я видим и нея на какво ниво е? :whistling: Кога Кама ще прави Турне?

За народно няма да питам, щото потенциалът й не го позволява.

Когато и да направи, винаги ще събере повече хора, от тия 3-4 хиляди на Пайнер преди месец.... :1000 (29):

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час , meleto каза:

Женска неприязън ли надушвам?

Впрочем, за наркотиците и живота ,който води си е що годе добре. Изказваше се доста политически изгодно за чалгата, така че няма да се учудя да я видим при Митака.

:roll1::roll1:

Сериозно ли ме питаш? Каква неприязън, просто ми е анти дори като и погледна физиономията. Не харесвам такъв стил и визия за жена - това е. 

За чалгата няма да стане според мен, точно заради визията. Може, но трябва доста да я барнат за да заприлича на фолк певица.

FB_IMG_1556705683246.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Точно в това й е козът... не прилича на чалгаджийка.

Кога Кама ще прави концерт в Арена, да я видим и нея на какво ниво е? :whistling: Кога Кама ще прави Турне?

За народно няма да питам, щото потенциалът й не го позволява.

Когато и да направи, винаги ще събере повече хора, от тия 3-4 хиляди на Пайнер преди месец.... :1000 (29):

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

И на мен ми е страшно противна, още от Х-фактор й виждах фалша, но пък последната й песен с Дамян Попов не е никак лоша... а той ми е неприятен почти колкото нея.

Untitled-3.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Нали тръгваше нов сезон на Close Up по The voice? Кога ще се излъчи епизода с Криско?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Тая само е развалила песента. Миро толкова хубаво я пееше и награди спечели песента:

https://www.vbox7.com/play:634915b699&start=15

Клипът на "Гълъбо" на Миро вече го няма в youtube

Ricky Martin & Maluma- No Se Me Quita-17 May

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Препоръчани

• Create New...