Jump to content



Препоръчани коментари

Аксиния имаше 2-3 яки песни, но си беше противна още от Стар Академи и не можа да се хареса много на хората.

Мен за Ава ме е яд.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аксиния последно преди да замине участва във Вип Брадър през 2012-та. Изгониха я втора.

https://www.vesti.bg/razvlechenia/shoubiznes/aksiniia-be-izgonena-ot-vip-bradyr-5173031

Всъщност малко след като Аксиния спря да пее, някъде около 2012-2014 имаше сякаш доста раздвижване в поп музиката и се направиха доста хубави и хитови песни, например на Графа "Дим да ме няма" гърмеше от всяко радио почти в един период.

И на мен ми липсва Ава.

Link to comment
Сподели в други сайтове


Топ хит. Още си я слушам. Това е една от малко bubblegum песни на български. Освен нея, май само Графа се е осмелявал да прави песни в този стил, и то не напълно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажете ми че помните тази песен. Абсолютно никой който познавам не се сеща за нея.

Какво ли правят Ася и Лилана сега? Имаха много потенциал, помня че Лилана дори имаше няколко хита след LA.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я помня, даже ми е любима. Лилана нали нещо сгафи, беше някаква шефка на фирмата, която направи ТОЛ системата в БГ, беше даже набутала и брат си и гръмна скандал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Аз я помня, даже ми е любима. Лилана нали нещо сгафи, беше някаква шефка на фирмата, която направи ТОЛ системата в БГ, беше даже набутала и брат си и гръмна скандал.

Това не го знаех. Даже и Ася била набутала в схемите.

Именно Ася я била издала, за да не влезе в затвора.

Като се разчетох за Ася явно е станала актриса и футболна съпруга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
преди 58 минути, pacho каза:

Рут с много яка песен, утре и клип излиза. Много се засили, ама нещо не се забелязват песните й.

 

Много неприятен характер показа през годините когато още я канеха в предавания и имаше интерес към нея.

То все е имало изпълнители с лош характер на които им се прощава, но при нея положението е трагично.

Това че мнозинството защити Гери Никол от Рут, когато самата Гери беше толкова мразена е показател колко нежелана е Рут.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много силна песен. Можеше на Евровизия с нея, ама пак нямаше да ни оценят.

 

Тук е моят дом, вяра и живот.
Тук е моят зов, сила и възход
Тук е моят свят, истинската любов.
Тук е моят бряг, всеки устрем нов!

Вековна гора -
вълшебна е тя,
с дъха си лекува душата.
Вековна гора
разказва една
легенда за рая на Земята.

Тук е моят храм, мир и светлина.
Тук е моят блян за нашите деца.
Тук е моят път, ценност и съдба.
Тук е моят дълг, смелост за борба!

Вековна гора -
вълшебна е тя,
с дъха си лекува душата.
Вековна гора
разказва една
легенда за рая на Земята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Помните ли Мария Игнатова като пробваше да пробие като певица? Тогава беше известна като Мари.

Клипът е меко казано скандален, двама целуващи се уста в уста мъже в клип дори днес е доста скандално. 🤮 Че даже се виждат и шмъркащи кока.

Но дори с това не успя да предизвика фурор. Значи като не ти е писано не става, но пък все пак стана известна личност, макар и в друга сфера. А никак не е зле гласът й, но не е и нещо особено. Но е готино парче като за онова време.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лили Иванова е участвала в Съдбите като актриса? СКАНДАЛНО!
image.png.4e9cfdad5bc8a803b012741d005c5ce6.png

Безлична и неприятна е Игнатката, освен тази песен е пълна скука. Как да й се получи?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

В началото на ноември летях в самолета до Атина с Михаела Филева. Хора, като я зърнах се влюбих! Направо ми се подкосиха краката. Невероятен чар има! 😘

С нея имаше и една натокана мацка с очила, явно се криеше от папараци. Не съм сигурен коя беше, но беше с по-леко (чалга) излъчване/обличане и имаше характерната брадичка на Славена Вътова.

Имаше и някаква руса красива инфлуенсърка с двама мъже. Не знам дали и те бяха от антуража на Михаела. Мъжете с нея май звучаха като да са на другия бряг, единият по-пълен, другият с посивяла коса, но излъчване на модел или актьор. Добре облечени, но ме очуди, че летят с "Aegean" в обикновена класа. Бих очаквал да са с компания предлагаща първа класа. Като ги видиш как са облечени и как говорят очакваш даже частен самолет.

Затова пък самата Михаела ми се стори земна и много чаровна. Нормално облечена. Не знам как изобщо се е заобиколила с уонабита и позьори, защото тя все пак има талант и не изглежда кухавелка, но нейна работа. Май покрай всеки талантлив се навъждат такива, но явно това се вижда само отстрани. А и понякога по-добре зле придружен от колкото сам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весели празници и само сбъднати мечти! 🙂

И тук ще помоля за по-паметливите ди ми каже как да разбера кои поп песни рулираха в родния радио, ТВ ефир и по заведенията през 2020-та и пролетта на 2022-ра? Има ли някъде класации по популярност или ротации? 2021 не ме интересува.

Редактирано от Tommy
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Tommy каза:

Весели празници и само сбъднати мечти! 🙂

И тук ще помоля за по-паметливите ди ми каже как да разбера кои поп песни рулираха в родния радио, ТВ ефир и по заведенията през 2020-та и пролетта на 2022-ра? Има ли някъде класации по популярност или ротации? 2021 не ме интересува.

Евентуално може да разгледаш топ класациите на Popnable. Но там не са по жанрове. Ще трябва да огледаш целия чарт, за да намериш каквото търсиш, тъй като доминира чалгата. 

POPNABLE.COM

Find charts from Bulgaria (01/01/2020 - 31/12/2020) - top 40 music charts released weekly, monthly or annually. Most popular music videos of the week.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онези дни ти намекнах къде е най-добре да търсиш подобно инфо - сайта на ПРОФОН. Всяка седмица публикуват airplay чартове. Имат две класации, за БГ музика и цялостен топ 10 и са налични архиви от 2018 насам. Чарта на Spotify също е добър ресурс. Конкретно през 2019-20 още не се слушаше много чалга там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...