Jump to content



Препоръчани коментари

Обаче Дара е изкарала супер якото парче. Че и клипът е един път. Толкова е разчупена, колкото и 5 чалгарки не са. И уж е имиджово видеото, а всъщност с последните кадри се оказва сюжетно, като по този начин тотално е избегнато до болка втръсналото клише, намекнато накрая. Не знам за Гери-Никол, но определено Дара би стояла много адекватно на световната сцена. Дано някой ден пробие. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 2 часа , DarkChild каза:

Нека хейтът от лагерите на цирковите артистки от световно равнище започне СЕГА

 

Отново е на много високо ниво! :1000(33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
преди 1 минута, FikLena каза:

Гери - Никол - Бутай / днес 16:00

 

ами пак очаквам флоп..

 

Дали я пее в момента на промоцията на Теди Александрова? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Just_Me каза:

Какъв расистки скандал 😵

По време на бутона на късмета в капките, Маринова се престори на маймуна докато беше облечена в черен образ. След това гримьорката на предаването качи клип как демонстративно й сваля маската  от същата вечер и я хвърля. Туитър и африканските медии гръмнаха.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
преди 30 минути, FikLena каза:

защо не сте коментирали този хит ?

адски много ми хареса!

 

Чорна Пантера БГ Версия нищо особено. Тотю както си е признал обича да краде вече реализирани идеи и да ги репликира.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Много ми е труден за гледане Тото. Или се промени, или аз 2017-2018 съм била бъгната, та толкова го харесвах. Иначе епизодите с Ицо Хазарта и Иван без Андрей ми харесаха и ги гледах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Някой спомня ли си Аксиния Ченкова? Доколкото научих се е омъжил за американец и май вече не пее. Имаше хубави песни навремето, но така и не потръгна, защото каквото и да си говорим у нас се слуша повече фолк. На някои песни като Baby тя сама си пишеше текстовете. Аз се чудя на нашите поп изпълнители защо още се мъчат или да минават на чалга ако ги кефи или по-добре да пробват в страна, където поп и поп-рок музиката се уважава и слуша повече - в Словения, Чехия и Словакия е така. Давам ги за пример, защото са доста близки като език. Е, и те са малки пазари, но поне има шанс за реализация с поп. На Балканите може би само в Гърция има такава, но да научиш гръцки не е лесно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...