Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 час, Fast каза:

Все някой трябва да я слуаша, нали така

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
преди 17 минути, pacho каза:

И аз го постнах без да видя, че горе е постнато. Много идейно. :D

Оу, не се смущавай! Това беше една неочаквана демонстрация на добър вкус от фен на Глория.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Vancho каза:

Оу, не се смущавай! Това беше една неочаквана демонстрация на добър вкус от фен на Глория.

Аз съм меломан, Глория ми е една от многото. :lol:;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не й ли писна вече 2 години да го ползва тоя аутотюн и само кавърчета да прави.

И на мен ми падна в очите, като се оплакаха колко народ е завлякла.... а я харесвах.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, pacho каза:

Не й ли писна вече 2 години да го ползва тоя аутотюн и само кавърчета да прави.

И на мен ми падна в очите, като се оплакаха колко народ е завлякла.... а я харесвах.

 

Ако не беше такава измамница Саня сигурно нямаше да я разкара. Дара и Михаела Маринова продължават вече с години в Вирджиния. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
преди 2 минути, Krislena каза:

ами не е ли прав ? защо магазини като Джъмбо работят  ? а например LC Waikiki в мола не работи ?

Защото не е в мол, най-вероятно. И Технополис и други магазини извън молове си работят. Малките магазинчета - също. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Krislena каза:

ами не е ли прав ? защо магазини като Джъмбо работят  ? а например LC Waikiki в мола не работи ?

Wаikiki в София си отвориха "аутлет" и си изнесоха стоката от моловете в този нов аутлет в ж.к. Банишора и в другия им срещу Джъмбо на Ботевградско шосе и връзват двата края, евала за разумното решение и ползването на вратички. Мерките и цялото им нескопосано управление са поредния абсурд, който ни поднасят. Моловете могат да работят също с "намален капацитет" и да допускат определн брой хора едновременно. Елементарно е. Прав е Ицо Хазарта.

 

По темата - открих една брутална песен. Елвира ми е супер интересен изпълнител с много недооценено творчество, чак ме е яд, че този страхотен глас не звучи 20 години вече... чисто вокално няма аналог в България. За жалост е хванала най-ш*бания период на прехода в кариерното си развитие, когато е трябвало да се доказва.

Тая компилацийка Митко Пайнера я е издал. 😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , pacho каза:

Моловете могат да работят също с "намален капацитет" и да допускат определн брой хора едновременно. Елементарно е. Прав е Ицо Хазарта.

По принцип това би се случило много трудно, защото моловете имат по много входове и няма как да се следи човекопотока.

Но философски погледнато, Хазарта е прав до някаква степен. Джъмбо също не са стоки от първа необходимост, но със сигурност бранша "търговия на дребно" е с много по-голяма заетост от заведенията, а и носи повече приходи на държавата. 

Яд ме е, че за една година музикалният бизнес просто изпадна в летаргия, а не се преориентира към стрийминг услугите като на запад. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

По принцип това би се случило много трудно, защото моловете имат по много входове и няма как да се следи човекопотока.

Има как - оставят 1 или максимум 2 входа и готово. Не им се занимава. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, asylum каза:

Има как - оставят 1 или максимум 2 входа и готово. Не им се занимава. 

Точно! По време на карантината преди лятото в повечето молове пренасочваха хората само към един вход, на който имаше и охрана. Сега тотално ги е ударил мързелът, ама и вече работят повече неща по моловете, не като преди лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...